Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Elīza, Lizete, Zete
Trešdiena, 2. septembris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Puķes biksēs un pie dēļa. Neparasta ogrēnietes ideja košumaugu "plauktiņiem" (2)Ogrēnietei Ilzei Purmalei prieku par puķu košumu vairākkārt mēdza sabojāt kaķis, kuram bija niķis tās ar nagiem un zobiem paplosīt.
VVD publisko Dienvidu gudrona dīķa apsardzes pārņemšanas videoLai kliedētu "Skonto Būve" publiski pausto klaji nepatieso informāciju par veidu, kādā Valsts vides dienests (VVD) pārņēma Dienvidu gudrona dīķa apsardzi, VVD publiskojis video ar patieso "atmosfēru" objekta pārņemšanas brīdī.
Rīgā, Daugavā izveidojies nezināmas vielas plankums 100 kvadrātmetru apmērāRīgā, Daugavā, iepretim adresei Meldru iela 2, otrdienas vakarā izveidojies nezināmas vielas plankums 100 kvadrātmetru apmērā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.7
Alūksne +12.0
Daugavpils +15.5
Saldus +17.9
Liepāja +18.2
Jelgava +16.8
Ventspils +18.1
Limbaži +14
Madona +13.4
Rēzekne +14.1
Māris Antonevičs: Krievijā apspriež dīvainu Putina un Medvedeva video un tā politisko vēstījumu (5)Krievijā un arī ārpus tās robežām ievērību izpelnījies kāds dīvains video, kurā redzami prezidents Vladimirs Putins un premjers Dmitrijs Medvedevs.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Pārsniedzam ātrumu!

1. septembrī Latviju sasniedza lietus mākoņi. Hidrometeorologi prognozē, ka laiks kļūs arvien vēsāks.

Vai uz robežas ar Krieviju jābūvē dzeloņstiepļu žogs?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Ko, jūsuprāt, skola bērnam nevar iemācīt? "LA" lasītāju aptaujaNo skolas sagaida, ka tā bērnam iemācīs teju visas dzīvei vajadzīgās prasmes un zināšanas, bet vai tas maz iespējams?
Kā saglabāt vasaras iedegumu līdz pat vēlam rudenim?Par pagājušo vasaru mums atgādina ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī skaists iedegums. Kura no mums gan nevēlētos to saglabāt līdz pat vēlam rudenim, bet diemžēl ne vienmēr tas izdodas un iedegums pazūd jau dažu nedēļu laikā.
Putas, lakas, želejas - kā pareizi lietot, lai nebojātu matu veselību. Skaidro speciālistsMatu putas kuplumam, želeja un laka - īpaši ieveidotām frizūrām, ikviena sieviete šos matu skaistumkopšanas līdzekļus ir vairākkārt dzīvē izmantojusi. Ko nodara šie līdzekļi matu veselībai, galvas ādai un kā tos pareizi lietot, lai nebojātu skaistās cirtas?
Pedofiliju biežāk konstatē ārsti, bet nav pienākuma ziņot, uzver tiesību aizstāveŽurnāla 36,6 °C septembra numurā var lasīt interviju ar Valsts Bērnu tiesību Aizsardzības inspekcijas priekšnieci Lailu Riekstu-Riekstiņu.
Māksliniece Līga Lerha: Kaķi ir mana dzīve (5)Mana lielā mīla kopš bērnības ir kaķi. Mani fascinē šie gudrie, skaistie un graciozie dzīvnieki.
Par klaiņošanu "arestētais" plušķītis Takers meklē jaunas mājas (1)16.jūnijā Siguldas novada Jūdažos policija par klaiņošanu arestēja augumā starp neliels un vidējs melnbaltu plušķainīti vecumā ap pieciem, sešiem gadiem.
Reklāma
"Visi šeit grēko". Eksperti analizē animēto satiksmes negadījumuAr šo turpinām pirms dažām nedēļām aizsākto Oskara Irbīša animēto satiksmes negadījumu apspriešanu.
Bez jaunajām tehnoloģijām pēc 12 gadiem skolēnam vajadzēs 64 mugursomas (1)Katru gadu pirmās klases skolnieki atver durvis jaunām zināšanām un līdz brīdim, kad pienāks laiks stāties darba attiecībās, tad pasaule būs krietni mainījusies.
"Lašu stāsti". Tie nav makšķernieku stāsti (3)Mitrais – Māris Ansis Mitrevics – kopš Gaujas nacionālā parka dibināšanas 35 gadus bija dabas aizsardzības inspektors.

Makšķernieku stūrītis

Taurage, Aldis. Bija labi!
131
Taurage, Andis un Vladimirs
79
Taurage, Andis
84
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3492
Imants priecīgs
289

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
167
Dabas brīnums no Saldus puses.
218
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
213
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
325
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
376
Ceļojumi

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+