Pēteris Apinis: Vājš ministrs ir Pavļuts, kas patiesībā ir laba ziņa, jo viņam nav liekā svara 0

Pievieno LA.LV

Līga Abakuka, TV24

“Es priecājos, ka Pavļuts ir vājš ministrs. Vitenbergs, ar saviem 130 kg, daudz skrien, trennējās, bet acīmredzot arī ļoti daudz ēd. Cilvēka uzdevums ir sabalansēt ēšanu un sportošanu, lai dzīvotu ilgi un veselīgi,” TV24 raidījumā “La Dolce Vita. Ēd vesels!”, gatavojot nātru, skābeņu zupu ar grūbām, viedokli par ministru dzīvesveidu izteica TV24 ētera personība, raidījuma “Dr. Apinis” vadītājs Pēteris Apinis.

“Nāves zona” strauji paplašinās – frontē parādījies jauns “slepkava”, no kura vairs nevar paslēpties
Pārbaudi savu telefonu! 3 kļūdas, kas var palīdzēt hakeriem piekļūt taviem datiem
Ķīnas elektroauto tirgus nonācis pilnīgi absurdā situācijā – briest nopietna, iespējams, globāla problēma
Lasīt citas ziņas

Pirms pāris dienām veselības ministra Daniela Pavļuta izteikumiem, ka ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs ir vājš ministrs, Apinis nepiekrīt, jo uzskata, ka Vitenbergs esot nevis vājš, bet gan tukls ministrs. “Vājš ministrs ir Pavļuts, kas patiesībā ir laba ziņa, jo viņam nav liekā svara,” ironizējot sacīja Apinis.

Apinis raidījumā norādīja, ka cilvēkiem savu dzīvi vajadzētu veidot divējādi – daudz kustēties un daudz ēst, vai maz kustēties un maz ēst, bet parasti gan notiekot tā, ka cilvēki maz kustās un daudz ēd, kas nav veselīgi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI