Publicitātes foto

Runā par TO! Procedūras intīmajai veselībai, seksualitātei, pārliecībai 2

Sievietes organisms ir apbrīnojami mainīgs un izturīgs. Tomēr arī pašām stiprākajām sievietēm nevajadzētu kautrēties runāt ar ārstu, saskaroties ar intīma rakstura problēmām – gan izjūtu, gan estētikas ziņā.

VIDEO. Jauna latviešu sieviete veikusi eksperimentu, vai var izdzīvot ar 100 eiro mēnesī: “Es ļoti gribu ēst!” 93
FOTO, VIDEO. Krievu propagandas mediji Lielvārdes Ziemassvētku eglītē saskata svastiku 72
FOTO. Kā šodien izskatās pie mājas Bolderājā, kurai vakar, iespējams, iebruka griesti? 11
Lasīt citas ziņas

Būt veselai un apmierinātai visās dzīves jomās ir nepieciešamība nevis greznība. Tas nozīmē arī pilnvērtīgu intīmo baudu un pašpārliecību.

Kādas ir visbiežāk sastopamās estētiskās ginekoloģijas problēmas un kā tās atrisināt ātri, ērti un mūsdienīgi?

CITI ŠOBRĪD LASA

Nemanāmās problēmas, kas jārisina

Dzemdības, premenopauze, menopauze, dabīgā novecošanās, hormonālās svārstības un citi faktori rada dažādas ginekoloģiskas problēmas.

 • Pēc dzemdībām

Dzemdību laikā sievietes dzimumorgāni tiek pakļauti lielām izmaiņām – noārdās dzemdes iekšējais slānis, tiek izstiepts dzemdes kakla kanāls, mainās mazā iegurņa muskuļu tonuss. Pēc dzemdībām var parādīties agrāk nebijušas problēmas – dedzinoša un sāpīga sajūta urinējot,  urīna nesaturēšana, diskomforts dzimumakta laikā. Šīs nepatīkamās izjūtas nedrīkst ignorēt. Vizīte pie ginekologa jāieplāno pēc iespējas ātrāk, lai šķietami paciešamais diskomforts nepāraug nopietnā medicīniskā problēmā.

Pēcdzemdību periodā atkarībā no risināmās problēmas palīdzēs lāzerprocedūras, intīmās injekcijas un mazā iegurņa muskulatūras stimulācija.

 • Premenopauze, menopauze un pēcmenopauze

Dažādu vecuma posmu radītās hormonālās izmaiņas ietekmē arī sievietes intīmo veselību. Dzīves brieduma gados iespējams saskarties ar maksts sausumu, kas var radīt iekaisumu, sāpes dzimumakta laikā un citas nepatīkamas sajūtas, urīna nesaturēšanu un maksts kanāla atslābumu.

Šajā laika posmā var parādīties arī dažādas estētiskās izmaiņas ārējos dzimumorgānos – pigmenta plankumi, ārējo kaunuma lūpu sarukšana vai sakrunkošanās. Pateicoties medicīnas  tehnoloģiju attīstībai, tās visas ir mazināmas un novēršamas, ņemot palīgā gan lāzertehnoloģijas, gan ginekoloģiskās injekcijas, gan intīmo plastiku.

 • Baudas trūkums

Intīmā tuvība ir harmonisku attiecību daļa, kur bauda jāsajūt abiem partneriem. Ja seksuālā bauda laika gaitā zudusi, nevainojiet “dzirksts” zudumu – iespējams, izmaiņām ir fizioloģisks izskaidrojums.

Atjaunojot maksts tvirtumu, lielāku seksuālo baudu izjutīs abi partneri. Maksts kanāla atslābumu iespējams mazināt ar ginekloģisko injekciju un lāzerprocedūru palīdzību.

Estētiskās ginekoloģijas metodes un procedūras

Medicīnas nozarei pastāvīgi attīstoties, ginekoloģiskās problēmas iespējams atrisināt arvien ātrāk, delikātāk un iedarbīgāk. Mūsdienu procedūras ir maztraumatiskas, īsas un pēc tām nav nepieciešama ilgstoša rehabilitācija – vien īss samazinātas slodzes periods.

