Foto – Shutterstock

Āderes: mīti un patiesība. Ne visām slikta ietekme! 0

Zeme ir pārklāta ar dažāda platuma dzīslām, kas iestiepjas Zemes garozā. Dažās ir ūdens, citās – ne. Dažkārt tās krustojas, un šis krusts redzams arī mums labi zināmajā akas zīmē. Šādas joslas mēdz dēvēt par biopatogēnajām zonām, bet tautā saka vienkārši – āderes. Reti kurš tās prot atrast vai vēl vairāk – atšķirt uguns āderi no ūdens āderes, taču sajūt gan daudzi. Un vēl – par tām ir daudz mītu.

Asinis pārstāj riņķot. Sibīrijā gaisa temperatūra nokrītas zem -58 grādiem. Cik tas ir “pēc sajūtām”?
TV24
Ko nozīmē Putina veltītie vārdi Latvijai, ik pa laikam izskanot runām par iespējamu uzbrukumu Baltijas valstīm? Skaidro Slaidiņš
Dokumentus nenokārtojušo Krievijas pilsoņu izraidīšana būs sarežģīts un smagnējs process – šobrīd skaita, cik tādu ir 27
Lasīt citas ziņas
Rīkstnieks Jānis Martinsons uzsver – jā, āderēm ir ietekme, dažām labāka, citām sliktāka. Bet teikt, ka tās ir galīgi sliktas, ir pārspīlējums.

Skalojošs ūdens arī paņem kaut ko nost, attīra. Tiesa – dažkārt ne to, ko gribētos, un pārāk daudz.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pazīmes, ka tu guli uz ūdens āderes, ir šādas.

• Slikti guli, smags miegs, murgi. Jā, tā esot gan, rīkstnieks to pārbaudījis uz savas ādas.

• No rīta pamosties bez spēka un ar sāpošu kaklu. Tiesa, ūdens spēku var aizskalot. Ja uz to brīdi ir problēmas ar piekto čakru, ādere tās pastiprinās. Guļot uz ūdens āderes, šķietami bez pamata rodas arī hroniskas iesnas – gadās, ka ārsti, neatraduši iemeslu, padodas un aizsūta pie rīkstnieka.

• Kājas sarauj krampji. Ja kāja traumēta, ādere pastiprina sāpi, iespējams, arī krampī sarauj. Ar uguns āderi – cita lieta! Uz uguns āderu krustpunkta (mājas vidū) senāk lika skursteni, un krāsns vēl pastiprina āderes spēku. Svētelis savu ligzdu taisa svētā vietā – uz uguns āderes krusta, tāpēc uz daudzu vecu māju skursteņiem to redzam. Tiesa, šāda krusta vietā nevajag gulēt, bet uz sildmūrīša, kas parasti bija blakus uguns āderei, senāk lika atpūsties vecos un slimos, lai labāk izguļas, lai atgūst spēkus.

• Jau pusdienlaikā jūties noguris no darba. O, jā! Ūdens atņem daļu tava spēka. Rīkstnieks Jānis Martinsons nepiekrīt, ka ūdens āderu krusts ir labs darbam, – viņš neesot sastapis nevienu, kam tas dod papildu spēku. Varbūt cilvēki to neatšķir no uguns āderes…

• Tev ir grūti noteikt diagnozi vai tava kaite nepadodas terapijai ar parastiem līdzekļiem.

• Visur citur tu guli labāk nekā savā gultā. Skaidrs pierādījums!

Kas dabā liecina par ūdens āderi?

• Skudrupūžņi un to ceļi. Rīkstnieks Jānis pēc mūsu lūguma speciāli devās uz mežu mērīt. Runā, ka arī lapsenes mīlot āderes, bet tam mums pierādījumu nav.

• Kaķis tur bieži guļ, saritinājies kamoliņā. Jā, jo suns sargā fiziski, bet kaķis astrāli – pret spokiem u. tml. Lai uzkrājušos astrālo drazu attīrītu, vajag ūdens āderu krustu – lai aizskalo prom. Pirtniekiem bieži ir kaķi, jo tie pēc dabas ir tīrītāji. Pats Jānis vidi tīrot ar sveci, arī baznīcas sveci, jo tad baznīcas egregors palīdzot.

• Koki, krūmi nīkuļo, slimo. Reizēm koki izliecas, it kā censtos pavirzīties no kaut kā nostāk, tie biežāk apsalst, apdeg saulē, zari bez redzama iemesla nokalst vienā pusē, zaros iemetas vējaslotas, dzinumi veidojas kroplīgi. Dižozoliem vismaz viena ūdens ādere ir tuvu, un bez uguns āderes dižozols reti sastopams.

