FOTO: Policijas virsnieks sirsnīgi iedzer iedomātu tēju ar meitenīti, kurai izglāba dzīvību 0

Šī gada 17. jūlijā satikās divas drosmīgas sirdis uz pēcpusdienas tēju parkā. Viens – kaprālis Patriks Rejs (Patrick Ray) un divgadīgā Bekslija Norvela (Bexley Norvell). Abi sirsnīgi baudīja iedomātu tēju un (īstus) cepumus “Oreo”. “Viņa pirmoreiz ēda šos cepumus un kraukšķināja ar baudu katru gabaliņu,” teica Bekslijas mamma Tamija Norvela (Tammy Norvell). Diena sniedza daudz prieka. Galu galā šīs svinības bija par godu gadadienai, kopš Rejs izglābis Bekslijas dzīvību.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
“Mīlēšu tevi mūžīgi…” Tuvākie cilvēki sēro par Jāņa Straumes un Ingrīdas Latimiras došanos mūžībā
Lasīt citas ziņas

Pirms gada 22 mēnešus veco Beksliju atrada, nespējīgu elpot, jo viņa bija norijusi peniju. Kad Rejs ieradās izsaukuma vietā, meitene ne uz ko nereaģēja. Viņš ātri rīkojās, lai atbrīvotu meitenītes elpceļus. “Kad es uz viņu raudzījos, es redzēju tikai viņas lielās, zilās acis, skatoties manī. Tās it kā teica: “Es zinu, ka tu vari man palīdzēt,” virsnieks atceras nelaimes gadījumu. Kad Bekslija beidzot ievilka dziļu elpu, “tā bija brīnišķīgākā skaņa manā dzīvē,” atzīst policists.

Kaprālis ar Norvelu ģimeni pavadīja visu dienu. “Es nekad neaizmirsīšu šo vīru,” saka Tamija. “Es sacīju viņa sievai – jūs zināt, es domāšu par jūsu vīru ik dienu, visu savu atlikušo mūžu.” Viņa noorganizēja tējas dzeršanu meitiņai un viņas dzīvības glābējam, kurš ielūgumam piekrita bez vilcināšanās, kā arī ielūdza profesionālu fotogrāfi Čelliju Keitu (Chelle Cates), lai tikšanos iemūžinātu. Mamma saka par savu ideju: “Bekslijas incidents radījis manī vēlmi mainīt cilvēkos domas par vīriešiem un sievietēm, kas strādā glābšanas dienestos ik dienu.”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Un, starp citu – ar ko tēju gribētu iedzert tu?

Kā rīkoties, ja bērns aizrijas un kā sniegt pirmo palīdzību, lasiet rakstā: Nobrāzumi, apdegumi, aizrīšanās. Kā sniegt pirmo palīdzību bērnam?

Vai jums ir savs izglābšanās stāsts? Dalieties, rakstot Veselam.lv redaktorei: [email protected]

Avots: mymodernmet.com

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.