Solvita Kūna
Solvita Kūna
Foto – Matīss Markovskis

Notiks festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi… Būs arī žurnāla “36,6°C” zāļu sievas meistarklase 0

23.martā Rīgā, deju studijas ‘’Dzirnas’’ telpās Lāčplēša ielā 106/108, notiks Latvijā lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
Čūska aptur neapturamo Japānas ātrgaitas vilcienu
Lasīt citas ziņas

Festivāls piedāvās visdažādākos Latvijā šobrīd pieejamos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi un pilnveidoties fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī.

Vienas dienas laikā būs iespējams apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.
CITI ŠOBRĪD LASA

Īpaši festivālam pirmoreiz Latvijā izstrādāta mūsdienīga rezervācijas web-app, kas ļauj nodrošināt visplašāko saturu – festivals.memorywater.lv.

Festivālā būs pārstāvēti tādi apmācību centri un skolas kā Personības pilnveidošanas centrs, ‘’Miervidi’’, Rīgas koučinga skola, biedrība ‘’Contemplatio’’, Jauno psiholoģiju centrs, Moreno institūts, Cilvēka apziņas skola, 9 sauļu skola, Transpersonālās izglītības institūts, veselības un fitnesa studija ‘’Vingrosev.lv’’ un citi.

Pasākumā kā lektori piedalās personiskās izaugsmes treneri, kouči, psihologi, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida meistari-praktizētāji, meditāciju un garīgo prakšu pārstāvji, viedokļu līderi: apzinātības treneris Ansis Jurģis Stabingis, pilsoniski aktīvā juriste un iedvesmotāja Ieva Brante, alpīnists Kristaps Liepiņš, personības izaugsmes trenere un geštalta terapeite Anna Lieckalniņa, luterāņu priesteris un kristīgā misticisma pētnieks Pāvels Levuškāns, veselīga dzīvesveida un uztura speciālistes Dita Lase, Šeila un citi. Būs iespējams apgūt arī tīri praktiskas lietas – kā veidot kvalitatīvas fotogrāfijas ar telefonu, kā saglabāt labu dabisko redzi un mājas apstākļos izcept garšīgu rupjmaizi.

Festivāla īpašie viesi būs leģendārā Zen meistara Thich Nhat Hanh no Plūmju ielejas klostera studenti Phap Tien un Tony Duong, piedāvājot dzenbudisma meditācijas meistarklasi.

‘’Esam radījuši unikālu notikumu – sapulcējuši vienuviet visdažādāko apmācību virzienu pārstāvjus, līderus, iedvesmotājus, lai sniegtu impulsu labām pārmaiņām sevī un pasaulē. Lai šos meistarus satiktu individuāli, iespējams, būtu nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi,’’ vērtē viena no festivāla veidotājām un idejas autorēm Ieva Līne.

Reklāma
Reklāma

Žurnāla “36,6°C” rīkotā zāļu sievas meistarklase

Pasākumā notiks arī žurnāla “36,6°C” rīkotā zāļu sievas Solvitas Kūnas meistarklase “Kā iespējams atgūt dzīvesprieku, spēku un veselību ar augu palīdzību”.

Meistarklasē klātesošie iepazīs tuvāk augu īpašības un to ietekmi uz cilvēku fiziskā, emocionālā un mentālā plānā.

Uzzinās, kas ir hidrolāti un kā tos vislabāk lietot. Arī to, kā atgūt dzīvesprieku, spēku un veselību ar augu palīdzību.

Par zāļu sievu no Ķeguma Solvitu Kūnu: vada uzņēmumu “Cade”, kurā gatavo ēteriskās eļļas un hidrolātus no Latvijas augiem. Praktizē arī alternatīvo medicīnu, apgūst herbalistiku, fitoterapiju, aromterapiju un homeopātiju.

Solvita saka – dzīve ir nepārtraukts izziņas un mācību process. Viens no virzieniem, ko viņa pēta, ir augu vibrācijas un to ietekme mijiedarbībā ar cilvēku.

Visa informācija par meistarklasēm, speciālistiem un to pārstāvētajiem centriem un skolām pieejama festivals.memorywater.lv, kurā pēc biļetes iegādes iespējams atzīmēties un veidot savu nodarbību plānu.

Katras meistarklases vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pasākuma rīkotāji iesaka savu izvēli izdarīt pēc iespējas ātrāk.

Festivāla laikā darbosies vairākas kafejnīcas, būs iespējams apmeklēt arī pasākuma koncepcijai atbilstošus preču un pakalpojumu stendus.

Festivālu rīko biedrība ‘’Veselību visiem’’ sadarbībā ar uzņēmumu ‘’MemoryWater’’ un kopienu ‘’Varabunga’’. Festivāla mediju partneris – “Latvijas Mediju’’ izdevums žurnāls ‘’36,6’’. Festivāls #MaināmPasauli iecerēts kā ikgadējs pasākums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.