Foto: Shutterstock

“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 86

Līsa Monka uzrakstīja atvadu vēstules saviem bērniem un mazbērniem, jo zināja, ka vēža dēļ nekad nepiedalīsies izlaidumos, kāzu dienā un citos svarīgos viņu dzīves mirkļos, līdz uzzināja, ka cīņa ar vēzi bijusi lieka – viņa nekad nav bijusi slima.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas

Pirms diviem gadiem Līsai sāka sāpēt vēders, viņa devās pie ārsta ar aizdomām par nierakmeņiem, bet vizītes laikā tika konstatēts audzējs un 2023. gada janvārī viņai tika izņemta liesa. Pēc četriem dažādiem testiem sievietei atklāts agresīvs asinsvēzis, kura ārstēšanai nepieciešama ķīmijterapija.

“Es biju šokā. Viņi teica, ka izārstēties es nespēšu, ar visu ķīmijterapiju man palikuši labi, ja 15 mēneši. Es miršu,” Līsa atceras.
CITI ŠOBRĪD LASA

Bērniem viņa neteica par ārstu spriedumu, ka vēzis ir nāvējošs. Kā lai kaut ko tādu pasaka bērniem? Līsa vien atklāja, ka ir smagi slima un centīsies izārstēties.

Ķīmijterapijas laikā viņas āda palika arvien bālāka, izkrita visi mati un nemitīgi bija slikta dūša, bet viņa cīnījās, lai būtu kaut dienu ilgāk kopā ar saviem bērniem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.