Atkarību speciāliste: Izdzirdot vārdu “šampanietis”, mums ir izveidots stereotips, ka tas ir kaut kas labs, bet tā tas nav! 64

Tas izklausās it kā neitrāli – līdzko piemin vārdus šampanietis, vīns vai prosecco, mums ir izveidots stereotips un sajūta, ka tas ir kaut kas labs, kaut kas drošs. Tam bez šaubām piekrīt teju visi cilvēki, uzskatot to par tā saucamo vieglo alkoholu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas
“Bet alkohols nav viegls! Tas ir etanols! Tā arī ir tā lielākā bēdu ieleja, ja runā par sievietēm – liekas, ka tikai viena glāze, nu, kas tad tur tāds?

bet ar to viss tikai sākas,” tā TV 24 raidījumā “Uz līnijas”, raksturojot problēmas nopietnību, izteicās Gunita Gudone, psihoterapijas un atkarību speciāliste.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa šaubās un netic tam, ka vispār ir kāda sieviete, kura tiešām varētu izdzert tikai vienu glāzi prosecco – 120 mililitrus dienā. “Es tam neticu!”

“Ja ir sistēma un ja tas ir ilgtermiņā, tad noteikti

šī deva palielinās. Manā praksē, manas klientes, viņas izdzer nevis tikai nevis to vienu glāzi, bet viņa izdzer pudeli un divas jau ik vakaru.

Tas ir izveidojies ieradums jau, piemēram, piecu gadu laikā,” skarbo realitāti apraksta speciāliste.

Piecu gadu laikā šī sieviete palēnām hops! ir nonākusi līdz alkoholisma trešajai stadijai, sākot ar šo vienu nevainīgo glāzi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.