+9.1°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Piektdiena, 27. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Ukraina saņem no ASV bruņutransportierus (4)Borispiles starptautiskajā lidostā Ukrainas bruņotie spēki sagaidījuši no ASV pirmos desmit bruņutransportierus "Humvee".
Diedzēsim enerģijai un spēkam: kā diedzēt, kā atšķiras dažādu diedzēto sēkliņu un graudu garšaMartā daba mostas no ziemas miega. Kur ņemt vitamīnus, spēku un enerģiju, lai uzveiktu pavasara nogurumu?
Spārītis par prezidentu neies, bet amatā gribētu redzēt akadēmiskās vides cilvēku (6)Optimālajā modelī prezidentam būtu jānāk no akadēmiskās vides, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidents Ojārs Spārītis.
Rīgas cirka ēkai nepieciešama renovācija, kuru traucē tiesvedības (1)Jau kopš 90.gadiem cirks gaida, kad šāda rekonstrukcija varētu notikt, bet to bremzē tiesas procesi par tiesībām uz cirka zemi.
LIZDA prasa apliecinājumu, ka pedagogu darba samaksas modelim būs naudaIZM pārstāve Evija Papule LIZDA padomes sēdē solīja, ka jaunajā modelī visiem pedagogiem algas palielināsies, izņemot tos, kuri šobrīd strādā ar lielu pārslodzi.
Arvien vairāk stārķu ligzdo elektrības stabos; aicina veidot ligzdu pamatus2013.g adā uz zemsprieguma 0,4 kilovoltu (kV) un vidējā sprieguma 20 kV elektrolīniju balstiem tika reģistrētas 7987 stārķu ligzdas, bet 2014. gadā reģistrēto balto stārķu ligzdu skaits sasniedz 8423.
Rīga +9.1
Alūksne +8.6
Daugavpils +10.1
Saldus +9.8
Liepāja +4.1
Jelgava +10
Ventspils +6.0
Limbaži +9
Madona +7.6
Rēzekne +8.7
Egils Līcītis: Pie slavenās bargās kundzes (13)– Kurmja kungs, Kurmja kungs! – izliekusies pa logu, Ingūna sauca, – palīdziet taču Platperu Arvīdam uznest akordeonu!

