×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Sirēnas valdzinājums: kā runāt, lai tevi sadzird? Praktiski vingrinājumi samtainai balsij

1. Skaistu balsi nenopirksi

1no6
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Maģiski

Vīrieši vienmēr sajūsmināsies par sievieti, kuras balss orderēta ar samtu. Īru dzejnieks Brendans Frānsiss

Balss, kas nāk no dvēseles dziļumiem, noskaņo jūs un jūsu mīļoto cilvēku uz viena viļņa, notiek saruna „no sirds uz sirdi”.

Klausieties sarunas biedrā aktīvi: uzdodiet precizējošus jautājumus, skatieties acīs un lieciet lietā balss maģiju.

Pastāv uzskats, ka vīrieši mīl ar acīm, bet sievietes – ar ausīm. Tomēr viss nav tik vienkārši: reto vīrieti atstāj vienaldzīgu sievietes balss skaņa, kurai piemīt patiesi maģiskas īpašības.

Diženā Marlēna Dītriha reiz izteikusi šādu atziņu: “Ja skaistu balsi varētu nopirkt lielveikalā, atrastos ne mazums pircēju. Žēl, ka līdz tam vēl neesam nonākuši…” Izcilā aktrise zināja, ko runā. Viņa lika vīriešu sirdīm iepukstēties straujāk, jau tikai parādoties uz ekrāna, taču nepārspētās valdzinātājas galvenais ierocis bija nevis atkailināts ķermenis vai pavedinošs skatiens, erotiskas pozas vai aicinoši žesti, bet viņas brīnumainā balss.

Diemžēl ne visus daba apveltījusi ar skaistu balss tembru, kas līdzīgi kā burvju flautas skaņas piesaistītu pielūdzēju barus. Tomēr pie tā iespējams strādāt: prasmīgi izraudzīta intonācija, noteikts ritms, pareizā vietā ieturētas jēgpilnas pauzes – un balss kā maģisks magnēts sāk piesaistīt apkārtējo uzmanību. Tu kļūsti gluži kā mītiskais putns Fēnikss, kas ar vienu čukstu spēja nomierināt pūli un apburt pašu nepieejamāko vīrieti. Speciālisti, kas pēta ietekmes psiholoģiju, zina: tiem, kuri vēlas radīt uzticama cilvēka iespaidu, jārunā zemākā balss tembrā. Droši vien paši esat ievērojuši, ka intuitīvi pazeminiet balsi, kad runa ir par svētiem un nopietniem jautājumiem. Turklāt sievietēm zemu balss tembru parasti saista ar paaugstinātu vīrišķā hormona testosterona līmeni: tāpēc zema kontralta īpašnieci apkārtējie uztver kā temperamentīgu un seksuālu dāmu.

  1. Skaistu balsi nenopirksi
  2. Dvēseliskas, nevis nopīpētas notis
  3. Noķert toni
  4. Bez steigas!
  5. No sirds uz sirdi
  6. Rīta rosme balsij

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+