Veselam
Neticami stāsti

Divkārtēja pasaules olimpiskā čempione un starptautiska modele – jauniete ar Dauna sindromu lauž stereotipus0

Foto: helseaworldchampion.com

Ja ir kāds, kurš zina, ko nozīmē lielu sapņu piepildīšana, tā noteikti ir Čelsija Vērnere. Viņa ir pierādījusi, ka neviens nedrīkst otram ko aizliegt, izskata vai veselības dēļ, ir jātic saviem spēkiem, apkārtējos neklausoties, un viss ir iepsējams!

Čelsija, kurai ir Dauna sindroms, ne tikai kļuvusi par starptautiski atzītu modeli, bet arī četrkārtēju olimpisko un divkārtēju pasaules olimpisko čempioni, raksta brightside.me.

Čelsija piedzima Danvilā, Kalifornijā, un tika uzskatīts, ka viņa, Dauna sindroma dēļ, nespēs staigāt līdz gandrīz divu gadu vecumam.

Tomēr vecāki viņu iedrošināja, iepazīstinot ar daudz un dažādiem sporta veidiem, un tādējādi Čelsija ne tikai ātrāk sāka staigāt, bet iepazinās arī ar mākslas vingrošanu un astoņu gadu vecumā sāka profeisonālu sporta karjeru, par spīti ārstu brīdinājumiem, ka viņas muskuļi sportošanai ir pārāk vāji.

“Es esmu ļoti pozitīvs cilvēks un es savā dzīvē ierobežojumus neredzu. Esmu neatlaidīga un vienmēr smagi strādāju, lai sasniegtu savus mērķus. Vecāki, mani audzinot, vienmēr lika justies labi un iedrošināja, uzmundrināja, atkārtojot, ka sapņiem nav robežu!” Čelsija stāsta.

Viņas neatlaidība rezultējās lielisko sasniegumos sportā. Čelsija četras reizes uzvarēja ASV Nacionālajā speciālajā olimpiādē un, sasniedzot 27 gadu vecumu, varēja lepni teikt, ka ir divkārtēja pasaules čempione. Tomēr ar to Čelsija nepietika.

Čelsija - starp modi un sportu

Kamēr viņas profesionālā vingrotājas karjera turpinājās, neatlaidība un apņēmība dzina Čelsiju pieklauvēt pie pāris modeļu aģentūru durvīm un piedāvāt interesantu sadarbību.

Kad tās viņu atraidīja, Čelsija mūsdienīgi pievērsās sociālajiem tīkliem un savas bildes sāka publicēt tur. Neilgi pēc tam aģentūra “We Speak Model Management” uzrunāja Celsiju un sporta karjerai paralēli jauniete kļuva par modeli. Šobrīd Čelsija modes pasaulē ienes jaunu un pozitīvu enerģiju, paužot, ka skaistums nav tikai ideāls ķermenis un vaigu kaulu konstrukcija.

Saistītie raksti

Viņa parāda, ka būt unikāla ir daudz labāk nekā perfektai. Ar saviem neticamajiem panākumiem viņa ienes modes industrijā lielāku dažādību.

“Sociālajos tīklos man katru dienu raksta daudz bērnu un jauniešu, ja es kaut vienam varu dot cerību un iedvesmu – esmu sasniegusi augstāko mērķi!” Kad sporta un modes pasaule iekarota, mēs varam tikai minēt, uz kuru pusi tālāk vedīs enerģiskās Čelsijas ceļš!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
4 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
9 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
5 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Nav jēgas kliegt nedz “es no tā kovida nebaidos!”, ­nedz “tas ir mūsdienu mēris!”
2 stundas