Māris Sirmais: “Ir sajūta, ka tu vari noslāpt pats no sava klepus. Jāklepo piecdesmit reizes bez pārtraukuma un, kad beidzot kāds mazs krikumiņš atklepojas, tā sākas nākamais klepus vilnis. Tu, cilvēk, nevari ne paelpot, ne vairs paklepot, runāt vispār nebija iespējams.”
Māris Sirmais: “Ir sajūta, ka tu vari noslāpt pats no sava klepus. Jāklepo piecdesmit reizes bez pārtraukuma un, kad beidzot kāds mazs krikumiņš atklepojas, tā sākas nākamais klepus vilnis. Tu, cilvēk, nevari ne paelpot, ne vairs paklepot, runāt vispār nebija iespējams.”
Foto: Karīna Miezāja

“Tu, cilvēk, nevari ne paelpot, ne vairs paklepot, runāt vispār nebija iespējams.” Diriģents Sirmais par savu pieredzi ar Covid-19 61

Arta Ciša, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Pieraduši pie gripas vai citu “normālo” vīrusu izraisītu slimību gaitas, nereti esam nepamatoti pārliecināti par to, ka vienu reizi izslimota kovida infekcija ir drošs garants ilgai un stabilai imunitātei.

LE
LETA
Ziņas
Pavļuts skaidro, kas būs nepieciešams, lai pagarinātu Covid-19 sertifikātu 229
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Man bija saruna ar vienu pedagoģi, nu šausmīga saruna.” Šadurskis par pedagogu izglītotību 164
22 stundas
AD
Artis Drēziņš
Stāsti
“Viņam nozaga visu, bija palicis vien apakšbiksēs, aizvedu uz savām mājām, parādīju skapi, sieva vēl naudu iedeva!” Madars Kupičs – nesavtīgs un cilvēcīgs policists, kuru apbrīno 49
1 diena
Lasīt citas ziņas

Taču statistika rāda citu ainu. Arvien biežāk iezīmējas fakts, ka ar Covid-19 var saslimt atkārtoti. Tāda ir arī diriģenta, Valsts akadēmiskā kora “Latvija” mākslinieciskā vadītāja Māra Sirmā pieredze.

Cēsu koncertzāle ir liktenīga šai pandēmijā. Pirmajā vilnī, ja tā var raksturot saslim­stības līkni koncertzālē, saslima Latvijas Radio kora mākslinieki un publika.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nākamais vilnis bija Pētera Vaska septiņdesmit piecu gadu jubilejas koncertā, kur ar kovidu inficējās daudzi mūziķi gan no Valsts simfoniskā orķestra, gan Valsts akadēmiskā kora “Latvija”, gan operatori no televīzijas filmēšanas grupas un žurnālisti.

Pārrunāt kļūdas notīs un… saslimt

Sākumā slimības simptomi nebija jūtami, tikai trešajā dienā parādījās tāds ļoti neliels klepus. Un te ir liels pretrunu kopums: no vienas puses, jāciena personas datu aizsardzība, bet, no otras – konfidencionalitāte ir kavēklis ātrākai slimības ierobežošanai.

Tāda prakse, iespējams, ir pilnīgi vietā citu slimību gadījumos, bet diez vai to varētu attiecināt arī uz kovidu. Mans piemērs ir ļoti spilgts pierādījums tam. Jo! Ja es nebūtu zinājis, ka orķestrī ir saslimuši cilvēki, kuri ātrāk sajutās neveseli un veica testus, tad es vēl ilgi turpinātu aplipināt citus, pats to nenojaušot.

Ar vienu no saslimušajiem mūziķiem pirms koncerta pārrunājām kļūdas partitūrā un tas man deva impulsu pārbaudīties. Pateicoties tikai tam, ka zināju situāciju, biju piesardzīgs un devos nodot testu.

