Veselam
Neticami stāsti

Dziednieks Daugavietis iesaka, kā tikt ārā no „apburtā” neveiksmju loka0

Foto – Shutterstock

Pareizāk gan, būtu, nosaukt šo tēmu garāk. Un proti: “Kā tikt vaļā no “apburtā loka”, neveiksmju sērijas, neveiksmju cilpas”.

Dziednieks Daugavietis uzskaita veiksmes formulu, tomēr tās numerācija nenozīmē to svarīgumu veiksmes sasniegšanai.

Daudzreiz cilvēkiem sanāk ielīst neveiksmju cilpā, spirālē. Zinot energoinformatīvās pasaules likumsakarības, var droši apgalvot, ka agri vai vēlu, bet katrs nonāk tādu neveiksmju sēriju varā. Izņēmums ir tikai viens – tādās cilpās neiekrīt tikai tie, kas sevi pilnveido un nodarbojas ar apzinātu savas dzīves nākotnes situāciju izmainīšanu un plānošanu.

Tādas cilpas var „stipri sažņaugt kaklu” un būt jūtamas. Tās var būt arī „vaļīgas” – tad tās nav tik jūtamas. Tomēr gan vienā, gan otrā gadījumā šīs cilpas stipri ierobežo mūsu reālās iespējas. Un noteikti rodas doma – „es taču varu vairāk”, „esmu pelnījis labāku dzīvi”. Rodas  vēlme atbrīvoties no šīs cilpas…..

Kā to izdarīt?

Tas nav grūti. Jo visas mūsu nelaimes ir mūsu saprāta produktu (domformu) vizualizēta īstenība. Dzīve ir tāda, kāda viņa ir. Un kādā leņķī jūs uz to skatāties, tādus arī notikumus saņemat. Atkarībā no jūsu skatu punkta mainās dzīves situācijas. Mainās apkārtējās pasaules un kolektīvā saprāta ietekme uz jums.

Viens cilvēks var uztraukties, ka tirgū pārdošanā izliktajam skaistajam arbūzam ir atgriezta šķēle. Otrs toties var priecāsies, ka atlikušajā arbūzā ir palikuši pieci kilogrami garšīga un sulīga arbūza mīkstuma. Var trīsreiz minēt, kurš no abiem arbūzu cienītājiem ir laimīgāks…

Viena neveiksme velk līdzi nākamo. Tikai sākumā tas notiek zemapziņā un saprātā. Apkārtējā pasaule, kā kārtīgam sekretāram – stenogrāfam pienākas, visas jūsu vēlmes un domas „pieraksta”. Saliek kārtējās „dokumentu mapēs” un tās atsūta hūsu zemapziņai zināšanai, atcerei par pārdzīvotajiem emocionālajiem negatīviem neveiksmju laikā.

„Mapes” ar šiem negatīviem nav nedz dzīvas, nedz nedzīvas. Nav obligāti, ka tieši tāda neveiksme notiks nākotnē. „Mapes” tikai „čukst jums”, brīdina par tiem iespējamiem negatīviem, kas var būt nākotnē. Katra „mape” ir kā sarkanais karodziņš, kad medī vilkus.Tā sakrājas mape pie mapes.

Jūs kā indivīds, jūsu zemapziņa un apziņa, līdzīgi vilkam, paliekat tikpat ielenkts ar sarkanajiem karodziņiem (aizspriedumiem, iekšējām bailēm un blokiem) kā ielenkts vilks pirms mednieka šāviena. Bet atceraties, ka reāli „sarkanie karodziņi” ir jūsu pirmatnējo domu, ilūziju rezultāts.

Bet jūs esat „gatavoti” no tādas pašas „gaļas”, kā citi cilvēki šajā pasaulē. Bioloģiski no viņiem neatšķiraties pilnīgi ne ar ko. Pasaulē kopumā cilvēce un mēs var pilnīgi visu. Dzīvot laimīgi, būt veselīgi, dzīvot pārtikuši un t.t.. Dzīvē iespējams viss, kas jums nepieciešams. Jums tikai jāsāk ignorēt „sarkanie karodziņi”, jāsaņemas un jāsper pirmais solis tajā virzienā, kurš jums uz šo brīdi liekās nepārvarams, jo tur taču priekšā sagaida „sarkanais karodziņš”.

Jūs būsiet izbrīnīti, kā vienu aiz otras jūs ātri sāksiet „iekarot vienu virsotni aiz otras”. Būs vesela lavīna ar sasniegumiem. Galvenais, pirmā uzdrīkstēšanās – ignorēt „sarkano karodziņu”…

Kā „netikt aplenktam ar sarkanajiem karodziņiem”

Tas nav pārāk grūti. Metodei ir profilaktiska darbība, kas neļaus nonākt vai palikt neveiksmju „apburtajā lokā”. Jums jāizstrādā pieradums jebkuru situāciju, lai cik negatīva tā būtu, redzēt no pozitīvās puses. Domāt tādā veidā. Šī metode ir ļoti iedarbīga un to pasaulē izmanto jau daudzi desmiti tūkstošu cilvēku. Jau pēc neilga laika jūs ievērosiet, ka dzīve paliek labāka, jautrāka. Plašāka un iespējām bagātāka. Nostrādā „sarkano karodziņu” ignorēšanas efekts.

Tātad, kā šo pieradumu iefiltrēt savā zemapziņā un saprātā:

1. Izvēlaties konkrētu neveiksmi, negatīvu situāciju, kas ar jums ir notikusi vai notiek.

2. Uz papīra lapas uzrakstiet visus negatīvus, kas jūs emocionāli saista ar šo situāciju.

3. Uz tās pašas lapas uzrakstiet visus tos plusus, kas jums paveras dēļ šīs negatīvās situācijas.

Piemērs. Ja no jums aizgājusi sieva, tad taču paveras vesela armija potenciālo, nākamo, vēl labāku sievu. Vai tad nav labi? Vai arī autoavārijā sasitāt savu auto, tas ir slikti. Bet kurš teiks, ka ir slikti, ka jūs palikāt dzīvs vai nepalikāt par kropli? Un t.ml..

4. Atrodiet šajos jau definētajos plusos (3. punktam) papildus iespējas sev.

Piemērs. Ja jums nav izdevies kāds bizness, tad jūs esat ieekonomējis daudz enerģijas, ko būtu licis lietā, ja bizness izdotos. Padomājiet, kur tagad kam labam jūs varat iztērēt šo enerģiju.

5. Atrodiet, kādu vēl papildus labumu jūs varat iegūt no negatīvās situācijas. Šie papildus labumi ir katrā neveiksmē. Vajag tikai iedarbināt savu prātu un iztēli.

6. Priecājieties par šīm papildus iespējām. Jo jūs arī no negatīva esat guvuši maksimālu labumu.

7. Šādu profilaksi veiciet vismaz reizi nedēļā. Ja jūs esat jau nokļuvis „apburtajā lokā”, „neveiksmju cilpā” – procedūru dariet katru dienu.

8. Drīz jūs pamanīsiet, ka automātiski esat kļuvuši par šāda „pašlabuma” meklētājiem jebkurā negatīvā situācijā. Tas palīdzēs jums „izrāpties no bedres” un arī vairs nenokļūt tajā.

Un nobeigumā, novēlējums no manis, Daugavieša, – nesamierināties ar lamatās iedzīta vilka likteni! Jūs esat cilvēks un jums ir māmuļas Dabas dots saprāts, lai jūsu ceļā „sarkano karodziņu” nebūtu. Viss atkarīgs tikai no jums, ne no viena un nekā cita.

Lai jums būtu tikai un vienīgi veiksme!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.