• Augiem uzbrūk kaitēkļi, neveidojas laba raža. Nereti augļu nav nemaz vai tie ir ļoti sīki. Augļukoki un krūmi (īpaši sarkanās ogas un augļi) ļoti labi aug uz uguns āderēm.

• Virs akai piemērotas vietas virpuļo knišļi.

• Šķietami bez pamata var parādīties plaisas apmetumā, kas likts bez sieta.

Rīkstnieks Jānis piebilst, ka vislabākā vieta pagrabam ir starp ūdens āderēm, – tur produkti visilgāk saglabāsies nebojāti.

Un kā atrast uguns āderi? Jānis iesaka pamēģināt pēc sajūtām izvēlēties ugunskura vietu. Ļoti ticams, ka instinktīvi nokļūsi uz uguns āderes. Starp citu, viņš ir pārliecināts, ka iemācīties atrast āderes var ikviens, kam kanāls puslīdz vaļā (tā tas esot kādiem 80% cilvēku).

Vēl daži apgalvojumi par āderēm. Patiesība vai mīts?

• Sievietes jūt āderes labāk nekā vīrieši, jo viņām ir augstāks pašaizsardzības instinkts. Jānis no pieredzes apgalvo – kā kura. Jautājums, vai ir vaļā kanāls un vai vari nolasīt informāciju.

• Āderes zīdaiņus iespaido vairāk nekā pieaugušos. Jānis piekrīt – zīdaiņi jūt astrālo pasauli, arī rezistence mazāka.

• Āderes parasti stiepjas ziemeļrietumu vai ziemeļaustrumu virzienā. Ūdeņi nosacīti tiecas vairāk uz jūru, bet kopuma tās ir blēņas, uzskata Jānis.

• Tās var būt 0,3–0,7 m, retāk pat dažus metrus platas. Ja platāka – tā jau ir zemūdens upe, no kuras jāuzmanās visvairāk, jo tā enerģētiski aizskalo visu.

• Rīkste (rāmis) katram rāda savu jā un nē. Jā, tā esot. Jautājumi tāpēc jāuzdod precīzi un jāmēra ar brīvu galvu un zinot, kā tev rāda uguns un kā – ūdens āderi.

• Ja daudzdzīvokļu ēkā kāds novada āderu starojumu no savas gultas, tad gan virs, gan zem šīs vietas kaitīguma intensitāte palielinās. Jānis gan ir pārliecināts, ka āderu starojumu uz ilgu laiku novirzīt nevar, bet teorētiski tas tiešām varētu ietekmēt citus.

• Jo augstāks stāvs, ko vājāk jūtama ādere. Nav tiesa – āderes jūtamas kaut 100. stāvā!

• Ja aka ir uz āderu krusta, tā pašattīrās (nav jātīra). Jānis nepiekrīt – jātīra būšot tik un tā, tomēr ūdens šādā akā būs vairāk.

Āderu neitralizēšanas risinājumi

Ja dzīvojamajā teritorijā ir tikai ūdens āderes, tāda mājokļa iedzīvotājus ātri vien aizskalo prom vai ieskalo alkohola purvā. Ko darīt? Te apkopotas dažādos avotos rodamas metodes ar mūsu konsultanta komentāriem.

• Jāizvēlas gultasvieta tālāk no stūriem un logiem, jo stūri uztver vairāk negatīvā. Jā! Tāpēc jau mājas enerģētiskajā tīrīšanā īpašu uzmanību velta stūriem. Senāk taisīja pusapaļu salaidumu starp sienu un griestiem, lai sliktais nekrājas, taču ar āderēm tam nav saistības.

• Suns instinktīvi vairās no āderēm (ja grib gulēt gultā – tātad laba vieta gultai). Jā!

• Ūdens āderes neitralizē līdakaste, istabas bērzs, mājas svētība. Elektroierīču iedarbību šie augi akumulē un varbūt arī astrāļus, bet āderes – diezin vai.

• Spogulis ar seju pret zemi staros āderi uz apakšējo stāvu. Tā varētu būt. Spoguli vispār atklāti nevajadzētu likt, tā stūros arī astrālais negatīvisms krājas! Senāk skapjos bija apaļi spoguļi, kurus redzēja tikai tad, kad ķemmējās.

• Zem gultas liekamo āderu neitralizētāju vidū min arī vara stieplīšu gredzenu ornamentu uz grīdas, no vara stieplītes izlocītu vai uz balta kartona uzzīmētu spirāles zīmi (minēts, ka tā darbojas piecus mēnešus), melnas plēves un 15 cm biezu graudu kārtu dīvāna veļas kastē. Lasīts, ka līdzot arī gulēšana uz salmu maisa vai jūraszāļu matrača. Mūsu konsultants apgalvo, ka tam visam nav pamata ticēt, – visi minētie līdzekļi, viņaprāt, balstās uz pašiedvesmu.

