×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Madonas slimnīca iegādājusies jaunu aprīkojumu dzemdētāju un jaundzimušo aprūpei (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Madonas slimnīcā gada laikā viena trešdaļa grūtnieču izvēlas savu bērniņu laist pasaulē ģimenes dzemdībās, kurās līdzās grūtniecei ir bērna tēvs vai kāds no radiniekiem. Lai jauno māmiņu dzemdības noritētu droši un komfortabli, slimnīca, ar Pētera Avena labdarības fonda “Paaudze” atbalstu, ir iegādājusies jaunu medicīnisko aprīkojumu aptuveni 40 000 eiro vērtībā.

Jau vairāku gadu garumā Pētera Avena labdarības fonds “Paaudze” sniedz atbalstu Madonas slimnīcai, lai Madonas novada iedzīvotāji, jo īpaši mātes un bērna veselības aprūpe būtu kvalitatīva, ērta un mūsdienīga. Pēdējos gados Madonas slimnīcas dzemdību nodaļā vidēji ir ap 400 dzemdībām gadā. Grūtnieces un to tuvinieki arvien biežāk izvēlas ģimenes dzemdības, lai šajā tik svarīgajā brīdī māmiņu varētu atbalstīt arī kāds no ģimenes locekļiem.

“Līdz ar to, ka ģimenes dzemdību skaits ar katru gadu pieaug, mūsu uzdevums ir radīt apstākļus, lai tās notiktu pēc iespējas kvalitatīvāk. Ar Pētera Avena labdarības fonda “Paaudze” atbalstu mēs esam veiksmīgi uzlabojuši dzemdību nodaļas tehnisko stāvokli. Telpu iekārtojums tiek plānots tā, lai dzemdību gaitā vairs nav nepieciešams grūtnieci pārvietot no vienas telpas uz citu. Kā arī ir nodrošināts viss aprīkojums, lai mazulis un māmiņa pirmajos dzīves brīžos justos pēc iespējas labāk,” skaidro Madonas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Artis Stuburs.

“Mēs esam pagodināti, ka varam sniegt atbalstu tik nozīmīgā dzīves brīdī kā bērna dzimšana. Sadarbība ar Madonas slimnīcu ilgst jau četrus gadus un šo gadu laikā redzam kāda ir nozīme slimnīcas atbalstam un kā tas veicina slimnīcas attīstību. Atbalstām Madonas slimnīcu, lai tā spētu iegādāties dzīvībai svarīgu aprīkojumu un attiecīgi spētu ātri reaģēt situācijās, kad tas ir nepieciešams,” labadarības fonda “Paaudze” vadītājs Igors Bass.

Slimnīca Madonā dibināta 1931. gadā. Pieaugot vajadzībām un attīstoties veselības aprūpes tehnoloģijām, divas reizes mainīts slimnīcas izvietojums pilsētā. SIA “Madonas slimnīca” ir viena no 26 Latvijas neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcām, kurā galvenokārt tiek sniegta veselības aprūpe bijušā Madonas rajona novadu pacientiem, bet lielo locītavu protezēšanu veic visas valsts pacientiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Es arī kā 1. pamanīju dakteru (personāla) NELAIPNĀS sejas … Lai to izskaustu pat Labdarības fonds “Paudze”, kas slimnīcu atbalsta jau 4 gadus(!!!) ir …bezspēcīgs!

  2. moku kambaris, dakteriem savieptas sejas brrr

Draugiem Facebook Twitter Google+