Foto. pexels.com/Andrea Piacquadio

Ko darīt, ja lasītās ziņas izsit zemi no mūsu kājām, – kā saglabāt mieru un vēsu prātu 0

Ziņu skatīšanās var modināt veselu emociju virkni — no viegla nemiera līdz dziļām bailēm vai pat izmisumam. Vai tās būtu vakara ziņas televizorā, vai sociālo tīklu ritināšana telefonā, mūsdienās no informācijas plūsmas nav iespējams pilnībā aizbēgt. Tāpēc svarīgi iemācīties sadzīvot ar savām emocijām, lai ziņas neizjauktu mūsu ikdienas ritmu un labsajūtu.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Krievijā masveidā atceļ tradicionālās 9. maija parādes. Kas pēkšņi noticis?
Lasīt citas ziņas

Mūsu dzīvē ziņas ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu. Taču, kad apkārt notiek tik daudz satraucošu lietu — kari, dabas katastrofas, ekonomiskas krīzes —, šī informācija nereti sāk mūs biedēt, sarūgtināt vai raisīt nemierīgas domas.

Statistika rāda, ka cilvēki, kuri regulāri seko līdzi ziņām, 1,5 reizes biežāk saskaras ar trauksmes simptomiem, piemēram, miega traucējumiem vai pastiprinātu uzbudinājumu. Tas nav pārsteigums, jo mūsu smadzenes un ķermenis reaģē uz notikumiem, ko mēs redzam un dzirdam, pat ja tie notiek tūkstošiem kilometru attālumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr zināt, kas notiek pasaulē, ir svarīgi. Galvenais — darīt to tā, lai neciestu mūsu pašu veselība un garīgais miers.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.