Mobilā versija
+8.6°C
Vizbulīte, Vijolīte, Viola
Trešdiena, 4. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Savāc nepieciešamos parakstus deputātu skaita samazināšanai (12)Portālā "Manabalss.lv" iniciatīvai par Saeimas deputātu skaita samazināšanu no 100 līdz 50 savu atbalstu pauduši vairāk nekā 10 000 cilvēku.
Iedzīvotāji šķendējas par vērienīgajiem sastrēgumiem Brīvības ielāSaistībā ar “Rīgas Siltuma” šodien sākto vērienīgo siltumtrases pārbūvi Brīvības un Pērnavas ielu krustojumā vairāk nekā mēnesi būtiski būs apgrūtināta satiksme uz Brīvības ielas abos virzienos.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +8.6
Alūksne +8.8
Daugavpils +5.1
Saldus +4.5
Liepāja +7.6
Jelgava +3.5
Ventspils +8.2
Limbaži +5
Madona +3.1
Rēzekne +5.3
Māra Libeka: Reformētāji un hemoroīdi (2)Ja būtu savākta statistika, cik daudziem politiķiem un ierēdņiem ir hemoroīdi, tad droši vien atklātos, ka ļoti daudziem, jo šo ļaužu pēcpuses ir nosēdētas vienās sapulcēs. Šīs pārdomas radās, kad atkal gaismā tika celts jautājums par nepietiekamo finansējumu veselības aprūpei.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kam pieder valsts?

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar domubiedriem Rīgā Lielajā ģildē 3. maijā dibinās partiju “Kam pieder valsts”.

Vai Latvijai ir cerība atgūt PSRS okupācijas nodarītos zaudējumus?
Aivars Lembergs: Apvainojumi un aizliegumi Latvijas problēmas neatrisinās (10)Izraēlā dzīvojošais publicists Franks Gordons Latvijas Avīzes 22.aprīļa numurā publicējis kārtējo viedokli (Hūtes vārdi Kremlim kā mūzika) saistībā ar masu personību un uzskatiem par Krievijas mediju Rossija – RTR un portāla Sputnik darbības ierobežošanu.
Lai noturētu iepirkuma cenu, samazina piena cenu (1)Lai palielinātu pārdotās produkcijas apjomu un tādējādi noturētu pašreizējās piena iepirkuma cenas, koncerns "Food Union" līdz jūnija beigām samazina zīmola "Limbažu piens" produktu cenas, informēja "Food Union" sastāvā esošās AS "Rīgas piena kombināts" valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs.
Izdevumi
Atklāj ES–ASV līguma aizkulises (2)Plānotais apjomīgais Trans­atlantiskās tirdzniecības un ieguldījumu partnerības (TTIP) līgums starp Eiropas Savienību un ASV slēpj milzīgus riskus klimatam, videi un patērētāju drošībai, tāpēc būtu jāatceļ, paziņojusi starptautiskā vides aizsardzības organizācija "Greenpeace",
Kāda lustra labāka atšķirīgiem interjeriem un iespaidamMūsdienu interjers nav iedomājams bez stilīgas un skaistas lustras. To, vai plānotais apgaismojums būs komfortabls, nosaka vairāki faktori.
Slavenās Bārbras Streizandes diēta (1)Slavenību diētas vienmēr izraisījušas intereses, jo "zvaigznes" taču atļaujas iet pie dārgiem dietologiem, kuri atrod unikālas un efektīvas notievēšanas metodes. Leģendārā aktrise un dziedātāja Bārbra Streizanda daudzas desmitgades pārsteidz savus fanus ar lielisku figūri, tātad viņas diēta ir ievērības cienīga. 
Ko varam pamācīties dārza veidošanā no lietuviešiem (1)Dārzs bez vasaras puķēm nav dārzs, ir pārliecināti kaimiņvalstī Lietuvā. Puķes tur stāda, kur vien iespējams, un, jo vairāk, jo labāk.
Pirmā palīdzība mājdzīvniekam: saindēšanās, apdegumi, applaucējumiJa kvalificētu mediķu palīdzība konkrētajā situācijā nav pieejama, saimniekam jāzina, kā sniegt pirmo palīdzību cietušajam dzīvniekam.
Reklāma
Austrijas pilsonis, steidzoties uz Rīgas lidostu, iedzīvojas nepatikšanās (1)Vakar kāds Austrijas pilsonis, steidzoties uz lidostu, krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, informēja Valsts policija (VP).
Hermētisma pārbaude mājai (5)Lai paaugstinātu būvju energoefektivitāti, jāno­drošina ideāls sienu hermētisms. Mājas gaisa caurlaidību par vēlu pārbaudīt, kad sals kož. To jāgatavojas darīt siltā laikā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
189
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1050
Taurage, Aldis. Bija labi!
679
Taurage, Andis un Vladimirs
528
Taurage, Andis
425

Mednieku galerijas

Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
32
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
123
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
82
Ruksis iesprūda krūmos...
293
Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
306
Filipīnas – izvēlies kādu no 7000 salāmIzmisis spāņu bruņinieks, līdz ceļiem ūdenī, bet viņam pretī trīs šķēpiem bruņoti, nepārprotami naidīgi no­skaņoti mežoņi gurnautos – tāds priekšstats par Filipīnām man saglabājies no pamatskolas vēstures mācību grāmatas.
Naftas saulē kaistošie emirāti. Ceļojuma piezīmes (2)Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), kas ērti iekārtojušies Arābijas pussalas dienvidaustrumos Persijas un Omānas līča krastos, šobrīd ir viena no modīgākajām tūristu pulcēšanās vietām.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+