Publicitātes attēls

Tas ir augšāmcelšanās stāsts. Dziedniece Evita Maurmane grāmatā dalās ar pārdzīvoto, zaudējot bērniņu 1

Izdota Evitas Maurmanes ceturtā grāmata “39”, kas atklāj autores dzīvesstāstu – pārdzīvoto, zaudējot savu bērniņu un izejot sāpju un izaugsmes ceļu līdz jaunai gaismai un jauniem aicinājumiem savā dzīvē, portālu LA.LV informē izdevējs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas
“39” – grāmata, kas var palīdzēt vistumšākajā dzīves brīdī.

Šis ir augšāmcelšanās stāsts, un tā būtība sakņojas pārliecībā, ka ikviens lielais dzīves kritiens, kas ved mūs cauri sāpēm un lieliem pārdzīvojumiem, noved jaunu iespēju un atklāsmju priekšā, un, protot to ieraudzīt, mēs dodam sev iespēju sasniegt jaunas, vēl augstākas dzīves virsotnes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī ir pirmā grāmata latviešu valodā, kurā tiek aprakstīta sērošanas pieredze, parādot visas sērošanas fāzes.

Autore atklāj dziļi personīgu stāstu, ievadvārdos norādot, ka grāmata veidota kā iedvesmas stāsts un pašpalīdzības līdzeklis cilvēkiem, kas dodas cauri sēru ceļam, kā arī terapeitiem, kuri strādā ar cilvēkiem sērās.

Izprotot ar sērošanu saistītās izjūtas un emocijas, ir arī iespēja izprast savu tuvinieku sēras, lai varētu viņus atbalstīt.

“Zaudējuma sajūtu mēs piedzīvojam, ne tikai pieredzot tuvinieka nāvi, bet arī tad, kad mirst mūsu pasaules uzskati vai piedzīvojam šķiršanos, kā arī pēkšņi zaudējam to, kam esam pārāk pieķērušies. Kaut kas tiek nojaukts, un tā vietā var rasties un dzimt jaunais – jauna dzīve, jauns cilvēks,” teikts grāmatā “39”.

Grāmatas autore Evita Maurmane, kura šobrīd ir dziedniece, apzinātas elpošanas terapeite un personības izaugsmes trenere (Life couching), vairākus gadus brīvprātīgi ir darbojusies “Vecāku mājā”, lai palīdzētu vecākiem, kas saskaras ar to sāpju, izmisuma un neizpratnes pilno pieredzi, kam pati autore ir gājusi cauri.

“39” ir Evitas ceturtā grāmata, līdz šim savus lasītājus atradušas tādas grāmatas kā “Dvēseles čuksti”, “Laika grāmata”, “Māras Zeme Latvija”. Vairāk informācijas mājas lapā: www.evitamaurmane.com.

Grāmata “39” nopērkama Latvijas lielākajās grāmatnīcās, ka arī interneta vietnē: http://evitamaurmane.mozello.com/stasts/

Reklāma
Reklāma

Līdz šim grāmata “39” bija pieejama tikai E-grāmatas formātā. No š.g. 1. jūlija grāmata būs pieejama arī krievu un angļu valodā E-grāmatas formātā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.