Foto – Karīna Miezāja

“Vari plānot, cik sapotēsi vienā nedēļā – bet nav jau ko potēt…” Kreituse par to, kā Kariņš meklē vainīgos 120

“Vari taisīt, kādu formu gribi, vari plānot, cik sapotēsi vienā nedēļā – bet nav jau ko potēt… Kariņa kungs var sēdēt televīzijā un caur ekrāniem teikt: “Mēs tagad meklēsim vainīgos!” – es varu nosaukt divus vainīgos,” diskutējot par valdības darbu, politisko atbildību un vakcīnācijas plānu, raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” noteica RSU profesore, politoloģe Ilga Kreituse.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Par kādu sabiedrības sapratni un empātiju mēs varam runāt?” dati liecina, ka 36% Latvijas iedzīvotāju nevēlētos dzīvot kaimiņos ar čigāniem
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē 83
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Vainīgs ir veselības ministrs un pats Kariņa kungs. “Ministrs atbild par savas ministrijas darbu – ja ierēdņi strādā neprofesionāli un kaut ko nedara, tad pirmais atbild ministrs.

Viņķeles kundze aizgāja un mēs tā arī īsti nesapratām – bija vainīga, nebija vainīga, varbūt vienkārši komunikācija slikta…Jebkurā gadījumā veselības ministrija ir Ministru kabineta sastāvdaļa un tāpēc šeit ir tās politiskās atbildības jautājums – kāpēc Latvija praktiski ir godpilnajā trešajā vietā…tikai no beigām,” politoloģe norāda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa saka, ka Vakcinācijas biroja paziņojumi par cilvēku apzināšanu un pieteikšanos vakcīnai ir lieki, jo nav jau vakcīnas. “Tā daļēji ir uzmanības novēršana no visām tām nepilnībām, kas bijušas darbā uz šodienu un novedušas šajā situācijā!”

Klausoties Neatliekamās palīdzības dienesta vadītājas Lienes Cipules šī rīta publiski teiktajā, Kreitusi esot pārņēmušas šausmas. “Viņa paredz, ka sāksies trešais vilnis un slimnīcās būs 3000 slimnieku. Mēs ar šī brīža 1000 slimniekiem grūti un smagi tiekam galā, bet, ja jau šodien sāk runāt par trešo vilni – kur ir rīcības plāns?

Vai mēs atkal nonāksim pie sasistas siles? Neviens par šādu plānu nerunā. Vai nu nebaidiet mūs ar trešo vilni vai arī tūlīt ķerieties klāt, izstrādājiet rīcības plānu un stāstiet cilvēkiem, kas notiks Latvijā!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Sadarbības projekts
Lāzeris intīmu problēmu risināšanai
Notiks bezmaksas mērījumu dienas sievietes sirds veselības profilaksei
Kā pareizi skalot kaklu, un kad tas var palīdzēt