Foto – Shutterstock

Mūs neuztrauc jūsu apmatojums. 20 nogurušu masieru žēlabas 0

Parastajiem mirstīgajiem masiera apmeklējums ir kāda stunda patiesas baudas un atpūtas, bet masierim šis laiks paiet pavisam citādi. Lūk, kāda 12 gadus Skotijā praktizējošas masieres atklāsmes no savas un kolēģu pieredzes. Kādi ir klientu trūkumi, kāpēc nav vērts masierim prasīt pēc “turpinājuma” un kā vēlams uzvesties seansa laikā.

Reklāma
Reklāma
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
Norvēģijā ir pilsēta, kuras iedzīvotājiem jau vairāk nekā 70 gadus ir aizliegts nomirt. Nežēlīgs liktenis sagaida tos, kuri saslimuši 30
VIDEO. “Divas mašīnas pašvaldības policijas atbrauca” – Ogrē slēgts bērnu izveidotais dzērienu veikals 136
Lasīt citas ziņas

Mums ir vienaldzīgi, ka jūsu kājas ir spalvainas.

Sievietes bieži atvainojas, ka viņām nav veikta vaksācija kājām vai padusēm, bet mūs tas neuztrauc. Mēs ikdienā redzam daudz ķermeņus un apspalvojums ir mūsu ikdiena. Mēs redzam apmatojumu, celulītu, rētas, zilumus un dzimumzīmītes, bet nepievēršam tam uzmanību.

Nekautrējieties no sava svara.

CITI ŠOBRĪD LASA

Var dzirdēt šādus vārdus: “Kad sāku domāt par masāžu, jūtos neveikli, jo kādam būs jāmīca mani tauki. Fui!”

Katrs cilvēks mums ir kopums ar muskuļiem, ar kuriem mums jāstrādā. Mēs jūs nenosodām, mēs vienkārši vēlamies, lai jūsu ķermenis justos labāk.

Tāpat mūs neuztrauc jūsu izsitumi.

Daudzi atceļ masāžu, jo viņiem uz muguras radušies izsitumi. Taču tas nav nepieciešams. Ja jums sāp mugura, jūs jutīsieties nekomfortabli, bet ja tās ir vienkārši pūtītes, mēs varam iemasēt nomierinošu bāzes eļļu ar tējas koka vai lavandas ēteriskajām eļļām.

Cilvēki iedomājas, ka mums ir ļoti vienkāršs darbs, bet tā nav.

Mums ir jābūt fiziski nopietni sagatavotiem, īpaši, ja strādājam SPA salonā vai vietā, kur klienti nāk viens pēc otra.

Vai jūs varētu desmit stundas pēc kārtas nostāvēt un visu laiku pildīt smagus vingrojumus rokām? Nedomāju viss.

Žēl, ka mēs nevaram masēt paši sevi.

Foto: Shutterstock

Mugura un pleci šajā darbā ir tik noslogoti, ka daudziem no mums galu galā nākas iet pie traumatologa un daži sāk slimot ar artrītu.

Ir daudz gadījumu, kad masieri darbā ir izmežģījuši savus pirkstus un plecus, kaut tas izklausās traki.

Dažkārt šis darbs iztukšo emocionāli.

Ir klienti, kas masāžas laikā runā bez apstājas un bieži izstāsta mums teju visu savu dzīvi. Un mēs nevaram neklausīties. Mēs vienmēr jūtam līdzi un, ja nepieciešams, doda padomu, bet klientiem mēdz būt nopietnas problēmas, un mēs nevaram tās atrisināt.

Daudzi klienti ne īpaši labi smaržo.

Foto – Fotolia/Tracy King

Mēs saprotam, ka jums var kaut kas sākt sāpēt pēc skriešanas, bet, lūdzu, pirms masāžas kaut vai ieejiet dušā. Vai vismaz sviedrainās daļas noslaukiet ar mitrajām salvetēm. Mums nemaz negribas pieskarties netīrai vai sasvīdušai ādai.

Cilvēki visu laiku nolaiž gāzes.

Parasti tas nozīmē, ka viņi ir atslābināti.

Nav nekas traks, ja to izdara klusi un tikai pāris reižu, bet visu masāžas seansu skaļi pirst nav pieklājīgi.

Parasti masierim ir mazs un ne vienmēr labi vēdināts kabinets…

Klienti sten un vaid. Jā, ir neērtības sajūta.

Draugi, mēs saprotam, ka jūs esat brīnišķīgi un mēs labi darām savu darbu, bet nevajadzētu izdot pārāk skaļas seksuālas skaņas, kamēr mēs strādājam.

Mēs taču neej pie jums uz ofisu un netēlojam orgasmu, kamēr jūs aprēķināt debetu un kredītu.

Nē, mēs nesniedzam seksuāla rakstura pakalpojumus. Pārstājiet jautāt.

Tā saucamajos masāžas salonos mēdz masēt ģenitālijas, bet šādu iestāžu dēļ cieš profesionālu masieru labā slava. Mums regulāri nākas sastapties ar klientiem puišiem, kuri cerējuši uz ko vairāk. Ja viņi prasa “laimīgas beigas”, mēs viņiem parādām durvis.

Reklāma
Reklāma

Bet reizēm klienti vienalga “palaiž rokas”.

Lai gan mēs saprotami izskaidrojam klientam darba robežas, kāds vienalga “palaiž rokas” cerot, ka tas palīdzēs. Pārāk bieži ir situācijas, kad mums pieskaras, mūsu priekšā masturbē vai piedāvā vēl kaut ko, bet mēs varam šādu klientu ierakstīt melnajā sarakstā un norādīt, kāpēc tas noticis.

Vienmēr atrodas tie, kuri mājās “aizmirsuši” maku.

Reizēm vīrieši atsakās maksāt, ja viņi nav seksuāli izglāstīti; viņi domā, ka atdos naudu tieši par to. Atvainojiet, tādā gadījumā mēs piezvanīsim policijai un ziņosim par izspiešanu.

Mums vienmēr jāseko, lai nagi būtu ļoti īsi.

Foto – Shutterstock

Pati briesmīgākā neveiklība ir ieskrāpēt klientam. Mēs vienmēr košļājam košļājamo gumiju, lai mums nebūtu slikta elpa un vairākas reizes dienā izmantojam dezodorantu. Ja no mums nāk slikta smaka kaut nedaudz, cilvēki sāk žēloties, tādēļ vienmēr rūpīgi mazgājamies un kopjam sevi.

Neliels iegriezums rokā var sabojāt veselu darba nedēļu.

Rokas ir mūsu darba instrumets, tādēļ rētas mūs uztrauc. Turklāt no eļļām, kuras izmantojam, rokas sāk sāpēt. Un tas nemaz nav patīkami.

Mūsu darbu nevar nosaukt par stabilu un uzticamu.

Masieri nepelna daudz. Cilvēki uztver masāžu kā iespēju sevi palutināt un bieži vien pirmais, no kā viņi dzīvē atsakās taupības dēļ, ir tas, kas vienkārši sagādā labpatiku.

Ja jums kaut kas nepatīk, vienkārši to pasakiet.

Nereti pacienti klusē kā zivis, pat ja viņiem masāžā gribas kaut ko citādi vai rodas sāpes. Bet pēc tam seansa beigās mēs jautājam, vai viņiem viss patika, un viņi saka “nē”.

Mēs neesam ekstrasensi, mums ir vajadzīga atgriezeniskā saite.

Draugi vienmēr mums izprasa bezmaksas masāžu.

Viņi nevar vienkārši un tieši pajautāt, tā vietā viņi runā kaut ko no sērijas: “O, man tā šodien sāp spranda” un skatās uz mums ar cerību. Mīļie, vai jums patīk strādāt bez maksas brīvdienās? Mums arī nepatīk, tāpēc vienkārši ņemiet un aizejiet uz SPA.

Daudz laika aiziet veļas mazgāšanai.

Foto – LETA

“Pats ļaunākais manā darbā – veļas mazgāšana”. Protams, ne jau tāpēc mēs mācījāmies vairākus gadus, tomēr katram klientam mums jāsniedz tīri palagi un dvieļi.

Dažkārt tieši mēs pamanām klientiem veselības problēmas.

Nereti klienti pie mums nāk no ārstiem, kuri ir ignorējuši viņu sūdzības un piedāvājuši “iemācīties atslābināties”, bet mēs jūtam – kaut kas nav kārtībā. Sāpes mugurā var rasties arī, piemēram, no plaušu slimības vai pat vēža. Ja jums ir kaut mazākās aizdomas par kaut ko, mēs vienmēr iedrošinām un pat uzstājam, lai jūs dotos pie ārsta.

Mūs tracina cilvēki, kuri nespēj atslābināties un nostāvēt mierā.

Jums nevajag “palīdzēt” masierim: kustēties, pacelt roku vai kāju.

Tas novērš mūs no darba un liek saprast, ka jūs neesat atslābinājušies.

Un galu galā – mēs vienalga saprotam, ka mīlam savu darbu.

Mums patīk palīdzēt cilvēkiem atslābināties, strādāt ar sevi, tikt vaļā no sāpēm un paaugstināt dzīves kvalitāti. Bet mēs būsim pateicīgi, ja jūs nevilksiet ārā savu locekli.

Avots: buzzfeed.com

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.