Mobilā versija
+15.2°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Piektdiena, 29. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vēl nav savākti 10 000 paraksti par atklātām Valsts prezidenta vēlēšanām (6)Par Valsts prezidenta ievēlēšanu atklātā balsojumā pagaidām nav izdevies savākt desmit tūkstošus parakstu, lai šī pilsoņu iniciatīva nonāktu parlamentā.
Bez darba vīnogu dārzā neiztikt: kā rūpēties? Agrāk dārzos auga lieli vīnogulāju krūmi. Neviens neko nedarīja, bet ogas bija tik un tā. Kuras šķirnes varētu audzēt, lai nebūtu jāveido vainags, jāpiesedz un jāmiglo?
Pasaulē nākuši šogad otrie trīnīšiPaula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā piedzimuši šogad otrie trīnīši.
Mamikins Eiropas Parlamentā aicinājis glābt Latgali (3)Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) savas uzstāšanās laikā EP latgaliski rosinājis glābt Latgali.
Cilvēku izkūpināja gaisā. Rēzekniešus šokē jaunieša nežēlīgā slepkavība (16)Nogalinātā meklēšanā aktīvi iesaistījušies iedzīvotāji
Zēns, krītot no velosipēda, guvis vēdera traumuRīgā, nokrītot no velosipēda, vēdera traumu ar iespējamu liesas plīsumu guvis kāds astoņus gadus vecs zēns.
Rīga +15.2
Alūksne +17.2
Daugavpils +17.5
Saldus +12
Liepāja +12.5
Jelgava +14
Ventspils +11.4
Limbaži +15
Madona +17.9
Rēzekne +17.1
Uldis Šmits: Jokdari (2)"Tankiem vīzas nav ­vajadzīgas," joko Rogozins, bet katrā jokā ir daļa patiesības.
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Naudas mašīna “Liepājas metalurgs”

Maksātnespējīgās AS “Liepājas metalurgs” administrators Haralds Velmers pērn atlīdzībā saņēmis 1 030 095 eiro. Tikmēr Ukrainas investoru “KVV Group” dibinātais uzņēmums AS “KVV Liepājas metalurgs” jau paziņojis, ka spiests sašaurināt ražošanu tēraudkausēšanas cehā un no darba jau atbrīvo 15% darbinieku.

Kā vērtējat Saeimas lēmumu ierobežot ātro kredītu biznesu?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

"LA" lasītāji: Ja valsts rīkotos taupīgāk, pietiktu arī pensionāriem (7)"LA" lasītājiem jautāju: "Vai piedalīsities Latvijas pensionāru Federācijas akcijās, atbalstot Labklājības ministrijas rosinātos grozījumus likumā "Par valsts pensijām"?
Piesakās uz labumu no sveša īpašuma (4)Ārzemju tautieši pārsteigti par negodīgām darbībām platību maksājumu saņemšanā
Ja darba devējs bijis negodīgs"Kā manu darba stāžu ietekmēs tas, ka 90. gados strādāju darba vietā, kur darba devējs tikai izlikās, ka maksā nodokļus, bet patiesībā tos nemaksāja?"
Atklāj Putina hibrīda armiju (1)Vašingtonā domnīca "Atlantijas padome" publicējusi ziņojumu, kurā nosaukti kārtējie pierādījumi tam, ka Krievijas armija aktīvi iesaistās karā Ukrainas austrumos, ignorējot Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā panāktās pamiera vienošanās.
Lai deguns neniezētu, palīdz nervu sistēmas treniņšMan nemitīgi tek deguns, it īpaši ēdot. Iesnu nav, ir tā, it kā ūdens tecētu. Esmu dzirdējusi, ka tas var būt arī no vecuma vai zālēm. Vai tā var būt? Ko ieteiktu darīt?
Kā izvēlēties un valkāt apavus, lai neveidotos noberzumi, tulznas, varžacis, plaisasLaikam kļūstot siltākam, nereti gādājam jaunas kurpes, taču bieži vien prieks par tām nav ilgs, jo rodas noberzumi, tulznas, varžacis un citas problēmas. Kā rīkoties, lai apavi nenodarītu pāri kājām?
Pašu gatavota piespraude kurpēmNekas tā nesagandē prieku par jaunām kurpēm kā atziņa – tagad ar tādām staigā puse Latvijas sieviešu. Piestiprinot pērlīšu brošu, apavi pārvērtīsies līdz nepazīšanai, turklāt nevienam neienāks prātā, ka tas ir jau pazīstamais kurpju modelis. 
Ātri veidojama frizūra ar hairgami (1)Sievietēm un meitenēm esmu pamanījusi skaistas apaļas copītes, kas izskatās ap kaut ko savītas. Kā tādas izveidot? Vai tam vajadzīga speciāla matu sprādze vai adatas? ILGA RUNDĀLĒ
Kā cīnīties ar bruņutīm uz vīnogulājiemUz vīnogulāju stumbriem ieviesies daudz lielu bruņutu. Ko darīt? Varbūt tās ir nekaitīgas? SANDRA KANDAVĀ
Vārdi, ko sievietes saka dzemdībās un kas ir pilnīgi normāliPabijušas daudzās dzemdībās, mēs, vecmātes un dūlas, droši varam teikt, ka dzemdībās no brīnišķīgas, spēcīgas dzemdējošas sievietes mutes var dzirdēt visu, ko vien var iedomāties. Vārdus, ko sieviete instinktīvi saka dzemdību laikā, šajā transformējošā dzīves notikumā.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Mēģinās pārlidot Klusajam okeānam ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnāŠveiciešu pilots pirmdien plāno sākt lidojumu pāri Klusajam okeānam, kuru veiks vienatnē vienīgi ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnā.
Aiviekstes upē noķer izcili lielu samu (8)Sama garums izrādījās 197 centimetri, svars 50,2 kilogrami.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
84
Normunds ar karpiņu
81
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
112
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
235
110 cm garais Ventas skaistulis.
469

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1632
Pirmais ar savilcēju!
1330
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
117
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
167
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
148
Pēc labām emocijām – uz Dienvidigauniju!Ziemeļu kaimiņu piedāvājums – aizraujošs, izglītojošs un dziedinošs.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+