Publicitātes attēls

Saņemot ārstniecības iestādes licenci, “Medon” uzsāk plaša spektra attālinātās pacientu konsultācijas 7

Latvijā dibinātā digitālā klīnika “Medon”, kas nodrošina teju 130 ārstu konsultācijas gan klātienē, gan tiešsaistē, ir iekļauta Veselības inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā. Šis solis nodrošina pilnvērtīgākus medicīnas pakalpojumus pacientiem, nepieciešamības gadījumā ļaujot tiešsaistē saņemt medikamentu receptes, nosūtījumus, kā arī padara tos kompensējamus, ja tiek izmantota veselības apdrošināšanas polise.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas

Veselības aprūpes jomā iedzīvotāji nereti saskaras ar ārstu pieejamības izaicinājumu, jo sevišķi attālākos Latvijas reģionos. Lai nodrošinātu to, ka medicīnas pakalpojumi ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam neatkarīgi no atrašanās vietas, “Medon” ir izstrādājis tādus inovatīvus tehnoloģiskos risinājumus, kas ļauj uzlabot servisa procesu efektivitāti, samazinot gan gaidīšanas laiku un loģistikas izdevumus, pacientiem dodoties pie speciālistiem, gan ļaujot ārstiem pieņemt pacientus ērtā un drošā vidē un saņemt konkurētspējīgu atalgojumu.

“Līdz ar ārstniecības iestādes licences saņemšanu speram soli uz priekšu, lai mūsu pakalpojumus ne tikai izmantotu arvien plašāks sabiedrības loks, bet arī sniegtu tādu pašu uzticamības sajūtu kā ikviena cita ārstniecības iestāde. Nenoliedzami, digitālās veselības aprūpe Latvijā vēl ir attīstības sākuma stadijā, taču mēs esam pārliecināti, ka attālinātas konsultācijas spēlēs arvien būtiskāku lomu kvalitatīvas veselības aprūpes nodrošināšanā. “Medon” ir visi priekšnosacījumi, lai jau pavisam drīz nodrošinātu tūkstošiem attālināto konsultāciju mēnesī. Pakalpojumu kvalitāti var apliecināt arī mūsu esošā pacientu bāze, reģistrējušos pacientu skaitam sasniedzot jau 4000.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savā attīstības vīzijā iekļaujam arī ārvalstu tirgus, tāpēc līdzīgus medicīnas pakalpojumus, kas ir fokusēti tieši uz sirds un asinsvadu veselību, sniedzam jau Indijā. Tāpat lūkojamies arī uz tādiem tirgiem kā Saūda Arābija un Apvienotie Arābu Emirāti,” stāsta Roberts Lasovskis, “Medon” vadītājs un līdzdibinātājs.

Digitālā klīnika “Medon” piedāvā Latvijā unikālu pakalpojumu – attālinātas ārsta konsultācijas ar inovatīvu pacientam un ārstam ērtu tehnoloģiju. Šī iniciatīva risina steidzamo vajadzību pēc specializētiem veselības aprūpes pakalpojumiem, sākot ar kardiovaskulārās veselības jomu un fokusējoties uz profilaksi un otro medicīnisko viedokļu sniegšanu. Jau šobrīd klīnika pārstāv 27 ārstu specialitātes, un tajā ir reģistrējušies 128 vadošie medicīnas eksperti.

Par “Medon”:

Digitālā klīnika “Medon” ir veselības tehnoloģijas uzņēmums, ko dibināja Roberts Lasovskis, Andrejs Mironovs, Mārtiņš Ērglis un Helvijs Henšelis. Tā piedāvā attālinātas ārsta konsultācijas, pievēršot īpašu uzmanību sirds un asinsvadu veselībai. Uzņēmuma mērķis ir padarīt Eiropas medicīnas zināšanas pieejamas gandrīz vienam miljardam cilvēku, kas cieš no kardiovaskulārajām saslimšanām un ar tām saistītiem veselības riskiem. Vairāk par digitālo klīniku var uzzināt mājaslapā www.medon.lv.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.