Foto: SCANPIX/ZUMAPRESS.com/LETA

Pandēmijas upuru lielā skaita dēļ Itālija mirušo pārvešanā iesaista armiju 0

Pievieno LA.LV

Armijas automašīnas iesaistītas zārku pārvešanā no Bergamo uz citām Itālijas pilsētām, jo šajā valsts ziemeļdaļas pilsētā, kas smagi cietusi Covid-19 pandēmijā, sāk trūkt vietas daudzajiem mirušajiem.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Veselam
Spilvendrāna kā baktēriju perēklis: speciālisti pasaka, cik bieži tā jāmaina, lai nekaitētu veselībai
Lasīt citas ziņas

Aizvadītajā naktī aizvesti aptuveni 70 zārki, lai mirušos varētu kremēt citos reģionos, sestdien vēsta ziņu aģentūra “Ansa”.

Tikai piektdien vien Bergamo nomiruši 90 cilvēki. Itālijas ziemeļdaļas province Lombardija ir pandēmijā vissmagāk cietušais reģions valstī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vairāk nekā 5100 cilvēku ir inficējušies, bet eksperti uzskata, ka par daudziem inficēšanās gadījumiem oficiāli nav zināms.

“Mēs ceram, ka drīz ieraudzīsim gaismu tuneļa galā, bet pagaidām mēs to neredzam,” sacīja mērs Džordžio Gori.

Itālija upuru skaita ziņā ir Covid-19 pandēmijā vissmagāk cietusī pasaules valsts.

Piektdien varasiestādes paziņoja par 627 jauniem nāves gadījumiem, mirušo skaitam pandēmijā Itālijā pārsniedzot 4000.

Ar jauno koronavīrusu inficējušies vairāk nekā 47 000 cilvēku, liecina Itālijas Civilās aizsardzības pārvaldes aplēses.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.