Ūdens āderes nāk no zemes, bet uguns āderes – no kosmosa. Otrās neitralizēt nav nekādas nepieciešamības, bet pirmās neitralizēt ir vairāk nekā grūti – to var izdarīt uz neilgu laiku, optimismu mazina rīkstnieks.

Ir lasīts, ka uguns āderi var paplašināt ar rozā kvarcu, mēnessakmeni vai kalnu kristālu… Kristāli un akmeņi uz uguns āderes uzlādējas, kļūst spēcīgāki, tas gan. Bet, lai ar tiem paplašinātu pašu uguns āderu starojumu, – nē, tas nedarbojas. Jānis pieļauj, ka iepriekšējā civilizācija ar mums nezināmām rituālām darbībām spējusi uguns āderu starojumu pārbīdīt un pat piesaistīt, par to liecina pilskalnu uguns un ūdens āderu izkārtojums un attiecības.

SAISTĪTIE RAKSTI

Raksts no žurnāla “36,6º C” pielikuma “Ezoterikas Ceļvedis III”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Veselam
Skatītājs izbrīnīts par invaliditātes grupas piešķiršanas kārtību: “Vai ir paredzams, ka amputētais loceklis ataugs?”
Veselam
VIDEO. Uzstādīts jauns rekords Āfrikā! 70 gadus veca sieviete laidusi pasaulē dvīņus, kas apliecina cilvēka gara spēku un izturību
Kokteilis
“Esi sveicināts, mazais rīdziniek!” Rīgas mērs Ķirsis piedzīvojis dienu, kad pats no sevis saņem sirsnīgu apsveikumu
TV24
Mūziķis Guntis Veits par uzbrukumiem ārstiem: Cilvēki ir palikuši agresīvi
Asinis pārstāj riņķot. Sibīrijā gaisa temperatūra nokrītas zem -58 grādiem. Cik tas ir “pēc sajūtām”?
TV24
Ko nozīmē Putina veltītie vārdi Latvijai, ik pa laikam izskanot runām par iespējamu uzbrukumu Baltijas valstīm? Skaidro Slaidiņš
Dokumentus nenokārtojušo Krievijas pilsoņu izraidīšana būs sarežģīts un smagnējs process – šobrīd skaita, cik tādu ir
ASV pirmoreiz izvirza apsūdzības par kara noziegumiem Ukrainā – četri krievu zaldāti spīdzinājuši un imitējuši nāvessodu ASV pilsonim
Covid-19 uzņem apgriezienus, pieaug stacionēto slimnieku skaits; gripa visvairāk “ķer” mazos bērnus
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
“Veselības centru apvienība” rezidentu programmā sešos gados uzņēmusi gandrīz 50 jaunos ārstus
“Centrālā laboratorija” atvērusi filiāli Jaunajā Teikā
LaMSA rīko profilaktiskus mērījumus diabēta mēneša ietvaros tirdzniecības centros “Akropole Alfa”, “Dole” un “Sāga”
Ādas jaunība – vai sasniedzams mērķis?
“NMS laboratorija” pievienosies “Centrālajai laboratorijai”
“Aptieka – mana pasaule un mans liktenis”
Rūpēs par iedzīvotāju vajadzībām “Mēness aptiekas” veic cenu samazināšanu 
10 stratēģijas cukura diabēta komplikāciju attīstības riska mazināšanai
“Centrālā laboratorija”: Vīrieši analīzes veic gandrīz uz pusi mazāk nekā sievietes
Pazīmes un ieteikumi, ja ir kas vairāk par parastu saaukstēšanos
“Mēness aptiekas” farmaceite Jeļena Petrišina – “Gada farmaceits 2023”
OMICRON – kas tas par zvēru? 15 jautājumi un atbildes
Veselības padomi tumšajam gadalaikam
“Centrālā laboratorija” atvērusi jaunu filiāli Ādažos
Ieteikumi mērķtiecīgai sezonālo vīrusu jeb saaukstēšanās pārvarēšanai
Ja nevar aizbēgt, jāmācās sadzīvot. Demence
Mēness aptieka: Gandrīz puse aptaujāto veselības stiprināšanai ziemā izmantos arī uztura bagātinātājus
VCA poliklīnikās notiek aktīva vakcinācija pret gripu – interese arī par vakcīnām pret Covid-19
Kad labākais risinājums ir aptiekā gatavotas zāles
VCA Sievietes veselības centrs “Aura”: Topošajiem vecākiem plaša interese par gaidāmajām dzemdībām un mazuļa aprūpi
