Foto – Shutterstock

Vīrs: Sieva gaida mazo, es jau tagad jūtos noguris 0

Stāsta lasītājs Edvīns: “Cenšos izpildīt visas sievas iegribas: pienesu gultā gurķīšus, lobu kalniem apelsīnus, izdabāju it visā. Bet sieva mūždien ir neapmierināta un kašķīga. Te raud, tad atkal metas strīdēties ar mani. Kāpēc tā notiek? Jau tagad jūtos ļoti noguris.”

Reklāma
Reklāma
TV24
“Kandidāts, kurš grib braukt uz Briseli, kaut ko “klārē” krieviski!” Timrots, Kampars un Upleja-Jegermane komentē debates krievu valodā
Kokteilis
Šo 5 vārdu īpašnieki liek sievietēm justies kā septītajās debesīs 10
TESTS. Izpildi testu un pārliecinies, vai zini latviešu valodas gramatiku tikpat labi, cik devītklasnieks
Lasīt citas ziņas

Komentē ģimenes psiholoģijas centra Līna ģimenes psihoterapeite Ilze Mizāne-Novikova, divu bērnu mamma: “Līdz ar bērniņa ieņemšanu ikvienam mainās loma. Izmainās ģimenes sistēma. Faktiski tā ir krīze gan māmiņai, gan tēvam, gan omītēm un opīšiem. Ikviens apzinās, ka nu būs jaunā statusā, citā lomā.

Varbūt grūtnieces garastāvokli ietekmē kāds cits no ģimenes, piemēram, vīramātei ir tendence visā piedalīties. Ģimene ir sistēma, kurā cits citu spoguļo. Notiek kā purvā – ja tajā iemet akmeni, visa purva virsma sāk līgoties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Der aizdomāties, kādēļ mīļotajai ir tāds stress. Varbūt tas saistīts ar laulāto attiecībām.

Nekašķējamies taču, ja esam laimīgi!

Vīram der pārdomāt, kas viņam varētu palīdzēt šo laiku izturēt. Vairāk skatīties pašam uz sevi – ko es varētu darīt citādi, lai atbalstītu sievu. Varbūt atnākt agrāk mājās, uzaicināt pastaigā, aizvest tur, kur viņa vēlas.

Vienmēr palīdz saruna. Vīrs lai pavaicā, par ko mīļajai sieviņai ir bažas. Varbūt lai ierosina – uzraksti, par ko uztraucies.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.