Personiskā arhīva foto

“Sāpes vairs nevalda pār mani, tās ir attīrīšanās līdzeklis.” Annas Beiļinas spēka stāsts, slimojot ar Laimas slimību 0

Šobrīd sabiedrībā aktualizēta tēma par Laimas slimību un diskusiju par tās ārstēšanas iespējām. Šoreiz publicējam Latvijā dzīvojošās Annas Beiļinas personisko un nebūt ne vieglo stāstu par slimošanu ar Laimas slimību.

LE
LETA
Ziņas
Ko valdība pēc deviņu stundu ilgām sarunām nolēma par kovida ierobežojumiem? 92
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
No ceturtdienas uz četrām nedēļām Latvijā spēkā stāsies stingrais “lokdauns” 182
6 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ziņas
20 eiro mēnesī – potētajiem pensionāriem, bet ne visiem. Kuriem valsts sola pabalstu? 222
Nedēļa
Lasīt citas ziņas

Laimas slimība ir nopietna slimība, ar kuru viegli saslimt, bet no kuras gandrīz nav iespējams izārstēties. Tā ir maz pētīta, un, iespējams, Latvijā ārstēšanas metodes nav pārāk efektīvas. Panākumi atkarīgi no tā, cik ātri noteikta diagnoze. Publicējam atklātu divu bērnu mātes Annas Beiļinas stāstu par to, kam viņai bija jāiziet cauri, pirms uzzināja diagnozi un izstrādāja savu (!) ārstēšanās algoritmu.

“Taisnību sakot, es šaubījos, vai par to stāstīt… Taču tā ir tik aktuāla tēma, ka nespēju klusēt. Es pastāstīšu par to savas dzīves laiku, kad jutos kā ellē un par to, kā es no tās izkļuvu.

CITI ŠOBRĪD LASA

2013. gada rudens. Sāp sirds, nevaru normāli pagulēt uz kreisā sāna. Gāju pie ārsta. Sekoja dažādas pārbaudes – sirdij viss kārtībā, taču ir pastāvīga tahikardija. Diagnoze – veģetatīvā distonija, stress.
Nu labi – tiešām? Es dzīvoju savu sapņu dzīvi, man nav panikas. Man patiešām nav stresa! Taču organisms saka, ka ir.

Otrā stadija. Tirpst rokas un kājas. Lūdzu nosūtīt mani uz visām iespējamām un neiespējamām analīzēm. Izrādās, ka esmu vesela kā zirgs! “Tu pati neatpazīsti savu stresu”. Jūs nopietni? Es ieklausos sevī, savā organismā, mana iekšējā balss ir mans labākais draugs! Man patiešām nav stresa.

Pēc savas iniciatīvas un pazīstama amerikāņu ārsta naturopāta ieteikuma es nododu analīzes uz Laimas slimību un iegūstu: “Iespējams, ka tā nav Laimas borelioze. Jums ir gripa, kura maskējas aiz Laimas slimības. Ir analīzes, kuras to nosaka skaidri, taču nav vērts tām tērēt naudu. Jums nesāp locītavas? Tātad jums nav Laimas slimība.”

Iztērēju šīm analīzēm ne to mazāko summu. 100% apstiprinās Laimas slimība. Izdzeru antibiotiku kursu, bet simptomi paliek.

Pats biedējošākais, ar ko sastapos – ārsti nezina, kas tas ir un ko ar to iesākt. Man ieteica labākos kardiologus, infektologus, neirologus.

Katrs sacīja kaut ko citu un neviens nezināja, kāda ir šī slimība.

Es sapratu, ka tā būs mana personiskā cīņa.

Informācijas avoti krievu valodā internetā klusēja.

Nē, bija forumos cilvēki, kuri tāpat kā es bija sadūrušies ar pilnīgu neizpratnes sienu no medicīnas puses. Galvenais, ko no turienes sapratu – Amerikā un Vācijā tikuši tālāk un saprot vairāk par hronisku Laimas slimību.

Personiskā arhīva foto

Pirmais, ko izdarīju – praktiski četrus mēnešus pavadīju kā simtprocentīga svaigēdāja. Otrais – gadu pēc speciālas shēmas lietoju 35% (!) ūdeņraža peroksīdu. To izstrādāja mans amerikāņu ārsts, kurš, jāteic, pats bijis uz robežas, lai pārietu citā pasaulē, jo slimo ar hronisko Laimas boreliozi.

Pagāja gads, un es aizmirsu par savām mocībām, biju spēku pilna un svinēju savu uzvaru. Es ātri vien aizmirsu par nelielām jocīgu stāvokļu lēkmēm, pamazām atteicos no peroksīda un citiem “gardumiem”.

