+12.3°C
Ilmārs, Iluta, Austrums
Pirmdiena, 1. septembris, 2014
Foto stāsts
Putins pieprasa sākt sarunas par Austrumukrainas valstiskumu (8)Krievijas prezidents Vladimirs Putins svētdien, 31.augustā, paziņoja, ka Ukrainai ir jāsāk sarunas par Ukrainas dienvidaustrumu daļas valstiskuma jautājumiem.
Sākoties mācību gadam, autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiemSākoties jaunajam mācību gadam, ceļu uzturētājs "Latvijas valsts ceļi" (LVC) aicina autovadītājus šonedēļ pie stūres būt īpaši uzmanīgiem.
Repšes "jaunais iesaukums"
 (2)Premjera kandidāts – Pūce, partijas līderis uzņemas veselības aprūpes reformēšanu

Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Mazākumtautību izglītības iestāžu skaits paliek nemainīgsNeraugoties uz mazākumtautību pārstāvju vidū valdošo satraukumu par galvenokārt krievu skolu slēgšanu, mazākumtautību izglītības iestāžu skaits jaunajā mācību gadā, salīdzinot ar pērno
Laukakmens mājas sargājošais miers Svētupes krastosSalacgrīvas pagasta lauku sēta "Svētupes" var lepoties ar to, ka radās jau tajos laikos, kad Latvijas apceļotājus uz katra stūra vēl nesagaidīja atpūtas un nakšņošanas vietas.
Rīga +12.3
Alūksne +11.1
Daugavpils +9.9
Saldus +11.6
Liepāja +11.5
Jelgava +11.7
Ventspils +14.4
Limbaži +12
Madona +10.9
Rēzekne +11.2

Aktuāls jautājums

Kā vērtējat noteiktos lauksaimniecības zemes tirgus ierobežojumus? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Neko nezinu!

Krievijas armija iebrukusi Ukrainā un turpina doties vairākos virzienos, paziņojis Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Zorjans Škirjaks. Tiek ziņots, ka Krievijas karaspēks ieņēmis Novoazovskas pilsētu Ukrainas austrumos. Piektdien, 29.augustā, par Krievijas iebrukumu oficiāli paziņojis arī Ukrainas prezidents Petro Porošenko, atceļot plānotos komandējumus. Taču iebrukumu joprojām turpina noliegt Krievijas puse.

Kam jānotiek, lai Krievija pārtrauktu savu agresiju Ukrainā?
Vidējā bruto darba alga otrajā ceturksnī Latvijā pieaug par 6,4%CSP atzīmē, ka joprojām visaugstākais vidējās algas līmenis ir finanšu un apdrošināšanas darbību nozarē, informācijas un komunikācijas pakalpojumos, enerģētikas nozarē un valsts pārvaldē.
Miera osta ar spociņu
. Ciemos Bulduru sakoptākajā sētā (1)Uldis, Vita, Odeta Dita un Artūrs Dzeņi par jūrmalniekiem sevi sauc jau divdesmit gadus. Tieši pirms tik ilga laika ģimene savā īpašumā ieguva māju ar bagātīgu vēsturi Bulduros.
Kurš biezpiens kauliem vēlamāks?Kādā žurnālā lasīju, ka kaulus ar kalciju bagātina tikai pilnpiena biezpiens, bet no vājpiena biezpiena tas neuzsūcas. Kā ir patiesībā? 
VĒSMA SALASPILĪ
Sāpes plecā nedrīkst ieilgt (3)Tās var radīt gan nervu saknīšu saspiedums, gan pašas locītavas vai apkārtējo audu bojājums.

"Katru brīdi var būt tava zvaigžņu stunda". Saruna ar Elitu Patmalnieci (7)Viņa ir kā krāšņa puķe Latvijas mākslas dārzā, kā spilgta parādība kultūras dzīves ainavā.
Reklāma
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Slepkavīgie vulkāni, kas izraisīja badu un iznīcināja tautas (1)Izrādās, mūsdienās mums draud par vienas pilsētiņas iznīcināšanu vēl lielākas briesmas. Nepietiek ar to, ka pāri visai planētai stiepjas tā dēvēto guļošo vulkānu konusi, kas ik pēc laiciņa arī izvirst, bet vēl arī zem zemes, izrādās, paslēpušies visīstākie monstri.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
128
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
38
Vēla rudens agrs rīts, dreifējot ar dzīvo ēsmas zivtiņu pa Lielauces ezeru.
33
Pagājušā gada 17. oktobra loms Lielauces ezerā
61
Lielauces līdaciņa 2,7 kg dzīvsvarā
44

Mednieku galerijas

Roberts ar brašuli
41
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
154
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
209
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
82
Septembra \"Medības\" numuram sākam vākts dažādus medniekstāstus. Arī par šo āzīti ir savs stāsts.
49
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Arheologi Ukrainā "jaunā Katiņā" atrod 950 komunistu upurus (2)Polijas un Ukrainas arheologi Volodimiras-Volinskas pilsētā Ukrainas rietumos atklājuši 950 komunistiskā režīma upuru apbedījumus.
Provokācija kā metode, agresija kā dzīvesveids (30)Aukstajam karam beidzoties, radās pārliecība, ka ir nodibināta jauna pasaules kārtība, kas pakļaujas skaidri definētiem likumiem.
Kazaņas mērs grib aizliegt darvinismu (8)Kazaņas mērs Ilsurs Metšins piedāvājis izņemt no skolu programmas Darvina mācību par sugu attīstību, gazeta.ru citē laikrakstu "Večerņij Kazaņ".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman