Ineses Kalniņas foto

Ko par potenci atklāj senākas zināšanas, ezoterika. Uzzinām arī receptes potences vairošanai! 0

Vispirms jānomierina tie, kuriem vārds ezoterika saistās ar burvestībām vai vismaz mantru skaitīšanu dušā. Vārda ezoterika vietā var lietot jēdzienu tradicionālā kultūra, un seksuālo dzīvi var padarīt par kultūras procesu. Tas ir gluži tāpat kā ar ēšanas kultūru – var ēst pie tīra, skaisti servēta galda, bet var arī no konservu bundžas, bet baudas līmenis un izjūtas atšķirsies.

Ukraiņu partizānu darbība iedzinusi krievos bailes – atzīst Slaidiņš
Vai Krievijas armija ir gana spēcīga, lai stātos pretī NATO armijai? Atbild NBS kapteinis
Fani uzslavē dziedātāju Adeli, kas pārtrauca koncertu, lai palīdzētu grūtībās nonākušam fanam
Lasīt citas ziņas

Pasaulē, kurā dzīvojam, visu laiku noris cīņa par emociju un izjūtu resursiem. Tas ir vislielākais deficīts! Visu pārējo var dabūt ar darbu vai par naudu. To, kas notiek ar cilvēku fiziskajā aspektā, tajā skaitā seksuālajā saskarsmē, nosaka tas, kas notiek viņa apziņas telpā, jo garīgais tomēr ir primārais. Gadu tūkstošos pārbaudītas metodes var nākt talkā gan apziņas, gan fiziskā ķermeņa procesu sakārtošanā. Stāsta seksopatologs un pārmaiņu treneris Artūrs Šulcs.

Esi pozitīvi noskaņots, un vakarā sekss būs!

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmā garīgā darbība, kas veicama savas dzīves sakārtošanai, ir tās inventarizācija. Jāizvētī, kas ir manos apcirkņos: kā es domāju, kā runāju un tātad – kādi notikumi ar mani notiek. Jo nekas dzīvē nav nejauši – kad domu un vārdu programma sāk realizēties, sākas tas, ko esi piesaucis. Ja esi piesaucis negatīvo – nebrīnies, ka viss aiziet pa pieskari.

Piemēram, ja esi izvēlējies pozitīvi orientētu sievieti, kura saskata tevī vīrieša potenciālu, viņa tevi noskaņo uz veiksmi – gan vārot zupu, gan mīlējoties, un tavā dzīvē patiešām var sākties kāpums.

Un otrādi – varbūt esi labi izglītots un finansiāli stabils (vismaz pašlaik), bet, ja esi izvēlējies sievieti, kura ir negatīva, skeptiska, apskauž citus, viņa dzīs tevi zemē un kompleksos, rezultātā bizness un dzīve sāks brukt.

Tikai nevajag pārcelt atbildību uz sievieti! Pats esi atbildīgs par to, kādu sievieti un kādas emocijas esi izvēlējies. Visiem ir izvēle, ar ko komunicējam, dejojam, mīlējamies, taisām biznesu.

Spēks, apzinātība un pozitīvisms – trīs galvenās lietas, ko sievietes jūt ar muguras smadzenēm. Tas, kā tu runā, kā domā, nosaka tava ķermeņa vibrācijas, arī smaržu, garšu, kaisli. Tāpēc pozitīva vārda lietošana nav nekāda mistika. Šoferis Jānis zina – kā viņš runās ar policistu, tāds būs rezultāts apturēšanai. Ar sievieti tas pats – kā tu ar viņu runā, tāds sekss tev šovakar būs. Vai nebūs.

Lai nav miroņa pagalmā

Iedomājies – tu nopērc māju, kuras pagalmā apglabāts mironis. Kā lai tur taisa dārza ballīti, ja visi zina (vai intuitīvi nojauš), ka tur ir nelaiķis. Tas jāizrok un jāapglabā, kur piederas, lai var rīkot dančus vai izbūvēt bērniem smilšu kasti. Pagātnes nenobeigtās situācijas ir kā tāds mironis pagalmā. Nākamā sieviete un arī tu pats varbūt nezināt ar prātu, bet to jūtat. Protams, tas traucē mīlēties un priecāties.

