Veselam
Bērni

Izdzīvošana ekstrēmos apstākļos, meistarklases – jaunieši var piedalīties atlasē projektam0

Publicitātes foto

Ghetto Fight aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 18 gadiem piedalīties atlasē projektam Ghetto Fighter, kuras ietvaros viņiem tiks piedāvāta iespēja attīstīties gan fiziski, gan intelektuāli. Astoņiem jauniešiem, kuri izturēs šo atlasi, būs iespēja nodarboties ar cīņu sportu, piedalīties intelekta attīstības veicinošos pasākumos un iegūt dažādas citas iemaņas Manvela Isadžjanjana vadībā.

Projektā var piedalīties pusaudži bez iepriekšējas pieredzes cīņu sporta veidos, vai arī tie, kuri savā dzīvē ir aizvadījuši ne vairāk par trim cīņām. Projekta ietvaros jauniešus sagaidīs pasākumi dažādās jomās: izdzīvošana ekstrēmos apstākļos, tikšanās ar sabiedrībā zināmām personībām, kuras dalīsies ar savas dzīves pieredzi un iemaņām, meistarklases, un, protams, pankrationa nodarbības.

Ghetto Fighter autors, Ghetto Fight vadītājs Manvels Isadžanjans stāsta, ka ideja realizēt šo projektu, kura ietvaros dalībnieki attīstītu gan ķermeņi, gan prātu, lolojis jau sen.

„Es vienmēr saku, ka muļķus nedrīkst mācīt kauties. Ja cilvēks, kuram nav smadzeņu, iemācīsies sist citus, nekas labs no tā nesanāks. Uzskatu, ka blakus jebkuram cīnītājam, cilvēkiem jājūtas drošībā, nevis apdraudētam. Es jau tagad strādāju ar pusaudžiem, lai viņi sekmīgi mācītos skolā, lasītu grāmatas un izaugtu par pilnvērtīgiem, adekvātiem sabiedrības locekļiem,” uzsver Isadžanjans.

Pieteikties atlasei iespējams līdz 31.10.2018 (ieskaitot), sūtot anketu (vārds, uzvārds, vecums, motivācija) uz ghettofighter@inbox.lv. Dalība projektā ir bez maksas. Projekts tiks realizēts Rīgā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
900 km par 300 miljoniem: beidzot publisko karti ar ceļu posmiem, ko plāno saremontēt. Kurš un kā pieņēma gala lēmumu?
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Par īri nemaksā, pa pagalmu skraida pliknes, skan šāvieni: īrnieks miljonu vērtu īpašumu Jūrmalā pārvērš par “bomžu” māju
5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
FOTO. Baltkrievijā turpinās vērienīgi protesti: Minskas ielās izgājuši tūkstošiem cilvēku
4 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Dabā
“Vilks kļūtu zaļš aiz skaudības.” Krišjānis Lielupes krastā uzbūvējis salmu māju tikai no vietējiem materiāliem 1
13 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Jēkabpilī notikusi smaga divu traktoru sadursme 1
7 stundas