Aizbraucu uz Indiju, tur divas nedēļas nodarbojos ar “hardcore” jogu pie Uša Devi, atgriezos un burtiski pēc dažām nedēļām aizlidoju uz Ņujorku. Acīmredzot visi šie pārlidojumi, slimība (ar ķīmisko zāļu lietošanu), provocēja sen aizmirstā stāsta atkārtošanos. Šoreiz “bonusā” nāca bezmiegs. No Ņujorkas devos uz Kanādu. Par maniem “labākajiem draugiem” kļuva B grupas vitamīni, magnijs, flakoniņš ar sirds māteri un mežrozīti. Tas bija viss, ko man izdevās steigā sadabūt Polijas aptiekās. Atgriežoties dzimtenē, labāk nekļuva. Pievienojās liels nogurums un miegainība.

Kādu reizi atgriezos no Rīgas uz Siguldu un ceļā man kļuva slikti: pulss 120, kaut gan sēžu, rokas tirpst, acis aptumšojas. Apstājos uz apmales.

Kļuva sliktāk, domāju – vajadzētu izsaukt neatliekamo palīdzību, kamēr “neatslēdzos”, bet jau bija par vēlu – pirkstus vairs nevarēju pakustināt un viss, ko spēju izdarīt – pamāt ar roku, un nokrist.

Par laimi, apstājās kāds vīrietis un izsauca neatliekamo palīdzību, palīdzēja aiziet līdz mašīnai. Auto palika uz ceļa apmales. Mani aizveda, sirēnām gaudojot.

Analīzes bija normālas, man iedeva sirdsdarbību nomierinošu līdzekli. Neko nenoskaidroja, nodeva vīra rokās un ieteica vērsties pie ģimenes ārsta.

Apbruņojusies ar pilnu nervu sistēmas ārstēšanas spektru, es atsāku savu ceļu. Domāju, ka tabletes ēdu vairāk nekā pārtiku. Lielākā daļa bija ājurvēda. Pēc dažiem mēnešiem atkal sāku aizmirst, ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Vai jūtat, cik viļņveidīga daba ir Laimas slimībai?

Jutos gandrīz pavisam moži! Dzīve sakārtojās, rokas nepalika nejūtīgas. Tad sāku ļoti viegli traumēt muskuļus. Darbojos ierastajā tempā, bet tad sastiepums un ilga sadzīšana. Jogas eksāmenā mans veselīgais stress pārauga nekontrolējamā satraukumā. Burtiski kratījos drebuļos.

Ceļš turpinās.

Parastie medikamenti nepalīdz, arī dabas līdzekļi nē, reiki palīdz, bet šīs enerģijas man pietiek tikai minimālajām darbībām dienā. Lielāko daļu diennakts guļu.

Iedomājos, ka mans glābiņš varētu būt dziednieki! Pēdējos spēkus tērēju, meklējot labākos, dažādās valstīs. Jā, dziednieki palīdz, bet ne visi un ne vienādi. Protams, neviens mani neizārstēja, bet es saņēmu nenovērtējamu izpratni – tik ilgi, kamēr es pārlikšu atbildību par savu veselību uz citiem cilvēkiem, nekas labs nebūs.

Personiskā arhīva foto

Jūs man rakstāt, ka “manam kaimiņam” bija Laimas slimība, viņš dzēra antibiotikas un viss bija kārtībā! Jā, tā var būt. Jums iekoda ērce, ap koduma vietu izveidojās apsārtums, temperatūra paaugstinājās. Jūs ātri sākāt lietot antibiotikas. Laimīgas beigas. Tā arī būs, ja uzreiz saprot, kas notiek. Bet! Slimību pārnēsā arī blusas, esmu dzirdējusi baumas, ka pat odi. Turklāt ērce var vienkārši pārrāpot pāri brūcei, jūs saslimstiet ar nesaprotamu slimību. Ārstēsiet gripu, saaukstēšanos, jums paliks labāk un pēc kāda laika sāksies jauns slimības saasinājums. Tā būs hroniska Laimas borelioze.

Būdama pa pusei “dārzenis”, es nolēmu vairs neapmeklēt ārstus.

Viņu apmeklējums man sagādāja tikai stresu: “vienkārši ēdiet gaļu”, “varbūt jums ir epilepsija”, “tā noteikti nav epilepsija, tas notiek sievietēm, kas vecākas par 30”, “dzimšanas trauma, ticiet manai pieredzei, skābekļa bads zīdainim un tagad tāds rezultāts”.

