Veselam
Ārstēšana

Covid-19 atgriezies Daugavpilī, bet sešos novados visi slimnieki izārstējušies0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Izveseļojoties vēl 14 pacientiem, aktīvas Covid-19 saslimšanas vairs nav reģistrētas Krustpils, Riebiņu, Rugāju, Salacgrīvas, Skrundas un Vecpiebalgas novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Vienīgais pagājušajā diennaktī konstatētais inficēšanās gadījums reģistrēts Daugavpilī. Tādējādi šajā pašvaldībā atkal ir aktīvs Covid-19 saslimšanas gadījums. Centra dati liecina, ka saslimušais ir vecumā no 30 līdz 39 gadiem.

Līdz ar to aktīvi inficēšanās gadījumi patlaban reģistrēti 27 pašvaldībās – Ludzas, Ciblas, Bauskas, Burtnieku, Garkalnes, Jelgavas, Kocēnu, Ķekavas, Lielvārdes, Madonas, Olaines, Ozolnieku, Priekuļu, Salaspils, Saldus, Siguldas, Stopiņu, Tukuma un Valkas novados, kā arī Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Rīgā inficēto skaits samazinājies par trīs, un pašlaik galvaspilsētā ir 34 aktīvi saslimšanas gadījumi. Pašvaldībā ar otro augstāko inficēto skaitu – Priekuļu novadā – atlabis viens sasirgušais, un pašlaik tur ir 22 aktīvi saslimšanas gadījumi.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī, veicot kopumā 1716 testus, inficēšanās ar Covid-19 konstatēta vienam iedzīvotājam.

Tikmēr izveseļojušies jau 988 pacienti jeb par 14 vairāk nekā ziņots līdz šim. Tādējādi no Covid-19 izveseļojušos personu īpatsvars veido 88% no kopumā 1122 cilvēkiem, kam tika apstiprināta inficēšanās.

Kopš Covid-19 parādīšanās Latvijā ir veikti 154 494 Covid-19 izmeklējumi. Līdz šim miruši 30 Covid-19 pacienti, kas ir 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem.

Saistītie raksti

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Tomēr kopumā stacionāros ārstējas četri pacienti, no kuriem trīs ir ar vidēji smagu, bet viens ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīts 181 pacients, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
2 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
1 stunda
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“2100. gadā Latvijā iedzīvotāju skaits saruks līdz 350 tūkstošiem!” Ārsts Gruntmanis par Latvijas pamešanu, Covid-19 un politiku 10
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 sasniedzis arī Krimuldas novadu
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Cēsiniece iekritusi rūdīta krāpnieka nagos. Naudas izvilināšanai izmantota īpaša shēma
6 stundas