Lojalitātes programmai VESELĪBA gada laikā vairāk nekā pusmiljons dalībnieku 6

Pirms gada Latvijā izveidotā vienotā veselības aprūpes lojalitātes programma, kuras realizācijā apvienojās vadošie veselības aprūpes eksperti Latvijā „Veselības centru apvienībā” (VCA), „Mēness aptiekā” un „Centrālajā laboratorijā”, ir bijusi veiksmīga – to pašlaik jau izmanto vairāk nekā 500 000 lietotāji visā Latvijā. Gandrīz puse pieteikušies šīs jaunās programmas darbības laikā kopš 2022. gada septembra, pārējie iepriekš jau bija „Mēness aptiekas” lojalitātes programmas lietotāji, bet tagad var izmantot ievērojami plašākas iespējas veselības aprūpei.  Programma aizsāk jaunu ilgtspējīgu posmu, un tagad portālā veselibaskarte.lv var noformēt jaunu digitālu vai kontam piesaistīt jau esošo karti VESELĪBA, izmantot lietotni, kā arī pievienot savam digitālajam makam.

Ukrainā ir tikai ziediņi: Lukašenko pēc sarunām ar Putinu dod mājienu, ka karš var turpināties citā valstī
FOTO. Pat debesis raud! Sabiedrībā pazīstami cilvēki, tuvinieki un viņas talanta pielūdzēji atvadās no talantīgās rakstnieces Monikas Zīles
Krievijā briest dumpis. Pulkvežleitnante atklāj, kas varētu sacelties pret Kremļa vadoni 91
Lasīt citas ziņas

Lojalitātes programmas VESELĪBA dalībnieki ērti saņem punktus un tos izmanto jebkurā no trīs minēto uzņēmumu  filiālēm, līdz ar to karti ir iespēja  izmantot ērtāk un aktīvāk nekā, piemēram, līdzšinējo viena programmas dalībnieka – „Mēness aptiekas”   –  lojalitātes karti. Visaktīvākie tās lietotāji ir rīdzinieki, programmas piedāvājuma priekšrocības aktīvi izmanto arī – Daugavpils un Liepājas, kā arī Jūrmalā dzīvojošie. Tā ir vienlīdz populāra gan Kurzemes pusē, gan Latgalē. Arī daudzi  Ogres, Gulbenes, Bauskas, Olaines, Aizkraukles un citu  novadu iedzīvotāji  ir novērtējuši ieguvumus un izmanto šo programmu. Programma radīta tā, lai aizvien varētu papildināt iespējas individualizētai pieejai veselības vajadzībām un jau šobrīd ceturtā daļa no tās dalībniekiem izmanto Veselība + programmu, kas ir nozīmīgs atbalsts hronisku slimību gadījumos.

Stella Lapiņa, „Veselības centru apvienības” un „Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāja: „Esam gandarīti, ka šī vienotā veselības aprūpes lojalitātes programma ir mūsu klientiem noderīga un tās lietotāju skaits, gada sasniedzot pus miljonu iedzīvotāju, aizvien turpina pieaugt. Būtiski, ka kopā ar partneriem lojalitātes programmā varam piedāvāt tik vērienīgu pakalpojumu spektru un tas mūs arvien tuvina katra klienta veselības vajadzību nodrošināšanai. Katrs lojalitātes programmas dalībnieks iegūst lieliskas iespējas saņemt mūsu speciālistu sniegtos maksas pakalpojumus, izmantot priekšrocības un īpašus personalizētus piedāvājumus. Mūsu vienotā lojalitātes programma turpmāk tiks pilnveidota, un otrajā gadā tās klienti varēs pieredzēt un izmantot aizvien jaunas iespējas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Vilma Druliene, „Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja: „Paldies visiem mūsu klientiem par uzticību! Liels paldies tiem, kuri 2022. gadā līdzšinējās „Mēness aptiekas” lojalitātes kartes vai VCA pacientu  kartes aktīvi samainīja pret jauno ar nosaukumu VESELĪBA, kā arī tiem, kuri lojalitātes karti reģistrēja pirmo reizi, lai “Mēness aptiekā”, „Veselības centru apvienībā” vai „Centrālajā laboratorijā” izmantotu mūsu klientiem radītās priekšrocības un īpašos piedāvājumus. Aizvadītais gads ir pierādījis, ka individualizētās aprūpes iespējas un plašā veselības aprūpes pakalpojumu klāsta piedāvājums apstiprina  mūsu uzņēmumu grupas noteikto nākotnes virzienu – pieejamus augstas kvalitātes veselības aprūpes pakalpojumus ikviena mūsu klienta vajadzībām. Jau gadu klientiem piedāvājam rūpes un vēl labāku servisu, kas orientēts uz klienta vajadzībām, lai palīdzētu risināt veselības problēmas vai profilaktiski saglabātu veselību.

Kļūstot par vienotās lojalitātes programmas VESELĪBA dalībnieku, ikvienam ir ērta iespēja saņemt punktus un tos izmantot jebkurā no trīs uzņēmumu 330 filiālēm – piemēram, sakrāt punktus,  iegādājoties uztura bagātinātāju ar D vitamīnu „Mēness aptiekā”,  un tērēt tos, lai segtu līdz pat līdz 50% no cenas par  D vitamīna līmeņa analīzēm „Centrālajā laboratorijā” vai arī līdz 50% ārsta konsultācijai „Veselības centru apvienībā”. Programma VESELĪBA ietver visus ambulatorās veselības aprūpes cikla pakalpojumus, ko piedāvā šie veselības uzņēmumi – pakalpojumus un aptieku produktus veselībai un profilaksei, diagnostikai un ambulatorajai ārstēšanai, kā arī dažādus rehabilitācijas un citus pakalpojumus,  lai atbalstītu veselīgu dzīvesveidu.

Lai pieteiktos dalībai, jāapmeklē kādu no „Mēness aptiekām”, „Centrālās laboratorijas” vai VCA veselības aprūpes iestādēm. Ar plašu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu  veselības lojalitātes programma  ir pieejama  vairāk nekā 330 vietās visā Latvijā.

Informācijai par vienotās programmas noteikumiem un piedāvājumiem lūdzam apmeklēt: www.veselibaskarte.lv

Vairāk nekā 230 „Mēness aptiekās” Latvijā farmaceitisko aprūpi nodrošina 750 aptieku speciālisti. „Mēness aptieka” ir mīlētākais un atbildīgākais, ilgtspējīgākais zīmols savā nozarē Latvijā. „Mēness aptieka” saņēmusi starptautiskās programmas Best Places To Work („Labākās darba vietas”) sertifikātu par darbinieku labklājības rādītājiem uzņēmumā.

 „Veselības centrs apvienība” ir viens no lielākajiem privātajiem veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā ar filiālēm Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Talsos, Bauskā, Saldū, Madonā. Vairāk nekā 1500 VCA darbinieku sniedz pakalpojumus 120 specialitātēs un pakalpojumu virzienos.

SAISTĪTIE RAKSTI

”Centrālā laboratorija” pieņem paraugus analīzēm 84 filiālēs. Laboratorijā strādā vairāk nekā 650 darbinieku, kas izmanto jaunākās modernās tehnoloģijas.