Uzticiet savu intīmo veselību tikai kvalificētiem speciālistiem! Pirms estētiskās ginekoloģijas procedūru veikšanas nepieciešama vizīte pie ginekologa. Šādas procedūras veic īpaši apmācīti ginekologi, dermatovenerologi un plastikas ķirurgi.

Ginekoloģiskās injekcijas

Injekcijas atkarībā no izmantotā preparāta ir piemērotas:

 • ārējo dzimumorgānu estētisko defektu novēršanai ar filleru palīdzību;
 • novecošanās pazīmju mazināšanai;
 • diskomforta novēršanai (sausums, nieze, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija);
 • seksuālās baudas uzlabošanai – injekcijas erogēnajās zonās (G punkts);
 • maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai un sašaurināšanai.
 • I-PRF (ar trombocītiem bagātināta fibrīna) injekcijas

I-PRF injekcijas ginekoloģijā izmanto maksts sausuma novēršanai, pēcdzemdību diskomforta, plīsumu un iegriezumu rētu un striju mazināšanai, hronisku vulvas slimību ārstēšanai. I-PRF injekcijas tiek izmantotas arī kā papildu terapija pēc lāzera procedūras urīna nesaturēšanas ārstēšanai. Procedūras laikā no vēnas tiek paņemtas asinis, tad ar centrifūgas palīdzību no asinīm tiek izdalīta vērtīgā fibrīna matrica, uz kuras koncentrējas trombocīti, cilmes šūna leikocītu un citi faktori, kas veicina dzīšanas un atjaunošanās procesus. Atdalītā plazma ar injekciju palīdzību tiek ievadīta problemātiskajās zonās. Tā ir droša un efektīva metode bez alerģiskām reakcijām un infekciju riska, jo tiek izmantotas pacienta paša asinis. Pirmā I-PFR injekciju iedarbība novērojama 2-3 nedēļu laikā, maksimālo efektu sasniedzot 3 – 5 mēnešu laikā.

 • ”Cleopatra technique”: I-PRF & A-PRFinjekcijas

”Cleopatra technique” apvieno I-PRF+ un A-PRF metodi, ļaujot vēlamo rezultātu sasniegt vēl efektīvāk.  Injicējamo vielu iegūst, izmantojot divas dažādas asins centrifugēšanas metodes, pēc tam iegūto materiālu apvienojot vienā un injicējot. ”Cleopatra technique” sniedz iespēju vienlaikus gan atjaunot audus, gan veidot apjomu (fillera funkcija). ”Cleopatra technique” ļauj izlīdzināt, mazināt vai novērst pēcdzemdību, ķeizargrieziena, laparoskopisko operāciju rētas, kā arī strijas, pielietojot mikronīdlinga metodi.

 • PRP (trombocītiem bagātinātas plazmas) injekcijas

Līdzīgi kā PRF procedūras, arī PRP injekciju pamatā ir pacientes pašas plazma ar paaugstinātu trombocītu saturu. Pateicoties trombocītu izdalītajiem augšanas faktoriem, PRP procedūras ir piemērotas intīmās zonas ādas un gļotādas ārstēšanai un atjaunošanai, sausuma, rētu, niezes, diskomforta, seksuālās disfunkcijas un dermatoloģisku slimību ārstēšanai.  PRP injekcijas veicina dažādu rētu un bojājumu dzīšanu, mazina menopauzes uroģenitālā sindroma izpausmes, kā arī uzlabo erogēno zonu  funkciju.

 • Hialuronskābes injekcijas ar NEAUVIATMORGANIC

Hilauronskābes injekcijas palīdz novērst ar novecošanās procesu saistītos estētiskos defektus un fizisko diskomfortu. NEAUVIATM ORGANIC injekcijas atjauno ādas tonusu un zudušo apjomu lielajās kaunuma lūpās, kā arī novērš diskomfortu un nepatīkamas sajūtas (sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā), kā arī mazina pēcdzemdību rētas un maksts gļotādas atrofiju. Hialuronskābes injekcijas novērš maksts audu atslābumu,  uzlabojot dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu abiem partneriem. Procedūra ir saudzīga, tā tiek veikta, izmantojot lokālo anestēziju, un neatstāj rētas, pēc injekciju veikšanas nav nepieciešams rehabilitācijas periods.

Intīmās plastikas operācijas

 • Mazo kaunuma lūpu korekcija – labioplastika

Pārāk lielas vai neproporcionālas mazās kaunuma lūpas ietekmē daudzu sieviešu dzīves kvalitāti un emocionālo komfortu. Ja mazās kaunuma lūpas ir palielinātas un atrodas ārpus lielajām kaunuma lūpām, tās var viegli tikt traumētas un radīt intīmās dzīves diskomfortu. Estētiskā ķirurģija sniedz iespēju novērst šo defektu – operācijas laikā tiek veikta mazo kaunuma lūpu izmēra un proporcijas korekcija. Operācija notiek spinālajā vai vispārējā anestēzijā un ilgst vidēji stundu. Tā neatstāj rētas un neietekmē zonas jutību. Pēc operācijas veikšanas jāievēro īpaša higiēna un miera periods (līdz 3 nedēļām).

Lāzerprocedūras

Ar šo lāzeru iespējams veikt intīmo zonu atjaunojošas procedūras, ķirurģisku ārstēšanu, slīpēšanu un pat pigmentētu laukumu balināšanu.

Procedūra ir īpaši noderīga:

 • urīna nesaturēšanas ārstēšanai;
 • maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai;
 • menopauzes simptomu novēršanai (maksts sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, atkārtotas infekcijas);
 • atjaunošanās procesu veicināšanai pēcdzemdību periodā.

FemiLift® Smart procedūrai ir dziļa terapeitiskā iedarbība un augsta efektivitāte.

Procedūra ilgst 7 minūtes un ir nesāpīga – jūtams vienīgi lāzera siltums. Vēlamā efekta sasniegšanai ieteicamas 3 procedūras ar 4 – 5 nedēļu starplaiku.

MonaLisa Touch®  procedūra tiek veikta ar frakcionēto CO2 lāzeru un var būt kā  alternatīva hormonus aizvietojošai terapijai. Tā ir efektīvākā neķirurģiskā metode  maksts atrofijas novēršanai un ārstēšanai, maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai, kā arī vulvas leikoplākijas ārstēšanā. MonaLisa Touch® procedūra var palīdzēt maksts gļotādas sausuma gadījumā, saskaroties ar sāpēm dzimumakta laikā, kā arī slodzes urīna nesaturēšanas simptomu mazināšanai.

Procedūra noris bez griezieniem, un tai nav nepieciešama vispārējā anestēzija. Vēlamā rezultāta sasniegšanai nepieciešamas 2-3 procedūras ar pusotra mēneša starplaiku. Lai rezultāts būtu noturīgs, procedūra jāatkārto reizi gadā. Procedūra ilgst 3 – 5 minūtes, un uzreiz pēc tās sieviete var atgriezties ierastajās dienas gaitās. Dažas dienas pēc procedūras var atsākt dzimumdzīvi.

Mazā iegurņa muskuļu treniņš ar EMSella krēslu

Mazais iegurnis burtiski balsta sievietes veselību. Mazā iegurņa orgānu noslīdējums var radīt ginekoloģiskas un uroloģiskas problēmas. Lai tas nenotiktu, nepieciešams veselīgs mazā iegurņa muskulatūras tonuss – jāveic apzināti muskulatūras treniņi, kurus veikt pastāvīgi var būt sarežģīti. BTL EMSella procedūra nodrošina maksimāli precīzu vingrojumu izpildi īsā laika posmā. Vingrinājumi tiek veikti bez piepūles un kļūdām, sievietei sēžot speciālā krēslā, kurš raida precīzi mērķētus impulsus, liekot mazā iegurņa muskuļiem sarauties bez diskomforta.

Publicitātes foto

BTL EMSella procedūra īpaši piemērota:

 • urīna nesaturēšanas gadījumā;
 • ja konstatēts dzimumorgānu noslīdējums – prolapss;
 • pēc dzemdībām;
 • seksuālās baudas uzlabošanai;
 • hemoroidālu problēmu gadījumā.

Viena procedūra ilgst 30 minūtes, vidēji ieteicamas 6 – 10 procedūras. EMSella krēsla pozitīvais efekts būs novērojams jau pēc 4. procedūras un pēc procedūru kursa pabeigšanas saglabāsies 6 – 12 mēnešus.

Uzticies labākajiem!

Estētiskās ginekoloģijas procedūras atbilstoši augtākajiem kvalitātes un pacienta komforta standartiem tiek veiktas “Veselības centrs 4” Ginekoloģijas nodaļā un filiālēs “Dermatoloģijas klīnika” un “Anti-Aging Institute”, kā arī grupas uzņēmuma klīnikā “Capital Clinic Riga”.

Izmanto iespēju novembrī!

 • Īpaša cena MonaLisa Touch® lāzerprocedūrām – viena procedūra 150 Eur (parasti 265 Eur)
 • Īpaša cena FemiLift® lāzerprocedūrai – pirmā procedūra 150 Eur (parasti 265 Eur)
 • Mazo kaunuma lūpu korekcijai ar DEKA lāzeriekārtu – 20 % atlaide (cena bez atlaides 820 Eur)
 • Ginekoloģiskajām injekcijām – 20% atlaide (cena bez atlaides 290 – 980 Eur)

Piedāvājums spēkā klientiem, kuri konsultējas pie speciālista akcijas laikā no 2022. gada 1. līdz 30. novembrim.

 

”Veselības centrs 4”
Ginekoloģijas nodaļa
Tālr.: 67847109
E-pasts: [email protected]
Adrese: K. Barona iela 117, Rīga, 2. stāvs
www.vc4.lv

 • MonaLisa Touch® lāzerprocedūras
 • mazo kaunuma lūpu korekciju ar DEKA lāzeriekārtu
 • hialuronskābes, PRP, I-PRF un Cleopatra technique injekcijas

 

”Capital Clinic Riga”
Tālr.: 66333333, 29334224
E-pasts: [email protected]
Adrese: Duntes iela 15A, Rīga, 4. stāvs
www.capitalclinicriga.lv

 • FemiLift® lāzerprocedūras
 • Hialuronskābes un I-PRF ginekoloģiskās injekcijas
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Dzalbs: Tiek prognozēts, ka gripa šogad varētu būt diezgan smaga un skart lielu iedzīvotāju daļu 69
“Gribam žeņšeņu arī Latvijā!” Ar ko šobrīd nodarbojas Vides risinājumu institūta pētnieki? 4
Galvas mežģis – kā atrast bērnam piemērotāko pulciņu? Šeit dažas atbildes 1
Diskutabli par vakcināciju? Tā ir laimes spēle – nesaslimt!
VIDEO. Jauna latviešu sieviete veikusi eksperimentu, vai var izdzīvot ar 100 eiro mēnesī: “Es ļoti gribu ēst!” 93
FOTO, VIDEO. Krievu propagandas mediji Lielvārdes Ziemassvētku eglītē saskata svastiku 72
FOTO. Kā šodien izskatās pie mājas Bolderājā, kurai vakar, iespējams, iebruka griesti? 11
Meža īpašnieki noslēpties nevar – tiklīdz veikta inventarizācija, jau nākamajā dienā pagalmā ieripo uzpircēji
“Tas tiešām nebūs labs.” Eksperts prognozē, kāds būs 2023. gads Latvijas ekonomikā
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
A un B plāns uzturvielu un vitamīnu nodrošināšanai
7 ieteikumi līdzsvara treniņam un kritienu profilaksei ziemā 2
Četras veselīgas apņemšanās adventes laikam
Mēness aptieka: Katram piektajam pēc glikozes līmeņa kontroles iesaka apmeklēt ārstu 1
Aicina noteikt glikozes līmeni asinīs un uzzināt, kā mazināt diabēta risku 1
Gaļa, augļi, dārzeņi ir visbiežāk sastopami Latvijas iedzīvotāju ēdienkartē
“Veselības centru apvienības” speciālistu ieguldījums novērtēts ar Veselības ministrijas atzinību 8
Izcilība „Mēness aptiekas” farmaceitu darbā novērtēta ar Veselības ministrijas pateicību
Kad galvassāpes ir diabēta dēļ jeb septiņi jautājumi par cukura diabētu 3
Par līdzekļiem pret klepu, rudens vīrusiem un profilaksi 1
Liekais svars iedzīvotāju priekšstatos ir galvenais cukura diabēta rašanās iemesls 1
Aizvien pierādās probiotiku labvēlīgā ietekme uz veselību 5
Seši padomi, kas palīdzētu izgulēties 2
VCA Magnētiskās rezonanses kabinetā TC „Sāga” un tam tuvējā „Mēness aptiekā” notiks mērījumi sirds veselības profilaksei 1
Mēness aptieka: tikai piektā daļa Latvijas iedzīvotāju gatavojas vakcinēties pret Covid-19 – uz pusi mazāk pret gripu 50
Jeļena Bebre: „No aptiekas apmeklētājiem mācos dzīvesprieku” 7
Rīgā Pļavnieku apkaimē būs pieejami mērījumi sirds veselības profilaksei 9
„Mēness aptieku” funkcionalitātes pilnveidē šogad investēts aptuveni miljons eiro
Daugavpilī būs pieejami mērījumi sirds veselības profilaksei 2
Iesnu laiks! Kā pareizi lietot līdzekļus degunam 1
VCA un „Mēness aptiekā” notiks mērījumi sirds veselības profilaksei 2
Kas var paaugstināt asinsspiedienu? 4
Par zināšanās balstītu drosmi un klientam palīdzīgiem niekiem farmaceita arsenālā 1
Mēness aptieka: ceturtajai daļai Latvijas iedzīvotāju rudens saistās ar slimošanas laika sākumu 8
„Mēness aptieka” desmito reizi atzīta par mīlētāko zīmolu farmācijas nozarē 6
Fermentēto produktu vērtība un nozīme imunitātei un zarnu mikroflorai 2
Nepareizs leņķis vai pārāk īss tīrīšanas laiks? Kādas ir 10 biežākās kļūdas, tīrot zobus 7
„Veselības centru apvienība”: Sabiedrības attieksme pret savu veselību un vakcinācijas nepieciešamību mainās 15
Uzsāk Baltijā lielāko veselības aprūpes lojalitātes programmu 9
“Ar rūpēm par cilvēkiem” – Ķekavas Mēness aptiekas vadītājas Jolantas Bernupes dzīves formula 2
Bērnu slimnīcas virsārste: Katru diennakti vismaz pieciem mazuļiem atklājam respiratori sincitiālo vīrusu 11
Latvijā būtiski pieaug RSV izraisītās infekcijas izplatība – sevišķi bīstama šī infekcija ir jaundzimušajiem 13
Pavēro krācēju! Miega apnoja var izraisīt dzīvībai bīstamas veselības problēmas
Atopiskā dermatīta pacienti joprojām cieš no nevienlīdzīgas attieksmes 3
Uztura speciālists: Piena tauki mūsu veselībai īstenībā ir labi 13
Latvijā tiek audzētas ap 40 dārzeņu sugu. Vai Latvija spēj ar tiem sevi nodrošināt? 6
“Tas tiešām nebūs labs.” Eksperts prognozē, kāds būs 2023. gads Latvijas ekonomikā
Izmeklē augstas policijas amatpersonas dalību medībās, kurās nošauts viens no medniekiem
Kalvītis atklāj, līdz kuram brīdim “Latvijas gāze” ir nodrošinājusi dabasgāzes krājumus klientiem
FOTO, VIDEO. Krievu propagandas mediji Lielvārdes Ziemassvētku eglītē saskata svastiku 72
VIDEO. “Gribu tā, kā man ir labāk un ērtāk”: izskatīgā juriste Ieva Brante apstiprina, ka vairs nav precēta sieviete
VIDEO. Pie daudzdzīvokļu namiem Rīgā savairojušās žurkas 8
Jautā skatītājs: Vai NATO nedod ieročus Ukrainai, lai tā ātri neuzvarētu Krieviju?
FOTO. Kā šodien izskatās pie mājas Bolderājā, kurai vakar, iespējams, iebruka griesti? 11
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Senegāla aizsūta mājās Ekvadoru
21:30
Riskants ieceļošanas veids
21:00
SPECIĀLIZLAIDUMS. Jaunākais par karu Ukrainā ar Jāni Slaidiņu 20
18:59