Sapratu, ka mana nervu sistēma ir bojāta, tāpēc arī muskuļi un smadzenes nedarbojas, kā nākas, nervu signāls nesasniedz adresātu. Varbūt kaut kas kaiš sirdij, tā sāp, bet pārbaudēs viss ir vairāk vai mazāk kārtībā. Laiku pa laikam sāp locītavas.

Iemesls – borēlijas, kas iekļuvušas audos. Visbiežāk tās ietekmē locītavas, nervus, smadzenes un sirdi, bet var izvēlēties jebkuru jūsu vājo vietu.

Atklāsmes, kas apgaismoja manas bojātās smadzenes:
• Visa šī elle ir tieši tas, kam man tagad vajag iziet cauri. Ja es reiz sev izvēlējos šo ceļu, tad man ir spēks to pārvarēt. Runājot par spēkiem, es sevi pārliecināju, jo patiesībā to gandrīz nebija.
• Man vajag šo pieredzi! Kāpēc? Es vēl nezināju, bet, kad pārtraucu pretoties, jautāt: „kāpēc es?” un „par ko man tas?” – parādījās izdevība virzīties tālāk.
• Vissliktākais, ko var iedomāties, būtu vainot ārstus, ērces vai rūgto likteni. Starp citu, tagad man nav fobijas no ērcēm vai meža. Katru dienu staigāju basām kājām pa zāli un ar pateicību sveicu jauno dienu.
• Es varu sevi izārstēt pati. Ar domu spēku, nodomu spēku, pārprogrammējot šūnas. Vēl nezinot kā, es gribēju atrast šo atslēgu savam ķermenim.
• Es esmu Dieva mīļotā meita.

Tātad, visbeidzot, reālās lietas, ko darīju

Možam garam

Burtiski piespiedu sevi kaut ko darīt, par spīti miglai un reibonim, muskuļu vājumam un nepārejoši neskaidram prātam. Es devos pastaigās, pēc piecu minūšu gājiena sākās tahikardija, acīs satumsa, es pagulēju zālē, tad piecēlos un pastaigājos vēl mazliet. Katru dienu praktizēju Pranajamu (elpošanas vingrinājumus).

Lai atjaunotu koordināciju

Personiskā arhīva foto
Personiskā arhīva foto

Izpildīju jogas pozas – asanas līdzsvara trenēšanai.

Smadzenēm

Es nevarēju skaitīt, lasīt vai rakstīt. Viena rindkopa un viss. Es piespiedu sevi lasīt un koncentrēties. Man bija vingrinājumi, lai saskaņotu abas smadzeņu puslodes. Mācījos dzejoļus. Vienu mēnesī. Es rakstīju. Rokas neklausīja, rokraksts bija briesmīgs.

Meditācija. Afirmācijas. Ikvienam var būt savas metodes.

Muskuļiem

Indijas Mahanarajan eļļa. Masāža ar ēteriskajām eļļām. Katru otro vai trešo dienu vanna ar sāli un sodu (1 kg jūras sāls un puse sodas iepakojuma). Sildošas jostas (man bija trīs) reizēm visu dienu. Dienā gulēju reiki meistaru rokās.

Kas vēl palīdzēja?

Ajengāra jogas apgrieztās pozas. Ja nav audzēju un iekaisumu, tās ir ļoti labas smadzenēm un nervu sistēmai. Es karājos virvēs sākumā piecas minūtes, katru dienu mazliet vairāk un sasniedzu 30 minūtes. Kad parādījās spēki, pievienoju pozas bez virvēm. Bija dienas, kad vairāk nekā stundu pavadīju ar galvu uz leju.

Personiskā arhīva foto

Nē, es neesmu izārstējusi Laimas slimību, bet esmu to novedusi dziļā remisijā. Tiklīdz tā gatavojas aktivizēties (palaidējmehānisms ir jebkāds stress un imunitātes samazināšanās), es zinu, ko darīt. Es joprojām plunčājos sāls vannā, guļu zālītē, ēdu kilogramu, lai gan dabisku, bet zāļu. Bet! Lielāko daļu laika esmu pilna spēka un mīlestības.

Es ticu, ka kādu dienu es uzrakstīšu, ka vairākus gadus simptomi nav atgriezušies, un es esmu pilnīgi vesela!

Turklāt es esmu ļoti pateicīga šīm stāstam. Tas ir mans brīnišķīgais skolotājs.

Ko es daru, ja piemeklē sāpes?

Ilgu laiku es mēģināju jebkādā veidā ar tām cīnīties, dzinu prom, apslāpēju, bēgu. Tas darbojas uz īsu laiku.
• Pirmkārt – es nosaucu savas sāpes vārdā: vai tā ir bailes, vai tā ir nedrošība, skumjas, kaut kas cits? Kad sāpēm ir vārds, pusceļš jau ir pagājis.
• Otrkārt – es pilnībā pieņemu šīs sajūtas, iegrimstu tajās un izdzīvoju līdz galam. Izpētu tās un savas reakcijas.

Tā ir daļa no manas dzīves. Daļa no manis Mana pārdzīvojumu pieredze.

SAISTĪTIE RAKSTI

Pēc tā visa saprotu, ka es un sāpes ir dažādas lietas. Sāpes vairs nevalda pār mani, bet kalpo kā attīrīšanās līdzeklis.”

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
PA
Pēteris Apinis
Veselam
Pēteris Apinis: Latvijas veselības budžets kā septiņu aklu indiešu izpratne par ziloni 23
11 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Inovatīvo medikamentu izmantošana Latvijā aug un pietuvojas Igaunijas līmenim 1
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Mēs esam kraujas malā.” Pavļuts atklāj iespējamos risinājumus Covid-19 mazināšanai 293
20 stundas
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. Gunita Berķe: “Eiropas valstīs vēzis ar metastāzēm ir hroniska slimība!” 10
21 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ko valdība pēc deviņu stundu ilgām sarunām nolēma par kovida ierobežojumiem? 92
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
No ceturtdienas uz četrām nedēļām Latvijā spēkā stāsies stingrais “lokdauns” 182
6 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ziņas
20 eiro mēnesī – potētajiem pensionāriem, bet ne visiem. Kuriem valsts sola pabalstu? 222
Nedēļa
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Cilvēki jau sāks mirt uz trepēm, ko tad darīs?”: mediķi un zinātnieki ceļ trauksmi – “lokdauns” jāievieš nekavējoties 152
1 diena
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
“Latvenergo” finanšu direktors Guntars Baļčūns: “Latvijas patērētajiem šobrīd ir izdevīgāk veļu mazgāt brīvdienās un naktīs” 47
Intervija 1 diena
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA
Veselam
Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās 2
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Nākamnedēļ pie iedzīvotājiem dosies Baltijā pirmais mobilais vakcinācijas punkts 12
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
VCA gatava iesaistīties papildus plānveida operāciju nodrošināšanā 3
4 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
Vajadzība pēc farmaceita padoma ārkārtējā situācijā ir pieaugusi
5 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
Visbiežāk iedzīvotāji atbalsta sejas aizsargmasku nēsāšanu sabiedriskās vietās 3
8. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Cik nopietna rudens kaite ir noķerta? 3
7. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bez magnija nav iespējamas vairāk nekā 300 bioķīmiskas reakcijas organismā 1
6. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 ieteikumi – lai imunitāte ir tavas veselības miesassargs 11
4. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” – mīlētākais zīmols farmācijā trešo gadu pēc kārtas 4
30. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk 1
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Monas Lizas pieskāriens sievietes intīmajai veselībai 3
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Vidusjūras diēta un C vitamīns un locītavu veselības ābecē 2
20. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Sāpju vietā jaunas locītavas 3
17. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šogad gripas sezona varētu būt smaga, tai jāsagatavojas 8
15. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Lieldraugs “Mēness aptieka” sveic Aigaru Apini ar panākumiem Tokijā 5
1. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” maratonā īpaši atbalsta aktīvos seniorus 3
30. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Paralimpieši saņem iedvesmojošus sveicienus pirms startiem Tokijā 1
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ja skrienot atgadās trauma
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bērns un viedierīces: kā pasargāt acu veselību? 3
25. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Puse Latvijas iedzīvotāju izjūt locītavu un muskuļu sāpes, bet palīdzību meklē vien retais 21
24. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā diabēts spēj izraisīt sāpes cīpslās? 2
17. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Ceļavārdi pirms paralimpiskajiem startiem Tokijā 1
10. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja pārslogots vai sasists sāp plecs 1
