Veselam
Bērni

FOTO: Labdarības akcijā ziedotie 68 190 eiro palīdzēs atklāt Dakteru Klaunu jauno skolu0

Publicitātes attēls

Ikgadējā biedrības “Dr.Klauns” labdarības akcija ar saukli “Palīdzi Dakteram Klaunam būt tur, kur viņu gaida!” ir veiksmīgi noslēgusies – pateicoties saziedotajiem 68 190 eiro, Dakteri Klauni šogad turpinās savu darbu, kā arī atklās Dakteru Klaunu jauno skolu, portālu LA.LV informēja biedrība.

Divu mēnešu laikā ikvienam bija iespēja atbalstīt Dakterus Klaunus visdažādākos veidos – ziedojot veikalos, tirdzniecības tīkla Rimi izvietotajās ziedojumu kastītēs, pērkot “Rasēns” produktus, veicot pārskaitījumu biedrībai “Dr. Klauns” un zvanot pa ziedojumu tālruni. Pirmo reizi tika izmēģināts arī jauns ziedojumu vākšanas veids – iespēja iegādāties īpašos Dakteru Klaunu degunus veikalos Rimi visā Latvijā.

Šogad akcijas laikā ar Rimi atbalstu tika ziedota rekordliela summa.

Rimi labdarības kastīšu ziedojuma apmērs ir 23 203,40 eiro, savukārt 21 637,06 eiro biedrībai “Dr.Klauns” tika novirzīti, pārdodot veikalos 11 660 klaunu degunus. “Rasēns” pircēji ziedojuši 19 464,81 eiro, savukārt ziedojumu tālruņa un bankas pārskaitījumu pienesums šai labdarības akcijai bijis 3 885 eiro.

Akcijas laikā ikviens, kurš tic Dakteru Klaunu darba vērtībai, varēja paust savu atbalstu, iesaistoties zibakcijā – uzvelkot sarkano degunu un daloties ar fotogrāfijam sociālajos tīklos.

Tūkstošiem cilvēku visā Latvijā ir apvienojušies, sūtot sociālajos tīklos daudz siltus vārdus un novēlējumus. Tas apliecina, ka Dakteru Klaunu darbs ir atpazīts un sabiedrībā tiek novērtēts aizvien vairāk.

Savu atbalstu kampaņai pauda arī sabiedrībā zināmi cilvēki – aktieri, sportisti, žurnālisti, TV raidījumu vadītāji, un mūziķi kā Kārlis Kazāks, Kaspars Zemītis, Nauris Brikmanis, Elmārs Tannis, Oļegs Sorokins, Jānis Geste, Kaspars Ozoliņš, Toms Grēviņš, Dagmāra Legante, Līga Zeļģe, Gorans Gora, Dināra Rudāne, Jakovs Rafalsons, Veronika Plotņikova u.c.

“Latvijā Dakteri Klauni atbalstu ar siltumu un smaidiem slimnīcu mazajiem pacientiem, viņu vecākiem un arī medicīnas personālam sniedz jau sešus gadus. Šajā laikā izskoloti vairāk nekā 40 Dakteri Klauni, bet aizvien izjūtam vajadzību pēc papildspēkiem, īpaši reģionos, tādēļ liels paldies par mūsu darbam ziedotajiem līdzekļiem. No akcijas laikā tūkstošiem sociālajos tīklos publicētajām fotogrāfijām, kurās redzami visdažādākā vecuma, profesiju cilvēki, ar uzliktajiem sarkanajiem deguniem, jūtams tik liels atbalsts Dakteru Klaunu esamībai un darbam, sapratne par mūsu iespēju strādāt pateicoties tieši ziedojumiem, ka turpināsim iesākto ar dubultspēku! Drīz sāksim jauno Dakteru Klaunu atlasi un mācības,” apņēmības pilna ir biedrības “Dr.Klauns” vadītāja Marianna Milovska.

Akcijas “Palīdzi Dakteram Klaunam būt tur, kur viņu gaida!” noslēguma pasākums Bērnu slimnīcā

Akcijas laikā savākti līdzekļi ne vien dos iespēju Dakteriem Klauniem turpināt aktīvi darboties sešās slimnīcās visā Latvijā, palīdzot mazajiem pacientiem un viņu vecākiem grūtajos brīžos, bet arī uzsākt jaunu Dakteru Klaunu skolu ar mērķi atrast papildspēkus slimnīcās, kur, iespējams, bērni izjūt Dakteru Klaunu trūkumu un nonākt arī tajās slimnīcās, kur programma vēl līdz šim nav uzsākta.

Ar Dakteriem Klauniem jau vairākus gadus sadarbojas arī Latvijas Televīzija. “Dakteri Klauni šo gadu laikā kļuvuši par spēcīgu komandu ar ļoti labi atpazīstamu vārdu, kas neprasa komentārus – viņi palīdz mazajiem pacientiem, palīdz vecākiem un, protams, arī ārstiem. Ir lieliski, ka Latvijas Televīzija kā sabiedriskais medijs ir daļa no tik sirsnīga un daudziem bērniem un viņu vecākiem svarīga projekta,” pauž LTV valdes loceklis Ivars Priede.

Biedrības “Dr.Klauns” darbība nebūtu iespējama bez ilggadēja partnera – “Food Union” grupas, kas arī labdarības akcijas laikā aktīvi paud savu atbalstu.

Labdadrības akciju jau vairākus gadus atbalsta Rimi Latvia, sniedzot ikvienam veikala klientam iespēju ziedot Dakteru Klaunu programmai.

Akcija “Palīdzi Dakteram Klaunam būt tur, kur viņu gaida!” noslēgusies ar svinīgu pasākumu Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgā, kur mazie pacienti dažādās aktivitātēs varēja iejusties Dakteru Klaunu tēla, kā arī piedalīties jautrās un atraktīvās aktivitātēs, ko sagatavoja un vadīja Dakteru Klaunu ilggadēji draugi un partneri – uzņēmums “Food Union” un “Rimi Latvia”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.