Tas, kas lielākoties nosaka domas, notikumus un izvēli mūsu dzīvē, ir pagātne. Kamēr neesi sakārtojis pagātnes situācijas, aizvēris ciet attiecības, kas beigušās (ar vecākiem, skolasbiedriem, bijušajiem partneriem), nevari mierīgi un lepni soļot tālāk… un arī baudīt labu seksu.

Ja vīrieša dzīvē ir bijusi kāda emocionāla vai seksuāla vardarbība (jo arī vīrietis tādai ir pakļauts – sieviete neizvaro tiešā veidā, bet var pateikt, piemēram, “tev mazs krāniņš” vai “tu neko gultā neproti”, vai “tev nestāv”), ja viņš ir iestrēdzis attiecībās, kur kāds viņu emocionāli pazemojis, tās ievelkas nākamajās attiecībās.

Pareizi pabeigta pagātnes situācija ir tad, ka paņem līdzi tikai to, kas bija vērtīgs: iemaņas, zināšanas. Šī pabeigšana var būt darbs ar sevi, bet var būt arī pārmaiņu treniņš, psihoterapija, seksologa, astrologa, dziednieka vai zintnieka lauciņš.

Pašiniciācija – atrast savu identitāti

Kas ir identitāte? Drošais pamats, no kura mēs startējam. Tas, kas mēs katrs esam. Tas rada stabilitāti un nosaka, kā mēs rīkojamies konkrētās dzīves situācijās.

Vīrietim sev visu laiku ir jāuzdod jautājumi: “Kas es esmu?”, “Kas es gribu būt?” Ja atbilde ir – man patīk futbols, ātri braukt ar mašīnām –, tas nav nekas slikts. Bet varbūt gribas vēl arī citu – vīrieša lomu? Tas nozīmē – iziet ārpus komforta zonas, ārpus kontrolējamā riska. Vīrietim tas ir ļoti vajadzīgs – tikšana pāri nezināmajam.

Vīrietim ideāla situācija pārmaiņām ir krīze. Kad vīrietis nonāk krīzē (piemēram, attiecības sabrukušas), viņam sev jāuzdod jautājums – cik tālu es rīkojos pareizi. Nevis – kur es salaidu dēlī, bet – cik tālu ir robeža, līdz kurai es visu darīju, kā nākas, rīkojos kā tāds, kāds es gribu būt. Vai es esmu labs savā jomā, un kas man jādara, lai tāds būtu. Vai esmu gatavs mācīties?

Kad cilvēks sāk atbildēt uz šiem jautājumiem, kad saprot, ka ir gatavs uz izaugsmes risku, tad sākas labas pārmaiņas. Sava es noskaidrošana nav tikai tādiem, kas dzīvo augstos garīgos plauktos. Praktiskās dzīves cilvēkiem arī tas vajadzīgs, faktiski – vēl vairāk.

Kāpēc vienam var uzticēt kravu vest no viena Eiropas gala līdz otram, bet otram nevar uzticēt pat ķerru – nodzers, saplēsīs vai pazaudēs, vai sevi vēl satraumēs? Tas ir jautājums par identitāti. Jo vērtīgāks savās acīs jūtos, jo man ir labāks sekss. Sieviete vērtīgumu intuitīvi nolasa!

Pašam savs veiksmes rituāls

Lielās reliģijas ir mēģinājušas privatizēt garīgumu, prezentējot to kā kaut ko nesasniedzamu, kaut kur augstu Himalajos vai Mekā, vai baznīcā esošu, katrā ziņā – kaut kur ārpus mums pašiem. Mēs atļaujamies lietas darīt vienkārši, bez garīgas sagatavošanās, un tā ir profāna pasaule. Bet garīgumu nedrīkstētu atdalīt no dzīves. Garīgums būtībā ir savienots ar ikdienišķām lietām. Ar noskaņošanās rituālu pirms mamutu medībām, ar sēklas svētīšanu pirms sējas, ar lopu svētīšanu pirms pirmās ganos laišanas. Tā savulaik ielika pamatus visam turpmākajam.

Maģiskas zīmes, ko lika mājās, apģērbos, darbarīkos, arī pirts rituāli – tagad daudzi pie tā atgriežas, jo konstatē, ka tas darbojas. Pirtnieki, zintnieki, arī astrologi, kuri prot noteikt laika punktus, kuros rituāli jāveic, – šie cilvēki to zina.

Ar rituālu cilvēks nodrošina iekšējo mieru. Zemapziņas miers rada mieru apkārtējā pasaulē. Arī patlaban tas ir svarīgi. Bet tas nenozīmē, ka jāpieder kādai reliģijai – ir jāiemācās piederēt pašam sev. Būt brīvam cilvēkam ar savu veiksmes rituālu. Ar to nevienam neko neatņem, tā tikai kāpina savas izredzes, jo apzināti darītās lietās ir spēks. Es apzināti mazgāju savu ķermeni pirms mīlēšanās, apzināti gatavojos šim pasākumam, ar vārdiem – saviem spēka vārdiem – sevi noskaņoju, ka esmu atnācis dot sievietei baudu.

Jā, ir arī īpaši vārdojumi, bet var izdomāt pats savējos, un tie iedarbosies. Tas ir, kā mežu gāžot, – kāds ir tavs zāģis, tā arī veiksies. Lai novērtētu tehnoloģiju, jāvērtē pielietojums. Izmēģini zāģi (vai kādu ezoterisko tehniku) un secini – darbojas vai nedarbojas – uzlabojas vai neuzlabojas attiecības ar tavu otro pusi. Ja šāda filozofija nav saprotama un nepalīdz, tad nav jēgas.

Sevi jāiemīl vispirms

Lai pateiktu otram labus vārdus, iekšēji jāspēj tos pateikt sev pašam. Iekšienē ir sakne, par to jārūpējas, lai puķe aug. Vai no tā uzlabojas erekcija? Lai vai kā, ja sieviete labāk atvērsies, būs gatava ilgāk tevi glāstīt, pilnvērtīgāk atdot tev savu enerģiju, tas viss – skaties, kā gribi – uzlabo mīlēšanās kvalitāti.

Jāsaka labas lietas arī tai savai ķermeņa daļai, ko vīrietis vairākas reizes dienā neapzināti apskata, vai viss kārtībā. Ar labiem vārdiem (piemēram, mans loceklis ir skaists, spēcīgs) ap šīm zonām sablīvē enerģiju, un starojums pievērš sievietes uzmanību. Arī viņai tas sāk šķist interesanti un pievilcīgi, viņa gribēs izzināt, izpētīt, samīļot. Tas ir gandrīz neizbēgami!

Mūsu organisma lielāko daļu veido ūdens, un ūdeni var programmēt, ierakstīt tajā noskaņu. Ierakstīsim sevī kaut ko labu, un arī citi gribēs to izbaudīt. Nav svarīgi, vai pats atceries, ka esi sevi vārdojis, starojums tik un tā darbojas. Tur, kur ir pozitīvas emocijas, citiem cilvēkiem ir interesanti. Tāpēc jāiemīl savs ķermenis, lai citi to iekārotu.

Bet, ja esmu vecs, bez muskuļiem, resnu vēderu un līkām kājām – vai es varu iestāstīt sev kaut ko, kam pats neticu? Nē. Jāsaprot, ka (tas ir paradoksāli, un tomēr…) katrai precei ir savs noņēmējs. Ar cilvēkiem ir tieši tāpat. Viss ir apziņā. Ja par sevi sāksi pozitīvi domāt, tev radīsies iespēja savu apaļīgo vēderu un pārējo ķermeni savākt, pārveidot. Ar divām kājām – kaut līkām un spalvainām – var pārvietoties, var aiziet pavingrot! Ja cilvēks sevi mīl, viņš sniedz sev kustības. Un patiešām – ir sievietes, kurām nepatīk plānie dēļi, kuras grib vīrieti ar vēderiņu un tādu arī dabū.
Jāsāk ar sevi – kad cilvēks par sevi priecājas un sevi pieņem, attiecības sakārtojas, potence uzlabojas, un mīlēšanās iegūst jaunu kvalitāti.

Ja senas cilts šamanim žēlotos par dzīvesprieka zudumu, ļoti iespējams, viņš uzdotu vienu no šiem jautājumiem:

  • Kad tu pārstāji dejot?
  • Kad tu pārstāji dziedāt?
  • Kad tu zaudēji interesi par pasakām?
  • Kad tu sāki izvairīties no klusuma?
  • Ja dzīvesprieka zudums saistīts ar gultu, mūsdienu šamaņa jautājumi varētu skanēt šādi:
  • Kad tu pēdējo reizi dejoji ar savu sievieti?
  • Kad jūs pēdējo reizi divatā devāties pārgājienā ar teltīm?
  • Kad tu pārstāji pats sev vēlēt veiksmi?
  • Kad tu beigsi staipīt līdzi pagātni?

Pievelk un atgrūž veiksmi

*Sieviete ir ļoti cieši saistīta ar smalkajām enerģijām, viņai piemīt daudzkārt spēcīgāka radošā domāšana nekā vīrietim, tādēļ viņa enerģētiski daudz spēcīgāk ietekmē likteni – gan savu, gan sava vīrieša. Sievietes emocionālā stāvokļa raidītie pasūtījumi Visumam realizējas (materializējas) daudz ātrāk.

*Caur sievieti pie vīrieša plūst vai nu radoša, vai graujoša spēka plūsma. Ja sieviete attiecībās jūtas laimīga, viņas vīrieti pavada veiksme, jo sieviete viņa dzīvē piesauc labvēlīgas situācijas. Savukārt sieviete, kura attiecībās nejūtas mīlēta un laimīga, pati to neapzinādamās, aizgriež krānu, pa kuru vīrietis saņem spēku pildīt vīriešu uzdevumus šajā pasaulē. Tajā skaitā – apmierināt savu sievieti gultā. Tāpēc, domājot par vīrieša seksuālo veselību, ir tik svarīgi painteresēties, kā jūtas viņa sieviete.

SAISTĪTIE RAKSTI

 

