×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Bites medū… Apēdam! (1)

Foto-Flickr/BotheredByBeesFoto-Flickr/BotheredByBees

“Ko varat pastāstīt par tādu produktu kā “maltas bites medū”?” 
Baiba

 

Bitenieks Aivars Urtāns, kurš ražo dziedinošo produktu “Maltās bites medū”, pastāstīja, ka šis nav nekāds jaunums vai sensācija. Viņam to gatavot iemācījis kāds dabas dziednieks, kas bija atradis 100 gadu senu recepti. Bet vēstures liecības rāda, ka šādu ārstniecības līdzekli mūsu senči pazinuši arī pirms vairākiem tūkstošiem gadu. To gatavo, dzīvas bites sasaldējot -20 °C, samaļot un iemaisot medū. Medus darbojas kā konservants, produkts nebojājas. Tajā ir medus ar savām dziedinošajām īpašībām, bišu inde un vēl daudz vērtīgu mikroelementu. Cilvēkiem, dzirdot, kā top šis produkts, reizēm attieksme ir noraidoša, bet lielākoties jau visi šādi ārstniecības līdzekļi no dzīvām radībām nav iegūti sevišķi humānā veidā, un arī veģetāriešu uz pasaules ir ļoti maz, salīdzinot ar gaļas ēdājiem…

Krievijā ir institūts, kas pēta šī produkta efektivitāti, un bet tur šo ārstniecības līdzekli lielākoties darina no mirušām bitēm. Aivars Urtāns novērojis, ka šāds maisījums nesmaržojot diez cik jauki un arī garša esot ļoti dīvaina, jo kukaiņos acīmredzot jau sākušies citi procesi.

Bitenieks stāsta, ka mūsu produkts labi palīdzot pret locītavu sāpēm vecākiem cilvēkiem, tas samazina holesterīna līmeni asinīs, attīra asinsvadus, uzlabo vielmaiņu un stiprina imunitāti. Bites medū esot bioloģiski visaktīvākais no visiem bišu produktiem, pat iedarbīgāks par bišu maizi un ziedputekšņiem. Sīkāk par produktu var uzzināt no paša bitenieka (mob. 29178427).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Manuprāt šis produkts nav legāls. Ja jau nedrīkst pārdot čūskas šņabī, tad bites medū arī ir aizliegtas.

Draugiem Facebook Twitter Google+