×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. septembris, 2015
Drukāt

Biedrība „Labo darbu fabrika” sarūpējusi bērnu namam „VITA” futbola laukumu

Fotogrāfe: Dinara NikiforovaFotogrāfe: Dinara Nikiforova

Bezpeļņas labdarības organizācija „Labo darbu fabrika” oficiāli nodevysu ekspluatācijā futbola laukumu, kas tapis par labdarības akcijā GARAGE SALE savāktajiem līdzekļiem. Futbola laukums ar mākslīgā zāliena segumu un jauniem soliem turpmāk iepriecinās bērnunama «VITA» (Kalnciema iela 131, Rīga) iemītniekus.

Atklāšanas pasākums bērniem bija īsti svētki ar dāvanām, burvju mākslinieku, torti futbola laukuma izskatā un pašu galveno – miniturnīru uz jaunā laukuma ar astoņkārtējā Latvijas telpu futbola čempiona, Orlando Duartes trenētā futbola kluba ”Nikars” piedalīšanos. Bērnunama bērnu komanda rādīja cienīgu spēli, jo ikdienā aktīvi nodarbojas ar sportu, spēlē futbolu, florbolu, hokeju un ir pat piedalījušies starptautiskās sacensībās.

„Labo darbu fabrika” izsaka īpašu pateicību sporta preču veikalam Joma Sport, kas sarūpēja bērniem dāvanas un piedalījās futbola apavu iegādē, kā arī visiem, kuri piedalījās pasākumā.

Jau četrus gadus bezpeļņas labdarības organizācija „Labo darbu fabrika”, iesaistoties daudziem brīvprātīgajiem, organizē labdarības izpārdošanu GARAGE SALE, kurā tiek vākti līdzekļi dzīves apstākļu uzlabošanai Latvijas bērnunamos un internātskolās. Šā gada maijā notikušās izpārdošanas laikā tika savākti 9000 eiro, kas sniedza iespēju izveidot jaunu futbola laukumu.

GARAGE SALE organizē bezpeļņas labdarības organizācija Labo darbu fabrika, kurā darbojas Ksenija Mlikova, Natālija Oļesika un Irēna Drozdova, ar marketinga aģentūras PR-LINIJA atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+