Tālāko slimības gaitu var raksturot lakoniski – neizturami smagi. Ar oksimetru sekojot līdzi skābekļa līmenim, uzmanīju, vai kādā brīdī nav jādodas uz slimnīcu. Slimība skāra aknas, nieres, plaušas.

Piemēram, uz nierēm tas atsaucās tipiski tā, it kā cilvēks būtu apsaldējies. Ārsti iesaka, un viņiem ir simtprocentīga taisnība, ka jālieto daudz šķidruma. Bet, ja kovids iedarbojas uz nierēm, tad sajūta ir tāda, ka visu laiku vajag uz labierīcībām.

Tas viss vainagojās ar vājprātīgu klepu. Ir sajūta, ka tu vari noslāpt pats no sava klepus.

Jāklepo piecdesmit reizes bez pārtraukuma un, kad beidzot kāds mazs krikumiņš atklepojas, tā sākas nākamais klepus vilnis. Tu, cilvēk, nevari ne paelpot, ne vairs paklepot, runāt vispār nebija iespējams.

Neesmu biežs slimotājs, tāpēc nav lielas pieredzes, bet parasti slimībai ir sākums, zemākais punkts un tad sākas atveseļošanās. Bet kovida gadījumā vispār nevar saprast, kas ar tevi notiek.

Vari piecelties no rīta ar normālu ķermeņa temperatūru un pēc pāris stundām tā būs pāri trīsdesmit deviņiem grādiem. Pilnīgi neprognozējama slimība ar neraksturīgu, nevienmērīgu atlabšanas gaitu.

Smiedamies pilnu spaini kalnā neuznesīsi

Atkal saslimu pēc ieraksta Botāniskajā dārzā, kur ierakstījām koncertu kopā ar Raimondu Paulu un Raimondu Tigulu. Iepriekš jutos izveseļojies, viss bija kārtībā.

Pēc apjomīgā darba pie ieraksta devos mājās un nejutu pilnīgi nekādas veselības problēmas, bet vēlāk vakarā sākās drudzis, iekšēji degu un turpmākās četras piecas dienas pavadīju totāli bez spēka.

Agrāk varēju smiedamies no upes uznest kalnā katrā rokā pa pilnam ūdens spainim, bet tagad vajadzēja četras reizes atpūsties. Mana fiziskā forma pēc slimības bija pamatīgi ietekmēta.

Trešā saslimšanas reize bija vēl smagāka. Nebija spēka piecelties no gultas, nevarēju un nebija vēlēšanās ēst.

Negribējās absolūti neko. Paša dzimšanas diena beidzās ar ātro palīdzību. Vairākas dienas nogulēju pie sistēmām, kamēr pakāpeniski atguvu spēkus.

Vai tie tiešām bija trīs Covid-19?

Ārsti raksturoja, ka no jauna piedzīvotie simptomi bija pēcviļņi, reakcija pēc kovida pārslimošanas. Organisms bija tik ļoti novājināts, ka pie jebkādas konfliktsituācijas organismā slimība atkārtojās.

Cēsu koncerta diena bija pirmā, kad tika atvērti potēšanās punkti, arī es kā vienkāršs mirstīgais varēju sapotēties. Ja es būtu varējis tikt, es šo iespēju, protams, arī izmantotu.

Man nav jāpotējas pusgadu, jo pārslimojot iegūtas antivielas. Bet tiem, kuri noliedz potēšanos un atbalsta tumsonību, varu teikt tikai vienu: tiešām nenovēlu saslimt ar kovidu.

Protams, ka daudzi teiks – paklau, Māri, ir cilvēki, kuri tam viegli izgājuši cauri. Mums arī korī daudziem no saslimušajiem lielākās problēmas bija kādas divas dienas: lauza kaulus, nevarēja pagulēt, sāpēja visās malās, pat tāda sajūta, ka āda sāp!

Tomēr pote ir iespēja pasargāt sevi no smagas slimības gaitas. Un mūsu ikdienai: izglītības procesam, medicīnai, kultūras dzīvei atgriezties normālā ritmā.

