+17.2°C
Modris, Matīss, Mariss
Svētdiena, 21. septembris, 2014
Fotostāsts
Pie Latvijas robežas kārtējo reizi manītas krievu militārās lidmašīnas (6)NATO patruļlidmašīnas šodien, 21.septembrī, virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas kārtējo reizi identificējušas četras Krievijas militārās lidmašīnas.
NA labklājības ministra amata kandidāts - Parādnieks; IeM vadību uzticētu Rasnačam (20)Savukārt atbildību par ārlietām partija vēlētos uzticēt pašreizējām Kultūras ministrijas parlamentārajam sekretāram Rihardam Kolam.
Koncertdzīvi atsāk Zinātņu akadēmijas koncertzāle (7)Oficiālā atklāšanas koncertā sestdien, 20. septembrī, skatītājiem durvis vēra jauna koncertvieta Rīgā – pēc 42 gadu pārtraukuma koncertdzīvi atjaunotā veidolā atsāka Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) augstceltnes amfiteātra zāle ar skatuvi.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Piemin 170 gadus kopš mecenāta Kristapa Morberga dzimšanasAr piemiņas brīdi Lielajos kapos 18. septembrī tika pieminēta visu laiku lielākā Latvijas Universitātes (LU) mecenāta Kristapa Morberga (2.10.1844-8.04.1928) 170. dzimšanas diena, bet 25. septembrī K. Morberga dzīvoklī notiks arī stipendiātu tikšanās.
Aizsargājamas vaboles saglabāšanai izcirtīs krūmus un kokus Gaujas senielejāŠīm teritorijām nesenā pagātnē bija raksturīga parkveida ainava, kas tagad lielākoties aizaugusi. Saskaņā ar izstrādāto sugas aizsardzības programmu atsevišķās kopumā 60-80 hektāru platībās paredzēts izcirst krūmus un kokus.
Rīga +17.2
Alūksne +14.8
Daugavpils +14.8
Saldus +17.1
Liepāja +16.8
Jelgava +16.8
Ventspils +16.7
Limbaži +17
Madona +14.5
Rēzekne +15.5
Labie pārsteigumi pat atkritumu savākšanas vietāDundagas novada iedzīvotājs, ilggadējs "LA" lasītājs Miervaldis Ceimurs pateicas profesorei Inesei Vaiderei par rakstu "Vai padomju armija ir izvesta?", kas publicēts "LA" 29. augusta numurā.

Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Par Sarakstu Nr.1 vai par Sarakstu Nr.2?

Sociālo pētījumu firmas, kas aptaujās vēlētājiem jautā, par ko viņi balsos 12. Saeimas vēlēšanās, konstatējušas, ka joprojām daudzi (gandrīz piektā daļa) vēl nav izlēmuši, par ko balsot. Tāpat arī ir daļa vēlētāju, kuri atklāti nemaz nesaka, par kuru partiju balsos.

Vai piedalīsieties 4. oktobra Saeimas vēlēšanās?
Henriks Danusēvičs: Pietiek runāt par nodokļiem – tie jāsamazina (2)Aicinām turpināt labo praksi un samazināt ar darbaspēka izmantošanu saistītos nodokļus.
Nolīgt darbā baktērijas! Kā darbojas bioloģiskās attīrīšanas iekārtaKad saimnieks nolīgst sev darbā baktērijas, proti, mājās ierīko bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, viņš nosacīti apņemas tās ne vien regulāri barot, bet arī periodiski apkopt. Ko der ielāgot, lai kopdzīve veidotos ilga un laimīga?

Uzticēšanās zālēm vairo slinkumu. Saruna ar ārstu Jāni Raibartu (2)Sestdien Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) profesora Ilmāra Lazovska balvu par nozīmīgu ieguldījumu medicīnā pasniegs Rīgas Stradiņa universitātes emeritētajam profesoram, ārstam Jānim Raibartam.
Reklāma
Konkursā par 20 fotoradaru piegādi pieteikušies divi pretendenti - "Reck" un "Doma"Direkcija joprojām cer, ka pirmos radarus izdosies ieviest jau šogad.
Nolīgt darbā baktērijas! Kā darbojas bioloģiskās attīrīšanas iekārtaKad saimnieks nolīgst sev darbā baktērijas, proti, mājās ierīko bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, viņš nosacīti apņemas tās ne vien regulāri barot, bet arī periodiski apkopt. Ko der ielāgot, lai kopdzīve veidotos ilga un laimīga?

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļas (25)Rakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
48
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
42
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
57
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
49
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
48

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
1
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
40
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
94
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1135
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
122
Piedalies konkursiņā un ej uz krāšņo opereti "Klīvija"!Mūzika, vokāls, deja, krāšņi tērpi un gaismu spēles plaši starptautiski atzītā mūziklu un filmu mūzikas komponista Niko Dostāla labākajā, Latvijā sen nedzirdētā skatuves darbā  – ritmiski un muzikāli valdzinošajā  operetē "Klīvija".
Igaunija joprojām pārsteidzNākamvasar "Lotes zemē" būs vismaz trīs jauni tēli, kas runās latviski
"Vairāk pašcieņas. Pirksim savus ražojumus!" Kā stutēja vietējos Lielās depresijas gados (4)Krievijas aizliegums ievest gandrīz visas pārtikas preču grupas no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas, atriebjoties par to 

Frizūras ar pieaudzētiem matiem tapušas jau senajā ĒģiptēMatu pieaudzēšana izmantota jau senajā Ēģiptē pirms vairāk nekā 3000 gadiem, raksta portāls livescience, atsaucoties uz Amarnas pilsētā veiktiem arheoloģiskajiem izrakumiem.
Vai atminēs sibīriešu kaula bruņu noslēpumu?Krievijas arheologi izrakumos netālu no Omskas pie Irtišas upes atraduši uz bronzas laikmetu attiecināmas kaula plāksnīšu bruņas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman