Veselam
Ārstēšana

Kuri ir trīs novadi, kuros pagājušajā diennaktī atklāti jauni Covid-19 gadījumi0

Foto: Zane Bitere/ LETA

No trīs pagājušajā diennaktī reģistrētajiem jaunajiem inficētajiem viens reģistrēts Rīgā, viens Olaines novadā un viens Madonas novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Centra pārstāve Ilze Arāja aģentūrai LETA pavēstīja, ka divi no pagājušajā diennaktī konstatētajiem pacientiem nesen atgriezušies no ceļojumiem uz trešajām valstīm, savukārt vienam inficēšanās notikusi Latvijā.

SPKC apkopotie dati liecina, ka viens no inficētajiem ir vecumā no 20 līdz 29 gadiem. Tāpat pa vienam inficētajam reģistrēts vecuma grupās no 30 līdz 39 gadiem un no 50 līdz 59 gadiem.

Līdz ar to galvaspilsētā aktīvo infekcijas gadījumu skaits pieaudzis līdz 37, kas ir augstākais aktīvo saslimšanas gadījumu skaits valstī. Tikmēr Olaines novadā Covid-19 ir atgriezies, bet Madonas novadā infekcija reģistrēta pirmo reizi.

Kopumā aktīvi inficēšanās gadījumi patlaban reģistrēti 32 pašvaldībās – Ludzas, Ciblas, Bauskas, Burtnieku, Garkalnes, Jelgavas, Kocēnu, Krustpils, Ķekavas, Lielvārdes, Madonas, Olaines, Ozolnieku, Priekuļu, Riebiņu, Rugāju, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Siguldas, Skrundas, Stopiņu, Tukuma, Valkas un Vecpiebalgas novados, kā arī Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Otrais augstākais saslimšanas gadījumu skaits reģistrēts Priekuļu novadā, kur inficēti 23 iedzīvotāji, savukārt trešais augstākais gadījumu skaits patlaban ir Bauskā, kur zināms par astoņiem Covid-19 pacientiem.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī veikts 1941 Covid-19 tests, no kuriem trīs testi izrādījušies pozitīvi.

Latvijā kopumā veikti 152 778 izmeklējumi, saslimusi 1121 persona, savukārt, vadoties pēc 30.jūnija datiem, 974 izveseļojušās.

Līdz šim miruši 30 Covid-19 pacienti jeb 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem.

Pašlaik Latvijā aktīvi ir 114 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Saistītie raksti

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Patlaban stacionāros ārstējas pieci pacienti, no kuriem četri ir ar vidēji smagu, bet viens ar smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāra izrakstīti 180 pacienti, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
2 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
1 stunda
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“2100. gadā Latvijā iedzīvotāju skaits saruks līdz 350 tūkstošiem!” Ārsts Gruntmanis par Latvijas pamešanu, Covid-19 un politiku 10
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 sasniedzis arī Krimuldas novadu
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Cēsiniece iekritusi rūdīta krāpnieka nagos. Naudas izvilināšanai izmantota īpaša shēma
6 stundas