Aktuāls jautājums

Vai un kāpēc piedalīsieties mediķu protesta akcijā? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Mīļā, es nopirku zemi!
Vai atbalstāt marihuānas dekriminalizāciju Latvijā?
Mazie zemnieki atbrīvoti no zaļināšanas prasībasKādi pasākumi jāveic zaļināšanā 10–10,5 ha aramzemes gabalā? Iepriekšējos gados šī zeme platību maksājumiem bija pieteikta kā pastāvīgās pļavas un ganības.
Savickis: fonds "Marguerite" strādā kā vidutājs "Latvijas Gāzes" akciju pārdošanā (1)Vācijas energokompānijai "E.ON Ruhrgas International" (EON) piederošo "Latvijas Gāzes" akciju pārdošanā vairāku Eiropas banku veidotajam fondam "Marguerite" kā vidutājam vajadzētu akcijas piedāvāt "nopietnām kompānijām".
Izmaksas par zemes ierakstīšanu zemesgrāmatā jāsedz īpašniekam, ne nomniekamUz pašvaldības zemes atrodas par pajām no saimniecības nopirkta kūtiņa. Tagad pašvaldība no jauna slēdz nomas līgumus par zemi zem ēkas – tajā rakstīts, ka visas izmaksas par zemes ierakstīšanu zemesgrāmatā sedz nomnieks. Vai tas ir likumīgi?
Pasniegtas Teātra dienas balvas Piektdien pasniegtas balvas teātra māksliniekiem par izciliem sasniegumiem. Balvas saņēma aktieri Sandra Kļaviņa, Egons Dombrovskis un režisore Indra Roga
Uzlādējies un dod gaismu pasaulei! Ciemos pie Intas Brokānes, kas izveidojusi svētvietuVieni šurp dodas aizlūgt par kādu, izteikt kvēlu vēlēšanos, citi – gūt spēku vai dziedināties.
Kā marokāņu "aliņā". Ciemos pie eksotiskā mājoklī PārdaugavāMAIJA KĀLE un JUNESS FILALI iepazinās pirms septiņiem gadiem laikā, kad Maija apceļoja Maroku. Bet nu jau vairākus gadus pāris iekārtojis mitekli Rīgā, Pārdaugavā līdzās Gaismas pilij. Un te dzīvo arī viņu meitiņas – Selma (6) un Muna (5).
Kā ādas kopšanā var palīdzēt linsēklu eļļaVarat vienkārši ieziest seju ar linsēklu eļļu un pēc 20 minūtēm nomazgāt to ar siltu ūdeni.
Ar kādām ķimikālijām pavasarī apstrādāt augļu kokus un ogulājus?Ar kādām ķimikālijām pavasarī apstrādāt augļu kokus un ogulājus pret slimībām un kaitēkļiem? VALDIS KALNIŅŠ RĪGĀ
Ja gribas ātrāk satikt pavasari, izplaucē zarus!Sandra Ruska, žurnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
Uzlādējies un dod gaismu pasaulei! Ciemos pie Intas Brokānes, kas izveidojusi svētvietuVieni šurp dodas aizlūgt par kādu, izteikt kvēlu vēlēšanos, citi – gūt spēku vai dziedināties. Daudzi grib ne tikai kādu laiku pabūt Ķeguma Svētajā Krusta kalnā, bet arī satikt Intu Brokāni. Smelties viņas gaišumā un ticībā.
Briljantzaļās skaistules – Cayuga pīlesMājputni man parasti neizraisa īpašas emocijas, bet, kad interneta vietnē www.draugiem.lv dzīvnieku audzētavas "Westa-M" (atrodas Ķekavas pagasta Baložos) saimnieces Antras bilžu albumā ieraudzīju Cayuga šķirnes pīles, jāatzīst, mana sirds tiešām sāka pukstēt straujāk.
Reklāma
Sāk atjaunot vēl vienu Liepājas šosejas posmu un divus tiltusSākušies būvdarbi autoceļa Rīga–Liepāja (A9) posmā no Apšupes pārvada pār dzelzceļu līdz Anneniekiem (39,1.-60,1.km) Tukuma un Dobeles novados. Tur plānots stiprināt ceļa segumu un arī atjaunot tiltus pār Bērzi un Bērzupīti.
Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā aplikācijaValsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunim 116111 ir izveidota bezmaksas aplikācija lietošanai mobilajos tālruņos, kas no šīs nedēļas ir pieejama lejupielādei.
Pirmo reizi Latvijas medniecības vēsturē pasniegs apbalvojumu medniekiem (2)Mežraga taures Jaunmoku pilī šosestdien ieskandēs sarīkojumu, kas mūsu valsts medniecības vēsturē notiek pirmo reizi. 14 mednieki saņems Gada balvu medniecībā par ieguldījumu medību saimniecības attīstībā un medību popularizēšanu Latvijā.

Makšķernieku stūrītis

Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
225
noķer un atlaid. 7,840kg
181
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
1063
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
73
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
101

Mednieku galerijas

Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
7583
Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
238
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
224
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
589
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
372
Pakāpies tornī, paveries tālu... Dievs Latviju ir radījis diezgan plakanu – augstu kalnu mums nav, taču paskatīties pāri mežu galotnēm gribas. Teju vienīgā iespēja šādas vēlmes īstenot ir kāpt skatu torņos.
Ko zinām par VDK (2)Kamēr nesaskaņa ar Tieslietu ministriju kavē Latvijas PSR VDK dokumentu izpētes komisijas darba sākšanu, tikmēr Okupācijas muzeja vēsturnieks Ritvars Jansons (šobrīd jau Saeimas deputāts no NA) un literāte Rudīte Kalpiņa sagatavojuši elektronisko izdevumu "VDK/Post Scriptum Nr. 2015"
Feministe pret pašas gribu - klibā revolucionāre Roza Luksemburga (5)Pilns viņas vārds ir Rozālija Luksemburga, un viņa nāca pasaulē 1871. gada 5. martā Polijas pilsētā Zamoscē, kas tolaik ietilpa Krievijas impērijas sastāvā.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman