Foto: Pexels

Nav nemaz tik slikti būt īsa auguma cilvēkam! 4 iemesli, kāpēc tas nāk par labu veselībai 0

Pievieno LA.LV

Vai īsāks augums ir mīnuss? Parasti mēs domājam, ka garāks augums nozīmē priekšrocības – labāka redzamība pūlī, vieglāk aizsniegt augšējos plauktus un, ko tur slēpt – pat lielāka pašpārliecinātība par sevi. Jo sabiedrībā nereti tomēr valda uzskats – jo garāks, jo labāk. Taču zinātne pamazām sāk zīmēt pavisam citu ainu.

Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
“Ja esat ārā no pilsētas, ieteiktu tur arī palikt,” iedzīvotāji Rīgā un citviet Latvijā sūdzas par savādu smaku gaisā 84
Veselam
Nieres cieš klusējot: 10 ikdienas ieradumi, kas palīdzēs tās pasargāt no nopietnām slimībām
Lasīt citas ziņas

Arvien vairāk pētījumos secināts, ka cilvēkiem ar īsāku augumu var būt ne tikai savas priekšrocības ikdienā, bet arī pārsteidzoši ieguvumi veselībai. Dažos gadījumos tas var nozīmēt pat ilgāku mūžu un mazāku risku saskarties ar nopietnām slimībām.

Tātad – ja neesi no garākajiem, iespējams, tavs ķermenis slepeni strādā tavā labā vairāk, nekā tu domā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lūk, četri iemesli, kāpēc jūsu mazais augums patiesībā ir ieguvums veselībai!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.