Ļoti patika kāda cilvēka teiktais, ka būtu interesanti pavērot, kas notiktu sabiedrībā, ja paziņotu, ka Latvijā ir tikai tik daudz vakcīnu, cik ir. Vairāk neražos, nebūs. Kas sapotējās, tas paguva… un viss.

Man gribētos zināt, kas ar interesi par potēšanos notiktu tad!

Uzziņa

 Pēc Slimību profilakses un kontroles centra datiem, saskaņā ar laboratoriju ikdienas operatīvo informāciju par cilvēkiem, kuriem tiek veikts Covid-19 tests, līdz 2021. gada 12. augustam Latvijā atkārtoti ar kovidu bija inficējušies 228 cilvēki.

 Par atkārtotu inficēšanos saskaņā ar ECDC definīciju uzskatāms gadījums, kad pacientam ir pozitīvs Covid-19 tests ≥ 60 dienas pēc pirmā pozitīvā testa. Visticamāk, šo cilvēku skaits ir lielāks, jo ne visi inficētie ir veikuši testu pirmās vai otrās inficēšanās epizodes laikā, īpaši tajos gadījumos, kas noris bez nozīmīgiem slimības simptomiem.

Tas ir gadījums, kad noderīgi noteikt antivielas

Ģimenes ārstam, Valsts imunizācijas padomes loceklim Ainim Dzalbam praksē bijuši daži pacienti ar atkārtotiem kovida saslimšanas simptomiem un vienam no viņiem Covid-19 otro reizi tika apstiprināts arī laboratoriski.

Kā noteicāt, ka saslimušajam cilvēkam neturpinās pirmā kovida “astes”?

Starp abām saslimšanas reizēm bija vairāk nekā sešu mēnešu starplaiks. Veicām testu, jo pacients sūdzējās par slimībai raksturīgajiem simptomiem, kas saistīti ar ožas un garšas zudumu, augstu ķermeņa temperatūru.

Jāpiebilst, ka šim pacientam iepriekšējais tests pēc pārslimošanas jau bija negatīvs. Tātad – tā bija atkārtota saslimšana ar klīniskajām pazīmēm.

Šādi gadījumi nav bieži, jo saslimšanu pīķis bija ziemā, daudziem no kovidpacientiem vēl nav pārsniegta sešu mēnešu robeža, kuras laikā atkārtoti neslimo. Jo kāda imunitātes atlieka jau organismā ir saglabājusies.

Bet pēc šī laikposma ir iespējams saslimt atkal. Arī pasaulē ziņo par šādiem gadījumiem un biežāk šie dati bijuši par medicīnas darbiniekiem, kuri ir iesaistīti kovidpacientu aprūpē.

Ja ir bijušas aizdomas par vairākiem atkārtotiem gadījumiem, kā noteicāt, ka tās nav pamatotas?

Problēma par aizdomām rodas, atkārtoti nododot testus dažādu iemeslu dēļ: darba vajadzībām, ceļošanai, ār­sta apmeklējumam. Testējot pēc mēneša, diviem vai trim, var gadīties, ka cilvēkam atkal ir pozitīvs tests.

To skaidro kā vīrusu fragmentu klātbūtni augšējos elpceļos. Tests var būt pozitīvs, bet pacients tomēr nav infekciozs.

Tas ir tas gadījums, kad ir noderīgi noteikt antivielas un, ja IgG antivielas ir pozitīvas, tests ir pozitīvs, bet kovids ir pārslimots nesen, tad šos pacientus neuzskata kā infekciozus un tas nav atkārtots kovids.

Ja godīgi, es neticu, ka pēc pārslimošanas īsā laika posmā cilvēks var slimot atkal. Ja tā notiek, tad par iemeslu varētu būtu kāds iedzimts vai iegūts imūn­deficīts.

