Foto: Prostock-Studio/SHUTTERSTOCK

Šis divu jautājumu iepazīšanās noteikums var pārveidot jūsu mīlas dzīvi 25

Vai kādreiz lietotnēs esat tērzējis ar cilvēku, kurš šķiet pietiekami jauks, bet neuzdod pretjautājumus? Kāda sieviete dalījusies pieredzē ar savu iepazīšanās “politiku”, kurā otram tiek dotas divas iespējas, vēsta “Metro“.

Reklāma
Reklāma

Ideja ir tāda:

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Jūs dodat divas iespējas otram uzdot jums jautājumu pēc tam, kad esat vienu uzdevis. “Tu drīkst kādam uzdot tikai divus jautājumus, un, ja otrs cilvēks jums neuzdod jautājumu, pārtrauciet ar viņiem runāt,” sieviete norāda.

Izklausās pietiekami vienkārši. Video, ar ko sieviete dalījusies, līdz šim ir saņēmis vairāk nekā 38 000 atzīmju “Patīk”.

CITI ŠOBRĪD LASA
Viņa turpina: “Ja izmantojat iepazīšanās lietotni un uzdodat kādam jautājumu, bet viņš neatbild, piemēram, “kā ar tevi?”, varat uzdot viņam tikai vēl vienu jautājumu. Un, ja otrs joprojām jums neuzdod jautājumu, pārtrauciet ar viņu runāt.”

“Tas attiecas arī uz klātienes radniņiem. Ja jūs ar kādu vakariņojat un esat viņam uzdevis divus jautājumus, bet viņš jums nav uzdevis pretjautājumu, sēdiet klusumā. Nesakiet ne vārda, vienkārši sēdiet klusumā. Padariet situāciju otram neērtu.”

Šī noteikuma loģika ir vienkārša. “Ja jūs kādam neuzdodat jautājumus par viņu pašu, tad jums šis cilvēks nepatīk,” viņa uzsver.

Cilvēki komentāros atbalsta šo ideju. Kāds komentētājs piekrīt: “Jā! Jūs taču mēģināt sarunāties, nevis intervēt!”

Citi uzskata, ka noteikumam vajadzētu būt vēl stingrākam: “Man jautājums “Un kā Tev?” neskaitās, jo man ir nepieciešams, lai otrs pats izdomā savu jautājumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.