Foto: Shutterstock

“Es miegā izdarīju kaut ko šausmīgu.” Vīrietis dalās pieredzē, kāpēc viņa attiecībās iestājies vēsums 18

Kā jums šķiet, vai var vainot kādu par to, ko viņš izdara, esot miegā?

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
Lasīt citas ziņas

Kāds vīrietis sociālajos medijos dalījies ar savu pieredzes stāstu, kurā viņš atklāj, ka šobrīd viņa attiecības ar mīļoto sievieti neesot tas labākais laiks. Iemesls tam – miegā izdarītais.

Kā atklāj vīrietis, kādu nakti, ejot gulēt, viņš pirms iemigšanas bija apķēris savu draudzeni no aizmugures. Taču, kad viņš bija aizmidzis dziļā miegā, vīrietim sākās murgi. Viņš sapņoja, ka viņam uzbrūk, tāpēc, lai tiktu prom no biedējošās situācijas, vīrietis, miegā esot, sevi aizstāvējis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā rezultātā cieta viņa draudzene. Vīrietis viņai neapzināti iesita. Tālāk sekoja atmošanās no draudzenes dusmām un jautājuma, kāpēc viņš tā izdarījis.

Vīrietis skaidro, ka neko neesot sapratis un pusmiegains turpinājis gulēt tālāk, kamēr draudzene atlikušo nakti aizgāja pārnakšņot uz dīvāna.

Sekojušas daudzas atvainošanās par notikušo un mēģinājumi paskaidrot savu neapzināto rīcību, taču viņš jūt, ka attiecībās pēc notikušā tik un tā iestājies zināms vēsums.

Tikmēr citi cilvēki, lasot vīrieša pieredzes stāstu, atzinuši, ka arī izdarījuši līdzīgus “miega noziegumus”, tādējādi paužot atbalstu. Tajā pašā laikā tiek uzsvērts, ka būšana miegā neatbrīvo no atbildības un ja draudzenei nodarītais nav bijis patīkami, ir bijis sāpīgi, tad viņas attieksme arī ir pilnībā saprotama.

LA.LV Aptauja

Vai jūs miegā esat izdarījuši pāri savam partnerim/ei?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.