Ticamākais skaidrojums ir tā saucamais “long covid” – ilgāka slimības gaita, kad tā bijusi izteikta un sūdzību bijis gana daudz.

Ja elpceļu epitēlija bojājumi bijuši dziļi, infekcija izraisījusi pneimoniju, tad arī pēc trim mēnešiem tests var būt pozitīvs un var parādīties robežgadījumi, piemēram, ka pacientam ir sūdzības par klepu vai iesnām, kas arī kovidam ir raksturīgas pazīmes. Un tad ārsts īsti nevar novērtēt – ir atkārtots kovids vai nav.

Tad jāveic jau minētais antivielu tests un, ja analīzes ir pozitīvas, tad mēs, ārsti, sliecamies domāt, ka sūdzības par veselības problēmām vēl ir atliekas no iepriekšējās saslimšanas.

Dzirdēts, ka otrreiz slimo smagāk.

Šobrīd grūti komentēt, vai otrreiz slimībai ir potence kļūt smagākai vai ne, bet manā praksē pacientam abas reizes bija vidēji smaga slimības gaita.

Protams, ka pēc viena vai dažiem saslimšanas gadījumiem nevaru izteikt drošus secinājumus un raksturot slimības atkārtotai gaitai raksturīgās tendences.

Kā jūtas jūsu otrreiz kovidu pārslimojušais pacients? Vai potējās?

Viņš rūpīgi ārstējās, izveseļojās, pēc spēku atgūšanas ir pilnībā atguvies. Jā, un, iekļaujoties noteiktajās 180 dienās pēc pārslimošanas, saņēma tikai vienu nepieciešamo potes devu.

Cerēsim, ka šī infekcijas slimība viņam vairs nebūs jāpiedzīvo.

Nepotējas, jo domā, ka pārslimos viegli

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas preses sekretāre Ilga Namniece pastāstīja, ka pagājušā gada oktobrī, kad sākās otrais saslimšanas vilnis, bet vēl nebija pieejama pote, divas reizes kovidu izslimoja vairāki no medicīnas personāla.

Viņa zina teikt, ka šobrīd nav faktu par to, ka otro reizi nākas slimot smagāk nekā pirmo.

“Datu nav, bet iespējams, ka pēc pirmās saslimšanas veidojas antivielas, kas pasargā cilvēku, ja vien viņš bezatbildīgi neizturas pret savu veselību: riskē un neuzmanās, arī nepotējas, domājot, ka antivielu pietiks visam mūžam. Mēs gan nezinām, cik daudz antivielu ir nepieciešams, lai nesaslimtu. Tas vēl tiek pētīts un ne mēs vienīgie nezinām,” uzsver slimnīcas pārstāve.

Stacionārā nonāk pacienti ar smagu slimības gaitu un arī ar smagām blaknēm pēc kovida izslimošanas. Visi tie, kuri sarunās dalās ar savām pārdomām un uzskatiem, uzsver, ka nepotējās, jo domāja, ka slimos viegli un… redz, kā sanāca.

“Pilnīgi noteikti varu pateikt, ka tie, kas runājuši publiski, teikuši, ka pirmais darbiņš, ko viņi pēc slimnīcas un pēc rehabilitācijas kursa darīs, – sapotēsies. Tā ir rūgta mācība cilvēkiem, jo mēs neviens nevaram zināt, kā slimosim. Lai Dievs dod, ka tā ir kā viegla saaukstēšanās, nevis smaga slimība ar ilgi paliekošām sekām.”

