Publicitātes foto

“Zelta Zivtiņas Čempionāts” pēc trīs gadu pauzes atgriežas klātienē 0

Pievieno LA.LV

Bauskā šodien sāksies skolēnu sporta un prāta spēļu “Zelta Zivtiņas Čempionāts” fināls, kas vienkopus pulcēs aptuveni 8000 skolēnu no 280 klasēm, aģentūru LETA informēja “Tele2” sabiedrisko attiecību vadītājs Latvijā Oskars Fīrmanis.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Veselam
Spilvendrāna kā baktēriju perēklis: speciālisti pasaka, cik bieži tā jāmaina, lai nekaitētu veselībai
Lasīt citas ziņas

Visvairāk finālā iekļuvušas klases no Siguldas Valsts ģimnāzijas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Ogres Centra pamatskolas, Aizkraukles novada vidusskolas un Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas. Finālā iekļuvušās 280 klases sacentīsies starp komandām 5.-6.klašu, 7.-9. un 10.-12.klašu grupās.

Pēc trīs gadu pauzes Covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ čempionāts šogad noritēs klātienē.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.