pexels.com/Andrea Piacquadio

Kāpēc pēc gulēšanas istabā bieži ir nepatīkama smaka? Dažos gadījumos iemesls nav vienkāršs 87

Pievieno LA.LV

Diezgan bieži cilvēki pamana, ka pēc gulēšanas istabā ir nepatīkama smaka. Tas rada diskomfortu – gan fizisku, gan arī reizēm emocionālu. Šai problēmai ir diezgan daudz iemeslu, un ne visi no tiem ir saistīti ar pašu personu, bet nekrītiet izmisumā.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji šodien jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lasīt citas ziņas

Ļoti bieži iemesls ir pavisam vienkāršs – ir nedaudz nepareizi aprēķināta temperatūra telpā, ir bijusi pārāk silta pidžama un sega, kā rezultātā cilvēks sasvīda. Nekas tāds, ko nevarētu atrisināt rīta duša un vēdināšana.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.