Publikācija sagatavota sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Veselam
Populārākais vēlējums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā būs – “Lai laba veselība!” 2
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Covid-19 seku mazināšana jauniešu vidū ir aktuāla – 17 000 saņems atbalstu 1
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
“Kamēr daudzi nevakcinējas pret kovidu, HIV pacienti lūdzas, lai viņiem būtu šāda iespēja,” Ažiņa atklāj, vai būs pieejama arī vakcīna pret HIV 24
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts atklāj, cik miljonus “MikroTik” valdes priekšsēdētājs apņēmies ziedot BKUS 25
2 dienas
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts skaidro, kas būs nepieciešams, lai pagarinātu Covid-19 sertifikātu 229
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Man bija saruna ar vienu pedagoģi, nu šausmīga saruna.” Šadurskis par pedagogu izglītotību 164
22 stundas
AD
Artis Drēziņš
Stāsti
“Viņam nozaga visu, bija palicis vien apakšbiksēs, aizvedu uz savām mājām, parādīju skapi, sieva vēl naudu iedeva!” Madars Kupičs – nesavtīgs un cilvēcīgs policists, kuru apbrīno 49
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Neticama izglābšanās! Fermeris izglābj aitas, izrokot tās no dziļas sniega segas 4
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Gobzems izstāsta par protesta akciju “Rododendrs” un ir pārliecināts, ka tā pulcēs tūkstošiem cilvēku 277
1 diena
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
VCA mobilais vakcinācijas punkts pirmajā mēnesī Rīgā un reģionos pret Covid-19 vakcinējis vairāk nekā 1300 iedzīvotājus 1
20 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Veselības centru apvienība: Covid-19 pacienti novērtē ārsta izbraukumu uz mājām 3
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Imunitāte iet roku rokā ar psihoemocionālo stāvokli 8
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc sargāt galvu un kaklu no aukstuma 9
Nedēļa
LA
LA.LV
Ziņas
VCA investē Latvijas jaunās ārstu paaudzes izglītībā 1
17. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Rūpēs par vīriešu veselību 7
15. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja oža pēc Covid-19 pārslimošanas ir patoloģiski mainīta 17
15. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Trīs risinājumi, kā pirms ziemas stiprināt spēju pretoties vīrusiem
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Aptieka ir drošības spilvens diabēta pacientam Covid-19 laikā 2
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Elpceļu vīrusu sezonas laikā Covid-19 raksturīgo simptomu noteikšana vēl svarīgāka 8
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā zināt pareizās devas vitamīniem? 7
5. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mājsēdē būtiski cieš pusaudžu miegs un emocionālā veselība 9
5. novembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Repharm” uzņēmumus novērtē ar valsts apbalvojumu vadītājai Stellai Lapiņai 2
2. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko iedzīvotāji domā par savu imunitāti? 10
28. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Mēness aptiekas” atvērtas jau no septiņiem rītā 1
27. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kur vīrusa daļiņu ir vairāk un pastāv lielāks risks inficēties? 7
25. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VCA mobilā vakcinācijas punkta izbraukumiem liels pieprasījums jau pirmajā nedēļā 5
23. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ceļazīmes sadzīvošanai ar gada tumšo laiku 1
22. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mūsu jaunajā realitātē konsultācijas tiešsaistē ir farmaceitiskās aprūpes daļa 3
19. oktobris, 2021
LA
LA
Veselam
Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās 2
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Nākamnedēļ pie iedzīvotājiem dosies Baltijā pirmais mobilais vakcinācijas punkts 12
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VCA gatava iesaistīties papildus plānveida operāciju nodrošināšanā 3
14. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Vajadzība pēc farmaceita padoma ārkārtējā situācijā ir pieaugusi
13. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Visbiežāk iedzīvotāji atbalsta sejas aizsargmasku nēsāšanu sabiedriskās vietās 3
8. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Cik nopietna rudens kaite ir noķerta? 3
7. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bez magnija nav iespējamas vairāk nekā 300 bioķīmiskas reakcijas organismā 1
6. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 ieteikumi – lai imunitāte ir tavas veselības miesassargs 11
4. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” – mīlētākais zīmols farmācijā trešo gadu pēc kārtas 4
30. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk 1
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
24. septembris, 2021
DB
Dace Baltruma
Ziņas
Lasītāja: Plaisa starp “mēs” un “viņi” plešas platumā. Vai kāds parēķinājis, cik nonākuši kapu kalniņā tikai tādēļ, ka laikus netika pie ārsta? 71
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Imunitāte iet roku rokā ar psihoemocionālo stāvokli 8
3 dienas
RO
Regīna Olševska
Ziņas
Pieņem jaunus MK noteikumus: tie palīdz cilvēkiem ar invaliditāti, bet rada asas diskusijas 2
5 dienas
ML
Māra Libeka
Veselam
Valdība liek strādājošajiem darbiniekiem testēties, bet kā process notiks – vēl nav skaidrs 69
Nedēļa
RO
Regīna Olševska
Veselam
Veselība – paša atbildība! Farmaceits pastāsta, kas palīdz būt formā vīriešiem 2
Nedēļa
LE
LETA
Veselam
Kopš pandēmijas sākuma Latvijā vēsturisks antibiotiku patēriņš 9
25. novembris, 2021
LE
LETA
Ziņas
FOTO. Rīgas lidostā sliktas redzamības dēļ “airBaltic” lidmašīna nobraukusi no manevrēšanas ceļa 4
40 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
Vai medikamentus pret Covid-19 varētu ražot Latvijā? Atbild “Grindeks” padomes priekšsēdētājs Lipmans 3
1 stunda
LA
LA.LV
Ziņas
“Atlūgumus iesniedz arī gados jauni un arī vakcinēti pedagogi!” LIZDA priekšsēdētāja Vanaga skaidro situāciju 25
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Pirmo reizi vēsturē galvaspilsētā izsludināts sarkanais brīdinājums par ekstremāli stipru snigšanu 24
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Ziņas
Vai valsts ģimnāzijām izglītības sistēmā vairs nav vietas? 1
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Pret Covid-19 pilnībā vakcinējušies teju 1,2 miljoni Latvijas iedzīvotāju 57
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. No rīta Rīgā sniega sega kļuvusi par desmit centimetriem biezāka 5
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vai princis Čārlzs tiešām atteiksies no troņa un uzticēs to savam dēlam princim Viljamam? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Ziņas
“NATO ļoti labi saprot, ka Krievija netaisās karot.” Deputāts par NATO un Krievijas saspīlējumu 104
1 diena
GN
Gunārs Nāgels
Ziņas
Gunārs Nāgels: Kāpēc godīgi cilvēki melo un maldina? 25
17 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Gribam termiņus!”, “Kā tādam melīgam ministram lai uzticas?” – soctīklotāji par to, ka sertifikātam varētu būt termiņš 78
1 diena
UN
Uldis Neiburgs
Stāsti
Ebreju masu slepkavība Rumbulā: upuriem lika nogulties ar seju uz leju virsū uz jau nogalinātajiem un mirstošajiem 87
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Megana tomēr ir daudz rūpīgāka māte nekā Keita”: eksperta izteikumi intervijā samulsina britus 22
1 diena
AD
Artis Drēziņš
Stāsti
“Viņam nozaga visu, bija palicis vien apakšbiksēs, aizvedu uz savām mājām, parādīju skapi, sieva vēl naudu iedeva!” Madars Kupičs – nesavtīgs un cilvēcīgs policists, kuru apbrīno 49
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Interneta publiku sajūsmina haskijs, kas nepacietīgs lēkā, gaidot startu sniegotam skrējienam suņu pajūgā 10
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Gobzems izstāsta par protesta akciju “Rododendrs” un ir pārliecināts, ka tā pulcēs tūkstošiem cilvēku 277
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts skaidro, kas būs nepieciešams, lai pagarinātu Covid-19 sertifikātu 229
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
pareizi aizņemties, lai bizness plauktu
13:47
LE
LETA
Ziņas
Saslimstība ar Covid-19 Latvijā nokritusies zem Eiropas vidējā rādītāja
13:37
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Siltie pupiņu salāti: ēdiens, kas piestāv ziemai
13:00