Mobilā versija
+4.6°C
Simona, Apolonija
Otrdiena, 9. februāris, 2016
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Uzšuj mīkstas, ērtas čības! (2)Kad ārā snieg un puteņo, ir īstais laiks ķerties pie kāda rokdarba. Un kāpēc gan nepagatavot siltas čības sev un bērniem?
Aveņu siera kūciņasŠis ir ļoti maigs deserts, kas ir salds papildinājums tējai. 
Patvēruma meklētājiem latviešu valodu sāks mācīt šonedēļ (2)Plānots, ka pirmajiem patvēruma meklētājiem, kas Latvijā pagājušās nedēļas nogalē ieradās saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) pārvietošanas plānu, latviešu valodu sāks mācīt šonedēļ, bet mentoru un sociālo darbinieku nodrošinās divu nedēļu laikā. Tā pirmdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Topošās valdības koalīcijas partneri panāk vienošanos (2)Koalīcijas pārstāvji šodien vienojušies par topošās valdības deklarācijas un koalīcijas sadarbības līguma saturu, žurnālistiem pēc valdību veidojošo partiju pārstāvju tikšanās pastāstīja Ministru prezidenta amata kandidāts Māris Kučinskis (ZZS).
LTV žurnālista bizness ar aizliegtiem paņēmieniem? (1)Vakar Latvijas Televīzijas pirmā kanālā programmā notika pēkšņas izmaiņas – raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" vietā rādīja dokumentālo filmu "Cilvēku orgānu tirgus". Kāpēc?
Rīgas domes darbinieki pērn devušies 51 vizītē uz NVS valstīm un Ķīnu (2)Dažāda ranga Rīgas domes darbinieki pagājušajā gadā kopumā devušies 51 vizītē uz Krieviju, citām Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) dalībvalstīm un Ķīnu. Šādu
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.6
Alūksne +1.2
Daugavpils +3.0
Saldus +5.0
Liepāja +6.5
Jelgava +5.0
Ventspils +5.8
Limbaži +4
Madona +2.4
Rēzekne +2.6
Monika Zīle: Talkā nāk… citplanētieši Līdz šim tikai fantastikas­ autoriem pakalpojušie zvaigžņu sūtņi nu ­iesaukti Krievijas propagandas dienestā
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Man bail, ka…

Pagājušās nedēļas vidū izskanēja ziņas, ka neviens Grieķijā un Itālijā esošais patvēruma meklētājs neesot piekritis doties dzīvot uz Latviju. Vēlāk Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane sacīja, ka Grieķijā turpinot strādāt Latvijas Iekšlietu ministrijas speciālisti, notiekot intervijas. “Ir ģimenes un cilvēku grupas, kas vēl nav tieši piekritušas braukt uz Latviju, bet nav arī tādu, kas būtu atteikušies to darīt, jo nebija vēl uzdots šāds jautājums,” ceturtdien Latvijas Radio teica I. Pētersone-Godmane. Bet dienu vēlāk – piektdienas vakarā uz Rīgu no Grieķijas tika atgādāti pirmie seši patvēruma meklētāji.

