Ķirurģe par plastiskās ķirurģijas cenām: strādājošam cilvēkam, iegādājoties platekrāna televizoru, izmaksas ir līdzīgas 11

Ko tad īsti dara plastiskais ķirurgs? Sabiedrībā valda dažādi mīti un stereotipi, tāpēc TV24 raidījumā “Uz līnijas” viesojas  plastikas ķirurģe, klīnikas “Aesthetica” vadītāja Evija Rodke.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

“Plastiskajai ķirurģijai ir ļoti daudz nozares. Ir rekonstruktīvā ķirurģija, ir plaukstas ķirurģija, ir estētiskā ķirurģija un ir arī estētiskās medicīnas nozare,” skaidro ķirurģe.

Katrai no šīm nozarēm ir plašs darbības lauks, sākot no akūtām situācijām- traumām, kur nepieciešama rekonstrukcija, pie audzējiem, pie dažādiem defektiem- beidzot ar rokas mikroķirurģiju, rētas korekciju, pēcdzemdību dažādām korekcijām. Arī estētiskajā ķirurģijā defekti iedalās- iedzimti, iegūti un ar cilvēka novecošanu saistīti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai arī sabiedrībā arvien virmo mīti par plastisko ķirurģiju Evija Rodke min: “Man liekas, ka tie mīti paliek mazāk un mazāk, jo internets tomēr ir iedevis cilvēkiem izglītošanās iespēju un, ja kaut nedaudz cilvēks par kaut ko savā dzīves kvalitātes uzlabošanā interesējas, viņš mazliet palasot jau saprot. Bet, protams, cilvēkiem, kas nekad nav saskārušies ne ar kādu medicīnas nozares detalizētu izklāstu, iespējams, tiešām liekas, ka tie tik špricē un kaut ko tur palielina. Bet es jūtu, ka mītu paliek arvien mazāk.”

Savukārt, atbildot uz jautājumu vai tas ir mīts, ka plastiskā ķirurģija ir pieejama finansiāli ļoti nodrošinātiem cilvēkiem, Rodke min, ka tas ir atkarīgs no darbu apjoma, kas ir jādara.

“Plastiskā ķirurģija ir medicīnas nozare. Un ir ļoti daudz lietas, kas ir apmaksātas, un ir arī lielas pārvērtības un lieli ieguldījumi. Tas, protams, izmaksā vairāk. Bet strādājošam cilvēkam, iegādājoties platekrāna televizoru, izmaksas ir līdzīgas.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.