Foto: Freepik/sociālā tīkla “X” ekrānuzņēmums

Īsts latvietis vienmēr atradīs vietu uz šķīvja dillēm! Bet kā ir ar ķilavu maizīti ? Soctīklos izvēršas diskusija par latviskāko maizīti 0

Īsts latvietis vienmēr atradīs vietu uz šķīvja dillēm. Tās ir tikpat neatņemama sastāvdaļa latviešu virtuvē kā rupjmaize un zirņi ar speķi. Bet kā ir ar maizīti? Kāda maizīte ir vislatviskākā? Vai tā, kurai virsū uzlikts biezpiens un tomāts? Varbūt maizīte ar ķilavām?

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“”Rimi” veikala vadītāja pazemo darbiniekus, cilvēki ir bailēs, vadībai vienalga,” drosmīga darbiniece atklāj haosu uzņēmumā
Kokteilis
Auns – melns, Lauva – balts: neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei
Kokteilis
Vērsis – tu tuvāk, es lēnāk; Ūdensvīrs – ēdu pie stūres: kāds automašīnas numura zīmes rāmītis būtu vispiemērotākais katrai zodiaka zīmei?
Lasīt citas ziņas

Soctīklotāji aizsākuši diskusiju par to, kura maizīte ir vislatviskākā. Kāda sieviete sociālajā tīklā “X” uzdevusi pavisam konkrētu jautājumu: “Kura, jūsuprāt, ir vislatviskākā maizīte?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Komentāru sadaļā cilvēki dalījušies ar viņuprāt latviskāko maizīti. Lūk, apkopojām cilvēku uzskatus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.