Repharm uzņēmumu grupā ietilpst veselības aprūpes, farmācijas mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības, ražošanas, laboratorijas testēšanas pakalpojumu sniedzēji Baltijas reģionā. „Repharm” pārstāvēto uzņēmumu un zīmolu uzmanības centrā ir cilvēks un veselība, sniedzot pakalpojumus „Mēness aptiekās”, „Veselības centru apvienībā” un „InMedica” medicīnas iestādēs, „Centrālās laboratorijas” un „Aprūpes biroja” filiālēs, „Recipe Plus” vairumtirdzniecībā, arī augu izcelsmes zāļu ražošanā „Rīgas farmaceitiskajā fabrikā”, kā arī minēto uzņēmumu meitasuzņēmumos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Veselam
Piecas izplatītākās seksuālās fantāzijas. Seksologu novērojumi
Arno Jundze: Stāsts par veselību kā prioritāti ir sabiedriskās attiecības – tam nav nekāda seguma
Veselam
Fizioterapeite: Ilgstoša sāpju paciešana padara veselības problēmu dziļāku un grūtāk ārstējamu
Veselam
Ieaudzis kājas nags. Kā ārstēt?
Ukrainā ir tikai ziediņi: Lukašenko pēc sarunām ar Putinu dod mājienu, ka karš var turpināties citā valstī
FOTO. Pat debesis raud! Sabiedrībā pazīstami cilvēki, tuvinieki un viņas talanta pielūdzēji atvadās no talantīgās rakstnieces Monikas Zīles
Krievijā briest dumpis. Pulkvežleitnante atklāj, kas varētu sacelties pret Kremļa vadoni
Mācību laikā zaudēti sakari ar dronu. Pastāv iespēja, ka tas nosēdies Krievijas teritorijā
“Rīgas satiksmes” pasažieri no oktobra varēs izmantot vēl nebijušu iespēju
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
Risinājumi mobingam, vīrusu ierobežošana un vēl 10 atgādinājumi veselībai jaunajā mācību gadā
Mēness aptieka: noguruma dēļ liftu visbiežāk izmanto 18-29 gadus jauni cilvēki
“Mēness aptieka” jau otro reizi saņem starptautiskās programmas Best Places To Work apbalvojumu  
„Mēness aptieka”: No veselības viedokļa aizvien pārāk maz – tikai 17% – vasarā devušies ikgadējā atvaļinājumā
Kā atbrīvoties no pesticīdu atliekām uz augļiem un dārzeņiem
Lojalitātes programmai VESELĪBA gada laikā vairāk nekā pusmiljons dalībnieku
Vairāk nekā 10 pieņēmumi un patiesības par labas veselības simbolu – ābolu
Ārsti no Ukrainas gūs pieredzi modernajā VCA poliklīnikas „Aura” Rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļā
Gatavot zāles aptiekā – aizraujoši un ar perspektīvu
„Veselības pieturu” dziedošo senioru svētkos apmeklē gandrīz 800 dalībnieku
vieglāk pārvarams bērnu un vecāku satraukums pirms skolas gaitu sākuma
Cik sāpju, tik risinājumu. Ko iesaka speciālisti?
Gandrīz 800 seniori no visiem Latvijas reģioniem Rīgā atzīmēs Vislatvijas senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās pasākuma 5. jubileju
startēt sēņu sezonā, nekaitējot veselībai
Kas ir micerālais ūdens un kāpēc tas tik nozīmīgs sejas ādas kopšanā
Pat neliels pastāvīgs kālija un magnija deficīts var apgrūtināt ikdienas gaitas
9 gudri risinājumi veselīgākam un ērtākam ceļojumam
Kam noderīgs saulaini ziedošais biškrēsliņš
Mazā uzvedības ABC dabā. Kā izvairīties no kukaiņu kodumiem
„Centrālās laboratorijas” akcijā 114 Latvijas iedzīvotājiem noteikts pozitīvs antivielu tests pret C hepatīta vīrusu
Latvijas iedzīvotāji vasarā pašsajūtu uzlabo ar pastaigām, peldēm, ēdot dārzeņus, ogas un strādājot dārzā
