“Patiesībā piedāvājums Latvijas pašvaldībās ir milzīgs!” Elbakjans skaidro kā jauniešus pievērst sportiskam dzīvesveidam 9

Kā dabūt prom no ielas jauniešus un pievērst sportiskam un mentāli veselīgam dzīvesveidam? Un šo jautājumu atbildi palīdz meklēt “Getto Game” dibinātājs Raimonds Elbakjans.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

“Pirmkārt tas ir ilgtermiņa darbs. Sadarbībā ar visām pusēm. Respektīvi, tur ir gan jābūt sadarbībai ar sociālajiem dienestiem, jo patiesībā tur ir tādi gadījumi, ar kuriem visgrūtāk tikt galā un integrēt. Getiņā ir super droša vide, daudz jaunu cilvēku. Viņi varbūt atšķiras pēc maka biezuma, bet viņi neatšķiras pēc interesēm,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” skaidro Raimonds Elbakjans.

Viņš skaidro, ka šiem jauniešiem interesē sports, viņiem ir lielāks enerģijas līmenis. Kad tiek runāts par jauniešiem, kas klīst pa ielām, tas nozīmē, ka vecāki ir ļoti aizņemti un viņi paši nespēj saņemties nevienai konkrētai lietai.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Patiesībā piedāvājums Latvijas pašvaldībās ir milzīgs- ārpusskolas pulciņi un pārējās lietas. Piedāvājums skolās ir ļoti plašs. Tam mazajam cilvēkam ir iespēja aizrauties ar tik daudz dažādām lietām, ja bērns nonāk tādā nekā nedarīšanā, tas nozīmē, ka līdz šim nekas nav aizķēris.

Ja līdz šim nekas nav aizķēris, tad “Getto Games” ar augstu varbūtību nav nemaz tik viegli piesaistīt kādam sporta veidam. Viņš var vienkārši atnākt un nosēdēt gadu, divus vai trīs tribīnēs vienkārši skatoties,” Elbakjans skaidro, ka tur jaunietis par skatīties, iepazīties, paspēlēt bumbu, jo, iespējams, viņš nejutās tik pārliecināts, lai mestos iekšā sacensībās.

Elbakjans skaidro, ka tas darbs ir ļoti smalks: “Mēs cenšamies ļoti, ļoti akurāti vest dialogu ar jaunieti, jo šodien viņu nevar noķert vienā komunikāciju tīklā. Viens sēž “TikTok”, viens sēž “Instagram”, cits nesēž nekur. Viņš ir jānoķer pilsētvidē, lai informētu par, kas notiek.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.