Pākšaugi ir produkts ar pievienoto vērtību
“Mēness aptieka”: Rūpēties par organismam vajadzīgo un neaizrauties ar pašārstēšanos
“Mēness aptieka” ir mīlētākais zīmols farmācijas nozarē
Uzticības persona – zinošs, iejūtīgs, un atbildīgs farmaceits
Risinājumi mobingam, vīrusu ierobežošana un vēl 10 atgādinājumi veselībai jaunajā mācību gadā
Mēness aptieka: noguruma dēļ liftu visbiežāk izmanto 18-29 gadus jauni cilvēki
“Mēness aptieka” jau otro reizi saņem starptautiskās programmas Best Places To Work apbalvojumu  
„Mēness aptieka”: No veselības viedokļa aizvien pārāk maz – tikai 17% – vasarā devušies ikgadējā atvaļinājumā
Kā atbrīvoties no pesticīdu atliekām uz augļiem un dārzeņiem
Lojalitātes programmai VESELĪBA gada laikā vairāk nekā pusmiljons dalībnieku
Veselam
Jučkoviča par VM izstrādāto ziņojumu: “Aptieku skaita samazināšanos visvairāk izjutīs iedzīvotāji reģionos”
Veselam
pareizi dzīvot nākotnei?
Veselam
Psiholoģe Evita Štāla par emocionālo veselību darbā: Kā attīstīt prasmi risināt problēmas?
TV24
Viņai puse krūts jau bija nopuvusi…Ārsts par to, kā cilvēki ignorē savas slimības
Izsmeļoši: viņa seksuālā atkarība. 12 uzvedības modeļi, kas to nodod. Ko tā patiesībā nozīmē?
Cilvēkstāsts
VIDEO. Žurnāliste Inese Supe atklāti par savu nopietno slimību: “Es neesmu gatava mirt, man vēl daudziem cilvēkiem ir jāpalīdz”
Signāls Ukrainai. Kā pasaule aizmirsa par notiekošo karu Sīrijā, tā aizmirsīs..
ASV pirmoreiz izvirza apsūdzības par kara noziegumiem Ukrainā – četri krievu zaldāti spīdzinājuši un imitējuši nāvessodu ASV pilsonim
Asinis pārstāj riņķot. Sibīrijā gaisa temperatūra nokrītas zem -58 grādiem. Cik tas ir “pēc sajūtām”?
Dokumentus nenokārtojušo Krievijas pilsoņu izraidīšana būs sarežģīts un smagnējs process – šobrīd skaita, cik tādu ir
Covid-19 uzņem apgriezienus, pieaug stacionēto slimnieku skaits; gripa visvairāk “ķer” mazos bērnus
Baltijas jūrā šobrīd ledus apjoms jau astoņreiz lielāks par normu – 33 000 kvadrātkilometru; parasti ir ap – 4000
TV24
Latvija ir neizdevusies valsts – kā veidojas šī propaganda?
VIDEO. Daugavpils mērs izceļas Ziemassvētku pasākumā un saņem administratīvo protokolu
Veselīgās un dziedinošās dzērvenes. Cik daudz dzērveņu ieteicams apēst dienas laikā?
Veselam
“Pirms 40 gadiem, kad pirmo reizi parādījās infekcija HIV, tas bija kā nāves spriedums” – infektoloģe par medicīnas straujo attīstību
Latvijā parādījies jaunais Covid-19 paveids “Pirola”, liecina notekūdeņu monitoringa dati
Veselam
A vitamīns jeb retinols – veselībai un skaistumam! 10 padomi pareizai retinola lietošanai
Veselam
Trauksmes dažādās sejas – kā tās izpaužas un kā sev palīdzēt?
Veselam
Laimīgo pāru noslēpumi: 6 stundas nedēļā, lai nostiprinātu attiecības
Daudzi laulātie kautrējas izpaust savas seksuālās vēlmes. Kā saglabāt kaisli laulībā?
Veselam
Inga Ažiņa par HIV/AIDS saslimšanu: Diemžēl, tā ir klusa slimība – cilvēks ilgstoši var pilnīgi neko nejust
Ģimenes ārsti no nākamā gada varētu strādāt četras valsts apmaksātas darba dienas, piekto nosakot par maksas
Signāls Ukrainai. Kā pasaule aizmirsa par notiekošo karu Sīrijā, tā aizmirsīs..
06:15
Dzejniece Jana Skrivļa-Čevere: “Viss mums apkārt ir simboli”
23:15
Izraēlas armija Gazas joslā atklājusi lielus ieroču krājumus netālu no slimnīcas un skolas
22:48