Kā iegūt maksimālu labumu no peldēšanas?
Hepatīts, taukainā hepatoze – izplatītas, taču bieži vien nediagnosticētas slimības. Kāpēc ir vērts pārbaudīt aknu veselību?
Līdz Pasaules hepatīta dienai “Centrālajā laboratorijā” bez maksas varēs veikt antivielu testu pret C hepatīta vīrusu
Kā sagatavoties aktīvām brīvdienām, lai nepiedzīvotu nepatīkamus pārsteigumus?
Vai droši zināt, ka zobus kopjat pareizi?
Gāzēts dzēriens slāpju veldzēšanai. Vai labāks par ūdeni?
Ko stāsta aknu rādītāji asins analīzēs
Puisīti vai meitenīti aprīlī? Vai tomēr citu gad’?
Tulznas – vasaras staigātprieka nepatīkamās blakusparādības
Veselam
11 pārsteidzoši iemesli, kādēļ kāds varētu tevī iemīlēties
Pazīmes, kas liecina, ka bērnam varētu būt cukura diabēts
Vīrietis mēnesi atsakās no “baltās nāves” un atklāj, ko pieredzējis šī eksperimenta laikā. Vai viņš atteiksies no saldumiem?
Skride atklāj, kas ir cilvēku “klusais slepkava” un dod padomus, kā pagarināt veselīgas dzīves ilgumu
Veselam
Vesels kā rutks! Kas rutkā ir vērtīgs?
Veselam
“Autoimūnās slimības ir sastopamas arvien biežāk.” Vasiļevskis iesaka, kā pacientam apturēt agresīvo slimību
Mācību laikā zaudēti sakari ar dronu. Pastāv iespēja, ka tas nosēdies Krievijas teritorijā
STOPkadri: Daudzās jomās atpaliekam no citām Eiropas valstīm, bet digitālā notāra projektā varam sevi uzskatīt par paraugu citiem
Lielākais, kāds jebkad nogādāts uz Zemes! ASV nosēdusies NASA kapsula ar paraugiem no asteroīda
Ilmārs Poikāns: “Ļoti negribētos, ka mēs pārvērstos par digitālu cietumu kā Ķīnā”
Ukrainā ir tikai ziediņi: Lukašenko pēc sarunām ar Putinu dod mājienu, ka karš var turpināties citā valstī
Cilvēkstāsts
CILVĒKSTĀSTS. “Tā ir gatavā elle, kurai iziets cauri…” Anitas dēlam 4 gadu vecumā konstatēta invaliditāte
Kokteilis
FOTO. “Mīlu un man ir svarīga viņu esība. Tāpat kā viņiem manējā” – Ieva Brante atklāti par kādu īpašu vīrieti savā dzīvē
Veselam
Piecas izplatītākās seksuālās fantāzijas. Seksologu novērojumi
Veselam
Kā stresa hormoni ietekmē veselību? Ekspertes padomi, kā mazināt spriedzi
Viedoklis
Pēteris Apinis. Par piesārņota gaisa un smēķēšanas ietekmi uz diabēta attīstību un diabēta komplikācijām
Vakcinācijas kabinetos pieejamas jaunas vakcīnas pret Covid-19; tas ir valsts apmaksāts pakalpojums
Veselam
FOTO. “Nožēlotu, ja nebūtu izdarījusi visu, kas man var palīdzēt.” Rēzija ir pirmā, kurai Bērnu slimnīcā veikta unikāla smadzeņu operācija
Ne tikai karā vai vardarbībā pārdzīvotais, arī ekstrēmi laikapstākļi var būt posttraumatiskā stresa cēlonis
Veselam
Jautā skatītāja: “Mazmeita neēd piena produktus. Ko darīt bērniem, jo viņi bērnudārzā tādēļ bieži atrodas tādā kā bada stāvoklī?”
Skatītājs jautā: Kādēļ uzturlīdzekļu parādniekus nesūta piespiedu darbos?
Veselam
Diabēta pacientu ārstēšanā ieguldītie līdzekļi vienmēr ekonomiski atmaksājas
Var kļūt agresīvas, sāpīgi dzeļ! Sarkanās uguns skudras pirmo reizi sasniegušas arī Eiropu
Veselam
Piecas izplatītākās seksuālās fantāzijas. Seksologu novērojumi
22:00
Mājas
Mērlentes noslēpums ir atklāts! Ir iemesls, kāpēc tās āķītī ir caurums
21:30
Ilmārs Poikāns: “Ļoti negribētos, ka mēs pārvērstos par digitālu cietumu kā Ķīnā”
20:33