×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. novembris, 2014
Drukāt

Veselības pārbaudes – bez maksas 15. novembrī

Foto-LETAFoto-LETA

Rīt, 15. novembrī, no plkst. 10 līdz 13 Rīgas Kongresu namā notiks Pasaules diabēta dienai veltīts labdarības pasākums, kura laikā apmeklētāji varēs bez maksas veikt dažādas veselības pārbaudes un saņemt ārstu, diabēta aprūpes māsu un podologa konsultācijas, kā arī informāciju par cukura diabētu, informē Latvijas Diabēta asociācijas prezidents Ingvars Rasa.

Pasākuma apmeklētājiem piedāvā iespēju bez maksas noteikt glikozes līmeni asinīs, asinsspiedienu, ķermeņa svaru, tauku daudzumu ķermenī, kaulu blīvumu, glikozētā hemoglobīna HbA1c līmeni (cukura diabēta kompensācijas pakāpi), saņemt ārstu, diabēta aprūpes māsu un podologa ieteikumus, saņemt informāciju par cukura diabētu, iepazīties ar jaunumiem diabēta ār­stēšanā un visdažādāko firmu piedāvājumiem diabēta pacientiem.

Pasākuma apmeklētāji bez maksas varēs saņemt Latvijas Diabēta asociācijas izdevumu – avīzi “Diabēts un Veselība”, kas ir 20 lappušu krāsaina bezmaksas avīze latviešu un krievu valodā. Avīze adresēta cukura diabēta pacientiem, un tajā publicētie raksti veltīti cukura diabēta kontrolei, ārstēšanai, cukura diabēta komplikācijām un cukura diabēta pacientu sociālās dzīves jautājumiem.

Latvijas Diabēta asociācijas prezidents Ingvars Rasa aicina visus cilvēkus, kuri vēlas bez maksas pārbaudīt savu veselību, apmeklēt šo lapdarības pasākumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+