×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
6. oktobris, 2015
Drukāt

6. oktobrī pasniegs Veselības gada balvas 2015

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

6. oktobrī Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pasniegs ikgadējo Veselības gada balvu. Svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks godināti desmit laureāti – pārtikas ražotāji, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības un cilvēki, kas ar savu darbību veido izpratni par sabiedrības veselību. Balvu par mūža ieguldījumu veselības veicināšanā saņems dietologs, profesors Zigurds Zariņš.

LĀB iedibinātā „Veselības gada balva” tiks pasniegta jau trešo reizi. Balvu piešķir desmit nominācijās par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas iedzīvotāju sabiedrības veselībā – par ieguldījumu tautas sporta attīstībā, par ieguldījumu Latvijas ekoloģijā un vides veselībā, par veselīga uztura ražošanu, par nozīmīgu ieguldījumu iedzīvotāju informēšanā par sabiedrības veselību. Šogad balvas saņemšanai nominantus izvirzīja LĀB, valsts un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

Veselības gada balvas pasniegs veselības ministrs Guntis Belēvičs, ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents Māris Pļaviņš, profesore Dace Rezeberga, žurnālists Māris Zanders un citas sabiedrībā pazīstamas un nozīmīgas personas. Pasākumu uzticēts vadīt Latvijas Ārstu biedrības prezidentam Pēterim Apinim, Latvijas Universitātes rektoram Indriķim Muižniekam, profesoram Andrejam Ērglim, kā arī profesoram Alvilam Kramam un Valdim Ģīlim.

Veselības gada balvas 2015 cermonija notiks Nacionālā teātra Baltajā zālē un būs skatāma „Rīga TV24” tiešraidē 6. oktobrī plkst. 19.30.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+