Kā jūs balsotu jautājumā par Kučinska valdības apstiprināšanu?
Ciemiņi nepamāca. Atgriežoties pie publicētā"Ļauna un pat bezsirdīga naida retorika ir sastopama arī pie mums Somijā un diemžēl, bet es no latviešiem biju cerējusi sagaidīt ko labāku," rakstīja Līsa Raita "Latvijas Avīzē" (27.01.2016.).
Grūti piekrist Dūklava kungam! Piensaimnieki vērtē savas attīstības iespējas (1)Latvijas piensaimniekiem 2015. gads bijis smags, sarežģīts un neparedzams – gan Krievijas tirgus sankciju un jaunu tirgu meklēšanas, gan pārstrādes uzņēmumu piena
Kam govij mobilie sakari? Telekomunikāciju nozare lielu pārmaiņu gaidās (1)Viens no šogad gaidāmajiem lielajiem notikumiem telekomunikāciju jomā ir valdības lēmums par turpmāko rīcību ar "Latvijas Mobilā telefona" un "Lattelecom" valsts kapitāldaļām, kas, iespējams, ļaus izveidot vienu lielu uzņēmumu neatkarīgi no tā, kas būs īpašnieks – "TeliaSonera" vai valsts.
Jaunā režisora Vimbas filma - par palicējiem, ne aizbraucējiemJauna latviešu spēlfilma "Es esmu šeit" uz kinoekrāniem Latvijā iznāks 26. februārī, pirmdien informēja filmas producenti no "Tasse Film" un režisors Renārs Vimba, kuram šī ir debija spēlfilmu žanrā.
Locītavām – lokanu diagnostikuLocītavu problēmas ir pazīstamas vairākumam cilvēku - no tām cieš ne tikai vecākā gadagājuma ļaudis, bet nereti arī jaunieši. Iepazīstinām ar diagnostikas metodēm, kas palīdz konstatēt locītavu sāpju un slimību cēloņus. 
Uzšuj mīkstas, ērtas čības! (2)Kad ārā snieg un puteņo, ir īstais laiks ķerties pie kāda rokdarba. Un kāpēc gan nepagatavot siltas čības sev un bērniem?
Lūpas kā ogas - kā izvēlēties lūpu krāsu atbilstoši ādas tonim un to precīzi uzklātPar vienu no šī gada aktuālākajām modes tendencēm atzīta koša lūpu krāsa, tās toņkārtai variējot no maigi sārtas un aveņu krāsas līdz piesātinātiem plūmju un bordo toņiem.
Vienmēr tīrs un svaigs trauciņš mājdzīvniekamNodrošināt savu mājdzīvnieku ar tīru ūdeni un svaigu pārtiku ir katra kārtīga saimnieka pienākums. Tagad ir diezgan daudz trauku un ierīču, kas šo uzdevumu atvieglo.
Reklāma
Kādu lukturīti labāk izvēlēties, dodoties mājup?Ja no darbavietas nākas iziet tumsā, jāpadomā, kā mājupceļu padarīt gaišāku un drošāku. Lielākoties vienīgā izeja ir kabatas lukturīši, bet kuru labāk izvēlēties?
FOTO: Malumedniekus pieķer "pie rokas” ar staltbrieža teļuPiektdienas, 5. februāra, novakarē Jēkabpils novada Leimaņu pagastā vietējie mednieki ap deviņiem vakarā kādā nomaļā meža ielokā sadzirdēja šāvienu. Tajā apkaimē neviena no kluba medniekiem nebija un arī šāvienam nevajadzēja atskanēt. Vīri apsekoja teritoriju un pie kādas no barotavām sniegā pamanīja staltbrieža teļa pēdas un dažas asiņu pilītes.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
67
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
826
Taurage, Aldis. Bija labi!
515
Taurage, Andis un Vladimirs
385
Taurage, Andis
327

Mednieku galerijas

Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
30
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas.
211
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. 2015.gadā nomedīts stirnāzis.
107
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. Pagājušā gada guvums.
142
Tā paša pie Tukuma nomedītā kuiļa trofeja ~119,9 punkti (23cm garums,27mm platums)
169
Laipni lūgti spoku pilsētās! Saistošākie apskates maršruti Latvijā un pasaulēArī pamestām pilsētām vai ciematiem netrūkst apmeklētāju
Devītais vilnis jeb brīdinājums pirmajam randiņam ar okeānu. Jura Lorenca vēstules no Indijas (2)Šis rakstiņš pirmām kārtām domāts kā brīdinājums tiem, kuri pirmo reizi mūžā ierauga okeānu. Nevis jūru, bet tieši okeānu. Nu, kaut vai tādu, kādu Kovalamā, Keralas štatā Indijas dienvidos patlaban redzu es.
Dod man pacietību TŪLĪT! Lūgšanas katras horoskopa zīmes īpašajā stilā (4)AUNS: "Mīļais Dievs! Dod man PACIETĪBU, un es to gribu NEKAVĒJOTIES!"

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+