Mobilā versija
Brīdinājums +4.1°C
Andrejs, Andris, Andrievs
Pirmdiena, 30. novembris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Precīzais horoskops decembrim: kuras dienas būs veiksmīgas, kurās labāk nogaidīt?Auns jutīs spēku pieplūdumu, tāpēc gribēs darīt vairākas lietas vienlaikus. Ieteicams izvairīties no steigas un spontānas rīcības.
Igaunijā grib ierobežot seju aizsedzoša apģērba nēsāšanu (8)Igaunijas Tieslietu ministrija citām ministrijām ir nosūtījusi dokumentu, kurā pausts ministrijas nodoms izstrādāt grozījumus likumos, aizliedzot sabiedriskās iestādēs nēsāt apģērbu, kas aizsedz tā nēsātāja seju.
Traģiski: Rīgā uz šosejas mirst jauns puisis; tuvinieki meklē aculieciniekus (3)Traģisks negadījums 18. novembra naktī noticis uz Daugavgrīvas šosejas Rīgā - auto notriecis jaunieti, kurš miris notikuma vietā. Tuvinieki sociālajā tīklā "Facebook" turpina meklēt notikušā aculieciniekus.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.1
Alūksne +0.1
Daugavpils +1.0
Saldus +3.9
Liepāja +7.8
Jelgava +4.5
Ventspils +5.2
Limbaži +2
Madona +1.1
Rēzekne +0.8
Franks Gordons: Neprāts ārdās (3)11.9.01, 13.11.15, kas sekos?
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. No sirds tikai Latvijai!

Saeimas Budžeta un finanšu komisija, vērtējot nākamā gada budžeta priekšlikumus, atbalstīja dažādus deputātu ierosinājumus, kopumā atvēlot tam vairākus miljonus eiro. Akceptēta arī frakcijas “No sirds Latvijai” iecere piešķirt 243,8 tūkstošus eiro Latvijas Radio bigbendam. Par šo ierosinājumu gan vēl jābalso Saeimā, bet bigbenda vadītājs aģentūrai LETA teicis, ka naudu izmantotu koncertdarbībai, tostarp aparatūras nodrošināšanai un transportam, tiktu iegādāti mūzikas instrumenti, kā arī radītas jaunas programmas un aranžējumi. Jāpiebilst, ka vēl nesen “No sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba aģentūrai LETA teikusi, ka partija neatbalsta deputātu “kvotu” sistēmu, jo tas liecinot par deputātu nevēlēšanos domāt ilgtermiņā un par valsti kopumā. “Šāda valsts naudas dalīšana, kas atļauta daļai deputātu, ļoti izskatās kā koruptīva darbība, jo finansējums kļūst atkarīgs nevis no vajadzībām, bet no pazīšanās, kas nav pieņemama situācija un rada ļoti daudz jautājumu,” teikusi Sudraba.

Vai domās solidarizējaties ar streikojošajiem skolotājiem?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

... un miers dvēselē Svētdien iededzām pirmo sveci Adventes vainagā. Jautāju lasītājiem: "Ar ko jums Adventes laiks ir īpašs?"
Www.RezervesDALAS24.lv
Reklāmas raksts
Vīrieša panākumu atslēga – tīrs, kops izskats (2)Lai radītu labu pirmo iespaidu, nepietiek vien ar labu sirdi un gara skaidrību, sākumā tiek uztverta vizuālā informācija. Personīgā higiēna ir smalks process, kas neaprobežojas ar ikdienas dušas apmeklējumu.
10 olīveļļas izmantošanas iespējas kosmētikāJa jums ir pinnes, tad pagatavojiet krēmu: 4 ēdamkarotes sāls, 3 ēdamkarotes olīveļļas. Uzklājiet maisījumu uz sejas , turiet 3 – 5 minūtes, tad nomazgājiet ar siltu ziepjūdeni.
VIDEO: Drosmīgs āzis zoodārzā izdzīvo tīģeri no viņa "guļamistabas" (1)Krievijā, Piejūras safari parkā, izveidojusies draudzība starp Amūras tīģeri Amūru un āzi Timuru, kas bija paredzēts Amūra pusdienām.
Reklāma
Ieslēgt telefonu bagāžniekāCeļu satiksmes drošības direkcija vakar atklāja kampaņu "Skaties ceļam acīs!", kas mudina satiksmes dalībniekus visu uzmanību veltīt ceļam, nevis tādām blakuslietām kā tālrunis, navigācijas iekārtas vai aizrautīgas sarunas.
Lai izveidotu ekonomisku žogu, to labāk veidot pašamKādreiz pie saimnieku mājām taisīja dižus goda vārtus no izturīgiem ozola vai oša baļķiem.
Trīs jauninājumu autori no Latvijas iekļuvuši prestižā Eiropas inovāciju līderu topā Jaunajā sarakstā iekļauti trīs inovatori no Latvijas – "AirDog" vadītājs Edgars Rozentāls, kura uzņēmums ražo ekstrēmajā sportā izmantojamus bezpilota lidaparātus, portāla "Meduza" galvenā redaktore Gaļina Timčenko un "Reach.ly" vadītājs Ernests Štāls, kura vadītais uzņēmums e-komercijas portāliem piedāvā analītisku rīku klientu uzvedības tendenču apkopošanai.
Lašu nārsts šogad bijis īpaši grūts. Maliķi ciniski maskējas zem vides dienesta zīmesZemā ūdens līmeņa dēļ zivis līdz ikgadējām nārsta vietām nenokļuva

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
648
Taurage, Aldis. Bija labi!
360
Taurage, Andis un Vladimirs
252
Taurage, Andis
239
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
5802

Mednieku galerijas

Nomedīts pie paša Tukuma, izmuka no \'\'aplenkuma\'\' un pa grāvi gribēja aizšmaukt...
189
Duplets... kolēģi pacentās šaujot unisonā
160
Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
292
Labākais gadalaiks - zosu medības.
207
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
493
Vijārs Griķis – ar humoru par nopietno Dziesmu autors un izpildītājs Vijārs Griķis piedāvā rudens drēgnos vakarus iekrāsot ar savām 13 jaunākajām dziesmām, kas apvienotas topošajā albumā "Tev ir jubileja".
Kas ir mistiskās larvas - vēlmes, kas ved uz pašiznīcību, un kā no tām atbrīvoties?Par larvām dēvē cilvēka iekšējās vēlmes, kas ir pretējas pašai dzīvības pamata būtībai - pastāvēt un attīstīties, uzskata ezoteriķi, kuri tās pat iztēlojas kā reālas, astrālas būtnes, kas gluži kā sīkāki vai lielāki parazīti pārņem cilvēka būtību un to pamazām saēd.
Dejo kopā ar sniegpārslām! Attiecību horoskopi 30.11.15. – 6.12.15. Auns. Ražīga darba un enerģijas piepildīta nedēļa. Pēkšņs apgaismības mirklis var dot sākumu kādai jaunai ierosmei.
Vējonis: svarīgi ne tikai, lai aizlūdzam par dvēselēm, bet darām visu, lai nepieļautu karu (1)Latvijas augstākā vadība –Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs svētdien, 29.novembrī, piedalījās Latvijas Ebreju draudžu
Ievērojamu literātu dīvainās atkarībasIkvienam cilvēkam piemīt šādi tādi sliktie ieradumi, un, kā jau pie cilvēkiem mēdz būt, vieni no tā kautrējas, citi – itin nemaz, savukārt vēl daži absolūti par to nedomā. Izņēmums nav arī tie, kuri kādā jomā guvuši izcilus panākumus, tostarp literāti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+