Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – AFP/LETA

Cilvēki ar garīgās veselības traucējumiem iznāk tuvplānā – notiks izstāde 0

Pievieno LA.LV

7.novembrī „Koka Rīgā” ikvienam būs iespēja aplūkot biedrības „Gaismas stars”- atbalsta grupas personām ar garīgās veselības traucējumiem un viņu tuviniekiem, divdesmit gadu jubilejas izstādi „Portreti un pašportreti”.
Izstāde „Portreti un pašportreti” tiks atklāta 2017.gada 7.novembrī plkst.14.00 „Koka Rīga” telpās (Krāsotāju ielā 12, Rīgā) un būs aplūkojama līdz 10.novembrim (ieskaitot) laikā no plkst.11 līdz 17.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

„Šī būs mūsu atklātākā izstāde kāda vien bijusi. „Gaismas stara” apmeklētāju rakstura šķautnes un dzīves redzējums fotogrāfijās, pašu veidotajos darbos un stāstos par to, kas katram no viņiem šajā dzīves posmā ir būtisks. Mēs parādāmies tuvplānā,” stāsta viena no biedrības „Gaismas stars” darbiniecēm un izstādes rīkotājām Dace Kalniņa.

Izstādes mērķis ir pievērst uzmanību cilvēkam, nevis saslimšanai. Aiz katra darba ir personība ar saviem sapņiem un vēlmi būt saprastiem, pieņemtiem, sabiedrībā noderīgiem. Cilvēki, kas, neskatoties uz saslimšanu, var strādāt un radīt skaistus darbus, gūt gandarījumu un novērtējumu no apkārtējiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

„Izstādes atklāšanas dienu gaidām ar satraukumu. Kāds no dalībniekiem drīzāk gribētu paslēpties balkoniņā, cits jau gatavs, ja ne uzstāties ar dziesmu, tad vismaz teikt atklāšanas runu. Mēs esam dažādi un dažādi ir mūsu darbi, bet gribam radīt svētkus sev un citiem – atzīmēt biedrības dzimšanas dienu,” atklāj viena no biedrības „Gaismas stars” darbiniecēm un izstādes rīkotājām Kristīne Zinkeviča.

„Portretos un pašportretos” būs aplūkojami darbi, kas tapuši kokapstrādes, keramikas un rokdarbu darbnīcās, kā arī fotogrāfijas, dalībnieku stāsti un arī kāds īpašs video.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.