Foto – Shutterstock

Čakru harmonizēšana ar ēteriskajām eļļām 0

Čakru harmonizēšanu var veikt, izmantojot dažādas metodes un tehnikas, kuras ietekmē mūsu enerģijas centrus un smalko ķermeni. Tās ir krāsas un formas, terapeitiskie minerāli, dažādas elpošanas metodes, ārstniecības augi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. Kāpēc gurķus tin plēvē? Atbilde tevi pārsteigs
Lasīt citas ziņas

Nedrīkst ignorēt vēl kādu lielisku dabas enerģija avotu – ēteriskās eļļas un to ietekmi ne tikai uz cilvēka dvēseli un ķermeni, bet arī uz cilvēka enerģiju un smalkajiem ķermeņiem. Ājurvēda uzskata, ka ožas kanāls ir viens no vadošajiem diagnostikas un terapeitiskajiem kanāliem. Tas apstiprinās, vienkārši pētot fizioloģiskos procesus, kas saistīti ar smaržas uztveršanu un smaržīgo vielu molekulu iekļūšanu asinsritē caur plaušu alveolām.

Pastāv viedoklis, ka dabīgām aromātiskajām eļļām kā smalkām enerģijas struktūrām piemīt ne tikai savas unikālās vibrācijas, bet arī apziņa. Ja augus fotografē ar Kirliana kameru, ap augu daļām var redzēt gaismas lauku – auru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ēteriskās eļļas spēj harmonizēt enerģētisko centru (čakru) darbu un paaugstināt cilvēka enerģētisko līmeni kopumā.

Tas ir iespējams, pateicoties vibrācijām un augu esenču milzīgajam enerģijas potenciālam. Ēteriskās eļļas ir augu dvēsele.
Lai harmonizētu čakru darbību, ir lietderīgi izmantot ēteriskās eļļas masāžai. Tikpat efektīvi ir strādāt ar tīru eļļu. Telpā, kurā notiek mācības, var aizdedzināt lukturi ar šīm eļļām un nedaudz eļļas iemasēt arī rokās.

Tāpat enerģētisko centru darba atjaunošanā un enerģijas harmonizēšanā kopumā lieliski noder aromterapija un speciāli piemeklētu pusdārgakmeņu kombinācija.

Ēteriskās eļļas atbilstoši čakrām:

  • Sahasrara: lotoss, sandalkoks, rozes, ģerānijas, mirres.
  • Adžna: sandalkoks, mirres, kadiķi, Peru balzams, stirakss.
  • Višudha: kadiķis, ciprese, anīss, kalmes, lavandas, vībotne.
  • Anahata: ciedrs, priede, egle, tūja, ciprese, kanēlis, rozes, ģerānijas, īlangīlangs.
  • Manipura: ingvers, kardamons, greipfrūts, apelsīns, mandarīns, kurkuma, fenhelis, kliņģerītes, citronzāle, bigardija, vībotne, īlangīlangs.
  • Svadhisthana: neroli, bigardija, majorāns, izops, baziliks, ingvers, kardamons.
  • Muladhara: baziliks, ciedra, bērzs, pačūlija, vetivera.

Kā pareizi izmantot ēteriskās eļļas

Lietojot ēteriskās eļļas ar aerosolu, tās var izsmidzināt gaisā, uz spilvendrānas, uz drēbēm un matiem gluži kā individuālās smaržas. Tiesa, ēteriskās eļļas jāatšķaida – 10-12 pilienus uz 100 ml ūdens. Kvalitatīvas ēteriskās eļļas neatstāj pēdas, jo īpaši, ja tas ir 100% dabīgs produkts. Tas arī nekaitē matiem un ādai.

Ēterisko eļļu devas:

Aromterapijai: 4-6 pilieni uz 20 kvadrātmetriem.

Reklāma
Reklāma

Aroma kuloniem: 1-2 pilieni, atjaunināt pēc vajadzības.

Vannai: 6-10 pilieni. Sākt ar mazāko devu, kura iepriekš jāizšķīdina emulgatorā (skābs krējums, krēms, jogurts, medus) un pēc tam jāizšķīdina vannā ar ūdens strūklas palīdzību.

Masāžai: 3-4 pilieni uz 1 ēdamkaroti bāzes eļļas (vīnogu kauliņu, valriekstu, sezama sēklu, mandeļu vai persiku eļļa).

Tīra eļļa: 3-4 pilienus eļļas uzklāj uz čakras vietas (bet neberzt), 30-40 minūtes apgulties, vizualizējot kā enerģijas centrs atbrīvojas un mirdz ar pieaugošu spēku.

Izmantojot masāžas eļļas (ēteriskās eļļas pievieno bāzes eļļai 2% koncentrācijā):

Veic masāžu pulksteņa rādītāja un pretējā virzienā čakras priekšējā un aizmugurējā projekcijas zonā, izdarot vienādu kustību skaitu abos virzienos.

Ieticams strādāt tikai ar vienu maisījumu vai eļļu 21 dienu. Pēc pilna kursa paņem pārtraukumu 7-10 dienas.

Avots: Esotericblog