Foto: Reuters/Scanpix/LETA

“Uz galda jau stāvēja atvērts vakcīnas flakons…” paciente piedzīvojusi piespiedu vakcināciju, kam ir ļoti nepatīkamas sekas 238

LA.LV redakcija, aktualizētās mediķu attieksmes tēmas kontekstā, saņēma ziņu arī no Almas, kura ir mediķe ar 40 gadu darba stāžu, tomēr nesaprot, kas šobrīd notiek ar daļu viņas kādreizējo kolēģu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Viņas stāsts ir par pieredzi ar Covid-19 un vakcināciju pret šo slimību. Turpinājumā pašas Almas teiktais!

“Pirms gada pārslimoju Covid-19. Pēc tam sākās neiroloģiska problēma – sāpes rokās un kājās. Neiroloģe mani informēja, ka līdz ar to saistībā ar autoimūno cēloni turpmāk nedrīkstu vakcinēties pret Covid-19, kā arī veikt revakcināciju. Mani nosūtīja uz neiroloģisko dienas stacionāru ārstēties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču pirms tam bija nepieciešams saņemt nosūtījumu uz stacionāru no ģimenes ārsta.

Ģimenes ārsts mani ar smīnu informēja, ka nosūtījumu uz stacionāru nedos, kamēr nebūs veikta revakcinācija pret Covid-19 (ar Moderna vakcīnu).

Atgādināju, ka pirms diviem mēnešiem jau pārslimoju Covid-19, par ko jau tobrīd ārste bija informēta, kā arī pirms pieciem mēnešiem biju izgājusi pilnu vakcinācijas kursu. Tāpat atgādināju, ka neirologs man ir aizliedzis turpināt vakcināciju.

Ārste paņēma mani aiz rokas un aizveda uz procedūru telpu, kur uz galda jau stāvēja atvērts vakcīnas flakons. Man iešpricēja, plati smaidot. Pēc tam saņēmu arī nosūtījumu uz stacionāru. Tā bija piektdiena.

Vakarā man pastiprinājās sāpes rokās un kājās, viss tirpa, naktī nevarēju gulēt. Reakcija uz vakcīnu bija smaga. Brīvdienas pavadīju pamatīgās sāpēs.

Kad pirmdien ierados stacionārā, ārsti bija lielā neizpratnē par situāciju un ģimenes ārsta attieksmi. Joprojām cenšos atgūt veselību pēc visiem šiem notikumiem.

Mediķi vēlas lielākas algas, bet empātija viņu ikdienā arvien biežāk tiek aizmirsta. Daudzi strādā vairākos darbos, diemžēl tas nepalielina darba kvalitāti.

Nevienam neiesaku piedzīvot to, ko nācās piedzīvot man. Sekas ir invaliditāte.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.