Ēdiet pēc sešiem, ēdiet divos naktī. Es ļoti bieži ar sievu naktī pie ledusskapja satiekos, atzīstas profesors Danilāns 36

Daudz vienmēr ir bijis jautājumu par ēšanu vakarā pēc sešiem – tas ir ieteicams, nav ieteicams? “Es pasmaidīšu! Ēdiet pēc sešiem, ēdiet naktī divos! Agrāk bija tādi uzskati, bet nu tie aizgājuši prom tautiņās,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” smejas Anatolijs Danilāns, gastroenterologs, medicīnas zinātņu doktors.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Agrāk es mācīju, Preiļos strādādams, ka pareizi ir ēst četras reizēs dienā – pulksten 9, 12, 16 un 19, nekad pa vidu neko nenašķēties, atzīstas profesors, “tas it kā nav slikti, ka cilvēki ievēro režīmu, bet lielai daļai cilvēku tās ir mokas paēst tikai četras vai trīs reizes dienā! Gribas taču ēst, bet cilvēks gaida Danilāna atļautos pulksten 12!”

“Tad nu tagad es atļauju ēst tā, kā cilvēkam gribas. Es pats bieži vien ar sievu naktī pie ledusskapja satiekos. Nekādas vainas nav. Cik daudz saldumu cilvēks apēd un kurā diennakts laikā, izrādās, nav svarīgi! Zinātne pierādījusi to, ka spēkā paliek viens moments – ir jākustās! Labi, ne jau naktī tu iesi vingrot vai skriet kā traks kaut kur apkārt, teiksim, Pārdaugavā, bet dienā uz sporta zāli pat es eju!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.