-0.5°C
Lauris, Norberts
Ceturtdiena, 27. novembris, 2014
Videostāsts
Ukrainu apmeklē NATO spēku komandieris Eiropā Brīdlovs (1)Ukrainas galvaspilsētu Kijevu šodien apmeklē NATO spēku komandieris Eiropā ģenerālis Filips Brīdlovs, lai tiktos ar Ukrainas politisko un militāro vadību, informē ziņu
Aukstā laika aktuālā problēma – matu elektrizēšanās. Ko darīt?Matu elektrizēšanās ir viena no izplatītākajām matu skaistumkopšanas problēmām aukstajā sezonā. Kāpēc tas tā notiek, un kā ar to cīnīties, skaidro Dove matu produktu kategorijas vadītāja Marita Soha.
IeM rosina no 2017.gada mājokļus nodrošināt ar ugunsgrēka detektoriem (5)"Šāda obligāta prasība attiektos uz katru dzīvokli, lai katrs varētu reaģēt, ja izceļas ugunsgrēks. VUGD inspektoru skaits ir ierobežots, un katru dzīvokli pārbaudīt mēs fiziski nespējam. Tā kalpotu kā preventīva prasība," norādīja VUGD.
Saeimas komisija rosina noraidīt kolektīvo iniciatīvu par vēlēšanām internetā (1)Eksperti iepriekš komisijas sēdēs uzsvēra – šobrīd vēlēšanu internetā ieviešanai nav pieejami tehnoloģiski risinājumi, kas būtu droši.
Ušakovam pēc kāzām jāatrisina sievas interešu konflikta jautājums (1)Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) pašlaik neatklāj, vai viņa sieva Iveta Strautiņa pēc kāzām turpinās pildīt mēra biroja vadītājas pienākumus.
No nākamā mācību gada informātiku varēs mācīt jau sākumskolā (1)Sākot ar 2015.gada 1.septembri skolas Latvijā varēs izvēlēties informātiku mācīt jau no 1.klases, žurnālistiem pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāre Sanda Liepiņa.
Skultē darinās Latvijā lielāko adventa vainagu Pie Skultes baznīcas sestdien, 29. novembrī, jau trešo gadu tiks veidots Latvijā lielākais adventa vainags.
Rīga -0.5
Alūksne -3.9
Daugavpils -4.1
Saldus -0.5
Liepāja +1.2
Jelgava -0.8
Ventspils +1.8
Limbaži -1
Madona -3.0
Rēzekne -3.7

Aktuāls jautājums

Kādas cerības studenti saista ar jauno izglītības ministri Mārīti Seili? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Iedzersim par jauno programmu!

Ministru kabineta komiteja pirmdien izskatīja informatīvo ziņojumu “Par atskurbšanas telpu tiesisko statusu un pašvaldību labās prakses iniciatīvām atskurbšanas telpu nodrošināšanā”. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ierosina pašvaldībām kompensēt 15 eiro par katru atskurbtuves telpā ievietoto personu. Nauda tiktu ņemta no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

Kā vērtējat nākamā gada valsts budžeta tapšanas gaitu?
Mazie veikali satraucas par kases aparātu normām; apsver iespēju pārtraukt darbu (5)Līdz šim reģionu uzņēmēji nav atpelnījuši iepriekš veiktās investīcijas. "Tāpēc mazajiem lauku uzņēmējiem ir bažas, ka viņiem nebūs naudas, lai ieviestu izmaiņas, līdz ar to nākamgad var nākties slēgt vairākus lauku veikalus."
IeM rosina no 2017.gada mājokļus nodrošināt ar ugunsgrēka detektoriem (5)"Šāda obligāta prasība attiektos uz katru dzīvokli, lai katrs varētu reaģēt, ja izceļas ugunsgrēks. VUGD inspektoru skaits ir ierobežots, un katru dzīvokli pārbaudīt mēs fiziski nespējam. Tā kalpotu kā preventīva prasība," norādīja VUGD.
Otrajā Baznīcu naktī aicinās piedalīties visus dievnamusNākamā gada 5. jūnijā notiks otrā Baznīcu nakts, kurā šoreiz aicināti piedalīties ne tikai Rīgas, bet arī citu Latvijas pilsētu un novadu dievnami.
Ja bērnam āda kā nātres sadzelta. Izsmeļošs raksts par nātreniJa bērnam pirmoreiz uzmetas nātrene un ir ne tikai izsitumi, bet arī tūska, daudzi vecāki pārbīstas, domājot, ka ķipars dabūjis masalas, vējbakas, skarlatīnu vai kaut ko vēl biedējošāku.
Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Ko darīt ar mantotiem vai atrastiem metāla priekšmetiem (1)Ja kaut kas interesants un neparasts tiek atrasts, rokot kartupeļus vai arot tīrumu, katram vēstures cienītājam gribas zināt, cik tas ir sens. Kā noteikt mantoto vai atrasto metāla priekšmeta vecumu?
Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Ko spēj un dod lineļļa? Tās būtiskākie ieguvumiJa sagaidāma kokmateriāla regulāra samirkšana vai arī mitrums ekspluatācijas laikā virs 20%, pirms izmantošanas to piesūcina ar antiseptiķiem – fungicīdām vielām, kas konservē koksni.
Radio vadāmo sapņu flotilePiepildīt sapni par lidošanu var, arī atrodoties uz zemes
Grāmatas "Medības Latvijā" kristībāsPurnavu muižā 25. novembris bija īpaša diena – te notika jaunās grāmatas "Medības Latvijā" kristības.

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
38
Skaistules
159
Skaistules
1972
Zviedrijas skaistums
154
Sīkums, bet patīkami
148

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
155
Stirnu medības pie Tukuma.
209
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
162
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
233
Re kāds
303
href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Ielīst bruņurupuča ādā. Ceļojums uz Ekvadoru un Galapagu salām Koloniālas villas, krāšņas baznīcas, klosteri un pilis... Ekvadoras galvaspilsētas Kito vēsturiskais centrs kopš 1978. gada ir iekļauts UNESCO kultūras mantojumā.
Mantoti vai atrasti metāla priekšmeti (1)Ja kaut kas interesants un neparasts tiek atrasts, rokot kartupeļus vai arot tīrumu, katram vēstures cienītājam gribas zināt, cik tas ir sens. Kā noteikt mantoto vai atrasto metāla priekšmeta vecumu?
Rīgas spoki: rēgojas Finks un Grothuss. Vai tiešām arī Vija Artmane? (1)Lasītākie 1.Horoskopi 24.novembrim. Zvaigznes sola drosmi uzsākt ko jaunu 2.Horoskopi 24.11. – 30.11. Arī neriskējot var vinnēt! 3.10 produkti asinsvadu veselībai Autors

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman