Ejot mājās no darba salauzu kāju – vai tas ir nelaimes gadījums darbavietā? 41

Pievieno LA.LV

“Ja es salaužu kāju, ejot mājās no darba, vai tas skaitās kā nelaimes gadījums darbā?” TV24 raidījumā “Uz līnijas” jautā skatītājs. Atbild Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Kokteilis
“Viņš bija vienīgais, kurš mēdza pavērt kabineta durvis…” Aidis Tomsons iezīmē problēmu savā darbavietā
VIDEO. “Kolkas rags ir noskalots. Nu tā, ka tur vairs nav Kolkas raga!” Izcēlies satraukums, kas noticis ar šo Kurzemē iemīļoto vietu 26
Lasīt citas ziņas

“Nē, neskaitīsies, ja tas nenotiek darba laikā un nav ar darba pienākumu veikšanu saistīts. Šie negadījumi neskaitās kā nelaimes gadījumi darbā,” norāda Lūsis.

Valsts darba inspekcijas direktors atminas kādu gadījumu, kad kāda darbiniece jau bija iegājusi uzņēmuma teritorijā aiz vārtiņiem un guvusi traumu. Starp abām pusēm izcēlies strīds – vai tas notika, vai nenotika uzņēmuma teritorijā? Šajā gadījumā tika pierādīts par labu darbiniecei un negadījums tika klasificēts kā nelaimes gadījums darbavietā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Bet to, kas notiek ārpus darba teritorijas un ārpus darba laika, tas nebūs nelaimes gadījums darbā,” piebilst viņš.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.