Raksts no žurnāla “36,6°C” tematiskā izdevuma “Vīrieša veselības ceļvedis”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Bērnu Dzirdes centra vadītāja: 1 no 15 cilvēkiem uz Zemes sirgst ar dzirdes traucējumiem
Pacienti no politiķiem prasa rīcību diabēta saslimstības katastrofālā pieauguma mazināšanai
VIDEO. Elektroniskās cigaretes apdraud jauno paaudzi, vērš uzmanību Šics
Kādas ir “burvju zāles” – rasaskrēsliņa dziedināšanas spējas?
Ukraiņu partizānu darbība iedzinusi krievos bailes – atzīst Slaidiņš
Vai Krievijas armija ir gana spēcīga, lai stātos pretī NATO armijai? Atbild NBS kapteinis
Fani uzslavē dziedātāju Adeli, kas pārtrauca koncertu, lai palīdzētu grūtībās nonākušam fanam
Mājas cūku audzēšanai uzliek stingrus žņaugus – uzzini kādus!
VIDEO. Linda Mūrniece: “Beidzot man ir kārtīgs, stabils vīrietis, kurš nemēģina ievākties manā dzīvoklī vai aizņemties mašīnu…”
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
Trīs īpašie acu veselības riski vasarā
“Mēness aptieka” – labākā darbavieta Latvijā. Ko nozīmē šāda apbalvojuma iegūšana?
Mēness aptieka: 14% Latvijas iedzīvotāju šogad nesvinēs Jāņus
Mēness aptieka: Gandrīz pusei aptaujāto Latvijas iedzīvotāju dzēriens Nr.1 Jāņos būs alus
21% “Centrālajā laboratorijā” testēto ērču šogad konstatēta Laimas slimība
„Mēness aptieka”: uz mājām vai biroju aptiekas produktus tagad var piegādāt „Wolt”
Ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrības atbalstu Ukrainas iedzīvotāji Mēness aptiekās varēs iegādāties recepšu medikamentus 10 000 eiro apmērā
Lielākajai aptaujāto daļai nav pietiekamas informācijas par savu vecāku sirds veselību
Bērniem jāzina rīcība gadījumos, ja sagriezts pirksts vai jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība
Piecas lietas, ko, iespējams, nezināji par farmaceita profesiju
„Mēness aptiekas” farmaceitu un ratiņkērlinga komandas spēlē uzvar draudzība
„Mēness aptieka” saņem starptautisko Best Places To Work sertifikātu
Darbu sākusi „Centrālās laboratorijas” filiāle Olainē
Vingrošana un speciāli pielāgoti vingrojumi pretsāpju terapijai
Par katru labdarības akcijā „Pērkot tu ziedo!” iegādāto RFF produktu divdesmit centus ziedo bēgļiem
Labestības tablete ikvienam
Medus sastāvs un īpašības mūsdienīgā skatījumā
Kolagēns – veselām locītavām un ādai
Kādi mēdz būt iemesli matu izkrišanai
Trīs mutes higiēnas vaļi jeb mutes dobuma higiēnas minimums
„Mēness aptiekas” komanda Rimi Rīgas maratonā skries kopā ar Bērnu un jauniešu parasporta apvienības jauniešiem
Galveno nosacījumu komplekss ikdienas sportošanai, nekaitējot locītavām
jauninājumi ērtībai pamazām top par ierastu ikdienu aptiekā
Ja locītavas smeldz no pārslodzes
Piens, lakrica vai šokolāde. Ar ko varētu konfliktēt tavas zāles
Mēness aptieka: Visbiežāk iedzīvotājiem ārsta palīdzība nepieciešama sadzīves un sporta traumu dēļ
Labestības tablete ikvienam
Vai uzturs apgādā ar visu, kas tavam organismam vajadzīgs?
Sāp mugura. Tableti, ortozi, masāžu vai tomēr pie ārsta
Atzīmējot Latvijas olimpiskā un paralimpiskā sporta sasniegumus
Uzmundrinoši zaļais brokolis: gan salātos, gan konservos un pat ar muskatriekstiem
Ledusskapī uzglabājamas arī noteiktas zāles
Viss būs labi, jo kombinētā balstvakcīna jau ir izgudrota, apgalvo Ģimenes Ārstu asociācijas vadītāja
Veselība dārgāka, kaut tādēļ E-cigarešu tirgotājiem iestāsies smagi laiki
Sarežģītā saules aizsardzības aritmētika
“Vislielākā nelaime ir ar uztura bagātinātājiem.” Ārste par to, kādu postu var nodarīt “brīnumlīdzekļi”
Trīs mēneši līdz vēlēšanām. “Pārsteigumi var būt ļoti nejauki” – intervija ar Arni Kaktiņu
Trešdien lietainākais laiks gaidāms Latgalē
Rīgas lidosta saistībā ar karu Ukrainā zaudējusi apmēram 16% tranzīta pasažieru
Nodrošināt Latvijas mediju nepārtrauktu darbību šobrīd ir valstiski svarīgi
NATO spēku uzņemšanai būvēs jaunu poligonu “Zalves” – Aizkraukles un Jēkabpils novados
Čirjevskis: “Food Union” sarāvis pēdējās saites ar Krievijas tirgu
Jautājam lasītājiem: Kāda ir autoceļu kvalitāte jūspusē? Vai esat pamanījuši ceļu remontus?
Tie nav viegli darbiņi! Prinča Viljama un Keitas Midltones trim bērniem mājās ir savi pienākumi
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Trīs mēneši līdz vēlēšanām. “Pārsteigumi var būt ļoti nejauki” – intervija ar Arni Kaktiņu
07:51
Rīgas lidosta saistībā ar karu Ukrainā zaudējusi apmēram 16% tranzīta pasažieru
07:45
Zelenskis atkārtoti pieprasa Rietumiem modernas pretraķešu aizsardzības sistēmas
07:32