Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Pēc piecu dienu pārtraukuma Latvijā konstatēts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums; izveseļojušies 84% pacientu 0

Pievieno LA.LV

Pēc piecu dienu pārtraukuma Latvijā konstatēts viens jauns inficēšanās gadījums ar jauno koronavīrusu Covid-19, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Pēdējā diennaktī tika veikti 2292 Covid-19 testi, no kuriem viens bija pozitīvs. Kopumā līdz šim Latvijā veikti 145 086 izmeklējumi uz Covid-19, un inficēšanās konstatēta 1112 cilvēkiem jeb 0,77% gadījumu no veiktajām pārbaudēm.

Tikmēr no Covid-19 izveseļojušās 932 personas jeb 84% no atklātajiem inficētajiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt miruši 30 Covid-19 pacienti jeb 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem. Tādējādi pašlaik Latvijā aktīvi ir 150 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā slimnīcās nav ievietoti jauni Covid-19 pacienti. Patlaban stacionāros ārstējas astoņi pacienti, no kuriem septiņi ir ar vidēji smagu, bet viens – ar smagu slimības gaitu.

Līdz šim no stacionāriem izrakstīti 176 pacienti, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.