10. augusts, 2021
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Kustību amplitūdas nozīme un citi padomi locītavu veselībai 2
6. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā un kāpēc veidojumi uz ādas ir jāpieskata 3
4. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kamēr lokans, tikmēr jauns – atgādinājums rūpēm par locītavām un muskuļiem 1
3. augusts, 2021
VE
Veselam.lv
Veselam
Linsēklas, treknās zivis un pārējie līderi sirds veselības atbalstam
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šovasar vislielāko uzmanību sirds un asinsvadu problēmām pievērš reģionos 6
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā asinsspiedienu regulāri mēra vien trešdaļa iedzīvotāju 6
23. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. “Atnācis pozitīvs rezultāts, bet es šo testu neesmu veicis!”: vai ir iespējamas šādas kļūmes Covid-19 testēšanā 29
21 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Šī ir dubultslodze, kas situāciju ļoti sarežģī”: Stradiņa slimnīcas ārsti paredz ļoti smagu nākamo nedēļu 31
1 diena
LA
LA.LV
Stāsti
Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte: “Jā, es “iebliezu” to poti!… Biju “antivakseru” statusā” 90
1 diena
LE
LETA
Veselam
“Mēs apzināmies, ka pašreizējā situācijā lielākās valsts slimnīcas tiek noslogotas ar Covid-19 pacientu ārstēšanu”: VCA pauž gatavību iesaistīties plānveida operāciju nodrošināšanā 9
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Katru gadu aptuveni 1200 sievietēm Latvijā diagnosticē krūts vēzi, bet skrīningu veic tikai katra trešā paciente 11
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Berķe: “Vēža slimnieku kompensējamo zāļu gaidīšanas sarakstā ir medikamenti no 2013. gada, cenas pat latos norādītas!” 29
3 dienas
LE
LETA
Ziņas
No ceturtdienas uz četrām nedēļām Latvijā spēkā stāsies stingrais “lokdauns” 182
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ko valdība pēc deviņu stundu ilgām sarunām nolēma par kovida ierobežojumiem? 92
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Lokdauna” ieviešanai Latvijai būs jāaizņemas papildus finanšu līdzekļi, atklāj Kariņš 36
4 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Atstādināt var, atlaist – nereāli! Kamēr nav pabeigts kovida likums, darbinieki ir neaizsargāti 45
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Atklāts, kurš Ivo Fomina koncertā ziņoja par viltus spridzekli 33
9 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
Sēdes laikā ministri zvaigāja par akadēmiķiem, cēla pie deniņiem pirkstus un grozīja, uzvedās kā skolasbērni! Egila Līcīša feļetons 10
8 stundas
LE
LETA
Ziņas
SPKC: Latvija ir pirmajā vietā pasaulē pēc saslimstības ar Covid-19 tempa 94
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Mācības lokdaunā: pagarināts brīvlaiks, daži klātienē, daži attālināti 7
6 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Cilvēki jau sāks mirt uz trepēm, ko tad darīs?”: mediķi un zinātnieki ceļ trauksmi – “lokdauns” jāievieš nekavējoties 152
1 diena
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
“Latvenergo” finanšu direktors Guntars Baļčūns: “Latvijas patērētajiem šobrīd ir izdevīgāk veļu mazgāt brīvdienās un naktīs” 47
Intervija 1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vai patiešām banānus? Noskaidrots, pēc kā garajās rindās “Lidl” veikalos Latvijā stāvējuši pircēji 103
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Speciālists skaidro, kāpēc šobrīd tik strauji pieaug gāzes un elektrības cenas. Cik ļoti tās vēl kāps? 40
1 diena
LA
LA.LV
Stāsti
Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte: “Jā, es “iebliezu” to poti!… Biju “antivakseru” statusā” 90
1 diena
LB
Laura Blumberga
Praktiski
Pašiem savs “citplanētietis”: trausls, bet plēsējs – ūdens iemītnieks aksolotls 5
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Spridzeklis kultūras namā, jāevakuējas!”: Ivo Fomina koncerts Tukumā noslēdzas neplānoti. Aizdomas par apzinātu kaitniecību 40
1 diena
LE
LETA
Ziņas
“Šī ir dubultslodze, kas situāciju ļoti sarežģī”: Stradiņa slimnīcas ārsti paredz ļoti smagu nākamo nedēļu 31
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Ir tiešām cilvēki, kas profesionāli pelna ar to naudu”: kā tiek “ražota” dezinformācija par Covid-19 160
1 diena
LE
LETA
Ziņas
“Lokdauna” ieviešanai Latvijai būs jāaizņemas papildus finanšu līdzekļi, atklāj Kariņš 36
23:26
LE
LETA
Ziņas
Valdība pagaidām nav spriedusi par iespēju “lokdaunu” atcelt pirms 15.novembra 2
23:16
LE
LETA
Ziņas
Kariņš: Pagaidām nav gaidāmi kādi būtiski ceļošanas ierobežojumi 12
23:13