Personiskā arhīva foto

Sākumā uzlabojums nebūs. Pacietību 0


Lai taptu līdzsvarots un veģetatīvā sistēma neradītu apgrūtinošus simptomus, bet būtu spēka avots, ir jāmainās un pirmajā brīdī uzlabojums no pārmaiņu ieviešanas nebūs, iespējams, būs pat saasinājums, no pieredzes, strādājot ar veģetatīvās distonijas klientiem saka dziednieks Oskars Peipiņš.

“Katram klientam es jautāju: “Jūs tiešām gribat būt vesels?” Visi jau saka “jā”, bet no tā, KĀ viņš to pasaka, var saprast, vai tā ir patiesa vēlme. 80% diemžēl tikai vārdos grib būt veseli, bet realitātē ir par slinku, lai pieliktu pirkstu sevis labā,” paskarbs ir dziednieks. “Kāds pateiks – pēc jūsu seansa man palika sliktāk. Protams, nereti tā sākumā būs. Jo toksīni sakustas, enerģētiskie bloki atbrīvojas. Iedomājieties, cik ilgi krātas visādas netīrības un es sašūpoju to visu ar savu ekstra enerģiju. Loģiski, ir saasinājums, recidīvs. Bet, ja grib būt vesels, ne tikai apārstēts, ar uzliktu ielāpu, ir jāiziet pārmaiņu ceļš. Turpinot iesākto, viss ies uz augšu! Tēlaini izsakoties, ja tu iepriekš jāji uz maza ponija, kuram kājiņas vilkās pa zemi, es piedāvāju kumeļu, kurš ir vesels un lepni jāj. Bet lai līdz veselībai tiktu, ir “jāšansē”, un tas attiecas ne tikai uz veģetatīvo distoniju – jāveic procedūras, tīrīšanas, skalošanas, vizualizācijas, meditācijas…

Visa tava veselība ir tavu roku un domu darbs.

Jāseko savam emocionālajam un enerģētiskajam stāvoklim. Var, piemēram, iekārtot psihoemocionālo dienasgrāmatu un atzīmēt, kā juties no rīta, vakarā. Kas to ietekmēja. Ko darīji sevis labā, lai būtu citādāk? “Tas parāda tavu atbildības pakāpi,” teic dziednieks.

Reklāma
Reklāma
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.