Foto: EPA/Scanpix/LETA

Ašeradens: Šobrīd jaunieši ir ieslodzīti savās “mikrotelpās”. Pēdējais brīdis viņiem palīdzēt 9

“Saeimā ir dažādas konferences un tiek skatīti pētījumi, viena lieta, ko mēs redzam – smaga situācija ir ģimenēs, patiesībā ir ļoti daudz trūcīgu cilvēku, izjukušas ģimenes, dažādas vecāku attiecības un jaunieši nemaz nejūtas labi ģimenēs un par to neviens nerunā,” par pandēmijas sekām mūsu mājās un ģimenē RīgaTV 24 raidījumā stāsta Arvils Ašeradens, 13. Saeimas deputāts, Vienotības vadītājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Lasīt citas ziņas

Otra tēma, par ko viņš satraucoties, esot Latvijas skolas, kas samērā maz uzmanības pievēršot vardarbībai. “Stunda norit, skolotāji aiztaisa durvis un bērni iet brīvā vaļā. Pētījumi rāda, ka Latvijas skolās ir visaugstākā vardarbība,” Ašeradens turpina.

Bērniem nepieciešams sastarp vienaudžus, nepieciešams sports, teātris – dažādi emocionāli notikumi. “Bet jaunieši šobrīd ir ieslodzīti savās “mikrotelpās”, kur pieejama vien digitālā realitāte.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis ir pēdējais brīdis mainīt attieksmi, cilvēkiem ir jāpalīdz jauniešiem, bet dzīve šobrīd ir daudzdimensiālāka kā mūsu jaunībā, tāpēc tas ir daudz sarežģītāk. Bērniem ir jāpalīdz pieņemt lēmumus un tikt ar dažādām situācijām galā. Pašnāvību skaits aug un ir pēdējais brīdis rīkoties,” 13. Saeimas deputāts mudina.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.